Generali Sigorta

birevim-tasarruf-reklam

Türkiye’nin ilk sigorta şirketlerinden biri olan Generali Sigorta, ilk ajentesini 1863’te İstanbul’da açmıştır. Ayrıca Avrupa’nın en büyük 3 sigorta şirketi içinde gösterilen Generali Sigorta, 1989 yılında da Generali Sigorta Anonim Şirketi’ni kurarak yerelleşme yolunda dev bir adım atmıştır.

Türkiye’de geniş bir hizmet ağına sahip Generali Sigorta, 700’ün üzerinde acentesiyle internet ve çağrı merkezleri üzerinden ülkenin her bölgesine hizmet sunmaktadır. Makul sigorta teklifleriyle kaliteli hizmet vermesinin yanında geniş sigorta portföyüyle de sektörün önde gelen şirketlerdendir.

Müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermek kriterleri arasına alan Generali Sigorta, Türkiye’deki hizmet ağını günden güne genişletmeyi hedeflemektedir.

Müşterilerinin yaşamlarını daha iyi bir hale getirmek için inisiyatif alarak öncü bir rol üstlenmeyi ilke edinen Generali Sigorta, bireysel ve kurumsal sigortacılıkta, risklerin yönetilmesi ve azaltılması için çalışan bir şirkettir.

Tarihe baktığımızda, Triste’nin serbest liman statüsüne geçmesinin ardından önemli bir uluslararası ticaret merkezi haline geldiğini ifade etmek gerekir. Ticari faaliyetlerin artmasından dolayı sigorta şirketlerine ihtiyaç duyulması söz konusu olmuştur. Bu noktada, Generali Sigorta’nın tarihi geçmişi bulunduğunu ifade edebiliriz. Generali Sigorta Anonim Şirketi; 1989 yılında kurulmuştur. Bu tarihten itibaren faaliyetlerine devam etmektedir. Bilhassa uzmanlık gerektiren alanlarda en yüksek prim üreten sigorta şirketi olarak bilinmektedir.

Generali Sigorta; yedi gün 24 saat hizmet vermesinden dolayı bugüne kadar birçok ödül almıştır. Müşterileriyle olan iletişimi en üst seviyededir. Genel müdürlüğü İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Generali Sigorta ile 0850 555 55 55 iletişim numarası üzerinden temas kurabilirsiniz.

Generali Sigorta Ürünleri

180 yılı aşkın bir deneyime sahip olan Generali Sigorta; tecrübesine ek olarak, en yüksek kaliteyi ve teknolojik imkanları her zaman müşterisiyle buluşturmanın sözünü vermektedir. Trafik, sağlık, kasko, seyahat, ferdi kaza ve Dask sigorta türleriyle öne çıkan bir sigorta şirketidir.

  1. Generali Sigorta Trafik Sigortası: Ani gerçekleşen kazalardan dolayı üçüncü kişilere ve diğer araca vereceğiniz zararların garanti altına alınmasını sağlayan bir sigorta türüdür.
  2. Generali Sigorta Kasko Sigortası: Aracınızın başına gelmesi muhtemel kazalar karşısında maddi olarak güvence altına alınmasını sağlayan bir sigorta türüdür. Trafik sigortasından farklı olarak isteğe bağlı olarak yapıldığını ifade etmek gerekir.
  3. Generali Sigorta Seyahat Sigortası: Türkiye’den gelen ziyaretçilerden vize talep eden ülkelere yapılacak seyahatler için yapılması zorunlu olan, kişinin seyahat sırasında başına gelmesi muhtemel risklere karşı güvence altına alınmasını sağlayan bir sigorta türüdür.
  4. Generali Sigorta Sağlık Sigortası: SGK güvencesine ek olarak sunulmaktadır. Tedavi gerektiren hastalıklarınız için sizden istenen tedavi bedelini karşılayamadığınız hallerde bu sigortadan yardım alabilirsiniz.
  5. Generali Sigorta Ferdi Kaza Sigortası: Kişinin hiç beklenmedik bir anda yaşayacağı kaza sonucu vefat etmesi veya sakat kalması halinde kişinin ve ailesinin finansal problemlerine çözüm bulabilecek bir sigorta türü olarak bilinmektedir.
  6. Generali Sigorta Dask: Deprem sonucu binada meydana gelen zararların karşılanması adına yapılan bir sigortadır.
birevim-tasarruf-reklam