ERGO Sigorta

birevim-tasarruf-reklam

ERGO Sigorta, ERGO Grubu’nun uluslararası piyasadaki gücüyle Türkiye sigortacılık sektöründe yeni bir soluk getirmek için yerini almıştır. ERGO Sigorta, Türkiye’ye yayılmış bin 500 acentesiyle 461 milyon liralık sermaye ve 624 milyon liralık prim üretimi ile Türk sigorta sektörünün önde gelen firmalarından biri konumundadır.

Yetkinliği ve sorumluluğuyla ön plana çıkan ERGO Sigorta, her türlü koşulda müşterilerinin yanında bulunarak müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğinin garantisini sunmaktadır. ERGO Sigorta sektörde Yangın, Oto Kaza, Oto Dışı Kaza ve Sorumluluk, Mühendislik, Nakliyat, Tarım ve Sağlık ürünleriyle hizmet sunmaktadır.

Geniş ürün portföyü sayesinde hali hazırda ve gelecekte oluşabilecek her türlü ihtiyaca karşı kişiye özel çözümler üreten ERGO Sigorta’nın, ülke genelinde 8 bölge müdürlüğü ve 3 satış ofisi ile birlikte, yurt çapında birçok hastane, tanı ve tedavi merkezi, eczane ve bin 100 oto servisi ile işbirliği vardır.

Anlaşmalı Oto Servisleri

ERGO Baska Servis, Baska Kasko müsterilerinize hasar anında farklı ayrıcalıklar tanıyan bir hizmetler bütünüdür. Başka Servis ile hasarsızlığınız bozulmayacağı gibi süresiz ikame araç, vale gibi hizmetleri de ücretsiz alabilirsiniz.

Yetkili Servisler: Üreticiler ile yaptıkları anlaşmalar çerçevesinde yetkilendirilen ve ilgili dağıtım sistemi içerisinde hizmet veren servislerdir.

Özel Servisler: Herhangi bir yetkilendirilmiş dağıtım ağı içinde yer almaksızın pazardaki araçlara bakım onarım hizmeti veren servislerdir.

Tüm servislere ergosigorta.com/ergo-anlasmali-oto-servisler bu linkten ulaşabilirsiniz.

Alman markası olan Ergo; İsviçre merkezli kuruluş sürecine sahiptir. Ancak, markasında İsviçre adını taşımak istememesinden dolayı 2010 yılında marka değişim kampanyası sayesinde isim değişikliği yapmıştır. Bu sayede, Ergo unvanıyla beraber tüm faaliyetlerine devam etmektedir. Ergo Sigorta’nın genel merkezi; İstanbul Ümraniye’de bulunmaktadır. 0850 211 11 11 müşteri hizmetleri numarası üzerinden Ergo Sigorta ile iletişime geçebilirsiniz.

Ergo Sigorta Ürünleri

Ergo Sigorta’nın sigortacılık sektöründeki en kaliteli firmaların başında geldiğini ifade etmek gerekir. Sermaye ve prim üretimi miktarlarıyla bu sektörün önde gelen firmalarından olduğunu ispat etmiştir. Bireysel ve kurumsal müşterilerin her türlü sigorta ihtiyacını karşılayabilen bir firmadır.

  1. Ergo Sigorta Trafik Sigortası: 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu doğrultusunda kişilerin trafik sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmaktadır. Trafik sigortası sayesinde karıştığınız kazada karşı taraftaki kişilerin ve aracın maddi hasarlarının garanti altına alınması sağlanmaktadır.
  2. Ergo Sigorta Sağlık Sigortası: Sigorta süresi boyunca ve poliçede yazan limit dahilinde uygulanmaktadır. Sigortalının hastalanması veya kaza sonucu tedavi görmesi halinde tedavi masraflarının karşılanması bu sigorta sayesinde olmaktadır.
  3. Ergo Sigorta Kasko Sigortası: Karayollarında bulunan tüm araçlar için geçerli olan bir sigorta türüdür. Aracın hatasının olduğu durumlarda dahi oluşan masrafların karşılanmasını sağlamaktadır.
  4. Ergo Sigorta Seyahat Sigortası: Kişinin seyahati sırasında karşılaşması muhtemel kazalara karşı sigorta altına alınmasını sağlamaktadır.
  5. Ergo Sigorta Hayat Sigortası: Bu sigortadan 18 ile 60 yaş arasındaki bireylerin faydalanması söz konusudur. Sigortalının hayatını kaybetmesi, iş göremez hale gelmesi, hastalıklar gibi durumlarda kişinin garanti altına alınmasını sağlamaktadır.
  6. Ergo Sigorta Dask: Zorunlu deprem sigortası sayesinde depremin binalarda oluşturduğu hasarların sigorta bedeline kadar teminat altına alınması söz konusu olmaktadır.
  7. Ergo Sigorta Ferdi Kaza Sigortası: Sigortalı kişinin sigorta süresi boyunca gelebilecek ani kazalar, sigortalının kendi iradesi dışında hayatını kaybetmesi, bedensel olarak arızaya uğraması gibi durumlarda hayatını devam ettirmesine yarayan sigorta türüdür.
  8. Ergo Sigorta Bireysel Emeklilik Sigortası: SGK’dan alınacak emekli maaşına ek olarak düzenlenmektedir. En az on yıl boyunca bu sistemde kalan kişinin 56 yaşında emekli olmasını mümkün kılmaktadır.
birevim-tasarruf-reklam