Anasayfa / Sigorta / ERGO Sigorta
ERGO Sigorta

ERGO Sigorta

ERGO Sigorta, ERGO Grubu’nun uluslararası piyasadaki gücüyle Türkiye sigortacılık sektöründe yeni bir soluk getirmek için yerini almıştır. ERGO Sigorta, Türkiye’ye yayılmış bin 500 acentesiyle 461 milyon liralık sermaye ve 624 milyon liralık prim üretimi ile Türk sigorta sektörünün önde gelen firmalarından biri konumundadır.

Yetkinliği ve sorumluluğuyla ön plana çıkan ERGO Sigorta, her türlü koşulda müşterilerinin yanında bulunarak müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğinin garantisini sunmaktadır. ERGO Sigorta sektörde Yangın, Oto Kaza, Oto Dışı Kaza ve Sorumluluk, Mühendislik, Nakliyat, Tarım ve Sağlık ürünleriyle hizmet sunmaktadır.

Geniş ürün portföyü sayesinde hali hazırda ve gelecekte oluşabilecek her türlü ihtiyaca karşı kişiye özel çözümler üreten ERGO Sigorta’nın, ülke genelinde 8 bölge müdürlüğü ve 3 satış ofisi ile birlikte, yurt çapında birçok hastane, tanı ve tedavi merkezi, eczane ve bin 100 oto servisi ile işbirliği vardır.

Anlaşmalı Oto Servisleri

ERGO Baska Servis, Baska Kasko müsterilerinize hasar anında farklı ayrıcalıklar tanıyan bir hizmetler bütünüdür. Başka Servis ile hasarsızlığınız bozulmayacağı gibi süresiz ikame araç, vale gibi hizmetleri de ücretsiz alabilirsiniz.

Yetkili Servisler: Üreticiler ile yaptıkları anlaşmalar çerçevesinde yetkilendirilen ve ilgili dağıtım sistemi içerisinde hizmet veren servislerdir.

Özel Servisler: Herhangi bir yetkilendirilmiş dağıtım ağı içinde yer almaksızın pazardaki araçlara bakım onarım hizmeti veren servislerdir.

Tüm servislere ergosigorta.com/ergo-anlasmali-oto-servisler bu linkten ulaşabilirsiniz.