AvivaSA Emeklilik ve Hayat

birevim-tasarruf-reklam

17 ülkede 31 milyondan fazla müşterisiyle üç asrı aşan köklü geçmişi ve ana faaliyet alanları hayat sigortası, bireysel emeklilik, genel sigortacılık ve varlık yönetimi olan Aviva ortaklığıyla AvivaSA Emeklilik ve Hayat, insanları belirsizlik korkusundan kurtarma prensibiyle hizmetlerini sunmaktadır. Müşterilerinin geleceklerini güvence altına alan AvivaSA Emeklilik ve Hayat, gelecek yıllarda da Bireysel Emeklilik Sistemi’ndeki güçlü büyüme performansı arttırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, iki ana faaliyet alanı bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektöründe tasarruf kavramını sahiplenen bir şirket olarak Türkiye’nin Cumhuriyetin 100. yılı için belirlemiş olduğu ‘dünyanın en büyük on ekonomisinden biri olma’ hedefine ulaşmasının ön şartının yüksek oranlarda ve istikrarlı bir büyüme için cari açığı kontrol altına alabilmek olduğunu düşünmektedir. Bu bağlamda şirket, hayat sigortası ve bireysel emeklilik ürünleriyle ‘toplumsal tasarruf’ kültürünü günümüzde yeniden canlandırmayı hedeflemektedir. Şirket bu amaçlar tüketicilerin emeklilik dönemlerine dair beklentilerini daha iyi yönetebilecekleri ‘tasarruf ölçer’ mobil uygulaması geliştirmiştir.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat, hızlı ve etkin hizmet anlayışı ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı sizin ve sevdiklerinizin yarınlarını ve bugünlerini güvence altına almayı vaat etmektedir.

birevim-tasarruf-reklam