Demir Hayat Sigorta

birevim-tasarruf-reklam

Türk sigorta sektörüne kaliteli bir hizmet yaklaşımını getirebilme adına Aralık 1993’te çalışmalara başlayan Demir Hayat Sigorta’nın kuruluş çalışmaları Mart 1995’te tamamlanmıştır. İlk acentesi 1 Mayıs 1995 tarihinde kurulan Demir Hayat Sigorta, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet anlayışını vurgulamak adına TÜSİAD – KALDER İş Mükemmelliği Ödülü için başvuran ilk sigorta şirketi olmuştur.

Bin 600’den fazla anlaşmalı sağlık kuruluşları, iş ortakları, acenteleri ve çalışanlarıyla sigortalılarının yaşam kalitesini ve memnuniyetini artırmayı hedefleyen Demir Hayat Sigorta, sunduğu hizmetin kalitesiyle ve sağladığı güvenle hayat sigortacılığının yaygınlaşmasını sağlamak ve müşteri odaklı örnek hayat sigorta şirketidir.

Günün koşullarına göre değişen beklentilerinin karşılanması adına çalışmalar sürdüren Demir Hayat Sigorta, sigortalılarının şirketten aldığı güvenceyi uzun süreli bir beraberliğe dönüştürmeyi hedeflemektedir.

Çalışanlarının olduğu gibi acentelerinin de kaliteli hizmet anlayışına uygun standartlarda bilgi ve evrak donanımı sağlayan şirket, her seviyede ihtiyaç tespiti yaparak, sürekli kendini yenileyen ve güncelliği izleyen bir anlayışla kalite standartlarını yükseltmektedir.

birevim-tasarruf-reklam