Doğa Sigorta

birevim-tasarruf-reklam

Yüzyılı aşkın tecrübesiyle eğitim, sigorta, gayrimenkul, bilişim, hayvancılık, sağlık, turizm ve demir çelik sektöründe faaliyet gösteren ekip-grup, Doğa Sigorta ile de sigorta sektörüne girmiştir. İlk yıllarından itibaren sigorta sektöründe iddialı bir şekilde yer almaya başlayan Doğa Sigorta, 6 bölge temsilciliği ve 750’in üzerinde acentesiyle hizmet sunmaktadır.

Her türlü şartta sigortalılarının yanında yer alan Doğa Sigorta, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğini garanti etmektedir. Geniş ürün portföyü içinde yangın, oto kaza, oto dışı kaza, mühendislik, sağlık, sorumluluk ve nakliyat alanlarında kişiye özel çözümler üretilmektedir.

Vizyonunu ‘kolay ve net çözümler üreterek , iletişimi kolay bir şirket olmak, yenilikçi ürün ve satış teknikleri ile değişen dünyada daha fazla sigortalıya varmak, karlı ve uzun dönemli sürdürülebilir bir büyüme gerçekleştirmek, herkesin tercih ettiği ve bildiği bir marka yapmak’ olarak belirleyen Doğa Sigorta, sigorta bilincini toplumun tabanına yaymak, yaygın dağıtım kanalı ile acente ve müşteri odaklı anlayışa önem veren bir misyon edinmiştir.

birevim-tasarruf-reklam