Groupama Emeklilik

Başak Sigorta unvanı ile 1959’da temelleri atılan şirket, 2006 yılında Groupama tarafından satın alınarak Başak Groupama Sigorta ismiyle anılmaya başladı. 2008 yılındaki özelleştirmenin ardından Güven Sigorta ile birleşen firma, Eylül 2009 tarihinden itibaren de Groupama Sigorta olarak faaliyetlerine devam etti. Şirket,

birevim-tasarruf-reklam

Groupama Emeklilik
Ortaklık ve şirket birleşmelerinden kaynaklanan unvan değişiklikleri yaşayan şirkette Groupama Emeklilik ismi de Eylül 2009 tarihinden itibaren kullanılmaya başlamıştır.

Portföyünde insanların ve kuruluşların gereksinim duyabileceği birçok ürüne sahip olan şirket, çeşitliliğin yanı sıra günün gereksimlerine göre hızla ürün geliştirebilmektedir.

Groupama Emeklilik, şirketi organizasyon yapısına uygun şekilde çalışanların görev tanımlarını yapmış ve yetki dağılımını işlerin aksamadan yürütülmesi için doğru planlamıştır.

Yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Groupama Emeklilik, müşterilerinin ve paydaşlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır.

1959 yılında Başak Sigorta ismiyle Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Türkiye’deki ilk faaliyetlerinin T.C Ziraat Bankası önderliğinde olduğunu ifade etmek gerekir. Ancak, 2006 yılında özelleştirilmesiyle beraber T.C Ziraat Bankası’ndan ayrılmıştır. Günümüzdeki faaliyetlerine Fransız Groupama Şirketi bünyesinde devam etmektedir.

Groupama Sigorta’nın genel merkezi; İstanbul Maslak’ta bulunmaktadır. 0850 250 50 50 iletişim numarası üzerinden Groupama Sigorta ile iletişime geçebilirsiniz. Groupama Sigorta’nın Türkiye çapında anlaşmalı servis ağı bulunmaktadır. Buna ek olarak, Groupama sağlık sigortası yaptırdığınız takdirde Türkiye’nin her yerindeki anlaşmalı hastanelerden sağlık hizmeti almanız mümkün olmaktadır. Herhangi bir kaza sonrası kazaya karışan aracınıza dair hasar dosya sorgulama hizmetini Groupama Sigorta’dan alabilirsiniz. Bunun için gerekli belgelerle beraber Groupama Sigorta’ya başvuru yapabilirsiniz.

Groupama Sigorta Ürünleri

  1. Groupama Sigorta Trafik Sigortası: Trafik sigortası yaptırmak; sürücüler adına zorunlu tutulmaktadır. Bu sigorta sayesinde araç sahiplerinin kendilerini güvende hissetmesi söz konusu olmaktadır. Trafik sigortası yaptırmayan araçların trafiğe çıkması mümkün değildir. Trafik sigortası sayesinde kazaya karışan karşı araçtaki yolcuların ve aracın hasarlarının karşılanması mümkün olmaktadır.
  2. Groupama Sigorta Kasko Sigortası: Kasko sayesinde sürücünün hasarlarının karşılanması söz konusu olmaktadır. Motorlu kara taşıtının sürücünün iradesi dışında uğrayacağı tüm zararların karşılığında sigortalıya tazminat ödenmesi mümkün olmaktadır. Kasko fiyatları; aracın modeline, tipine, markasına göre farklılık göstermektedir.
  3. Groupama Sigorta Sağlık Sigortası: SGK’dan aldığınız güvenceye ek olarak oluşturulmaktadır. İstediğiniz doktor veya sağlık kurumunu tercih edebilirsiniz. Herhangi bir kaza veya hastalık dolayısıyla tedavi masraflarınızın karşılanmasını sağlamaktadır.
  4. Groupama Sigorta Seyahat Sigortası: Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerde veya tatillerde olmak üzere sigortalı kişinin karşılaşması muhtemel risklere karşı sigortalı hale getirilmesidir.
  5. Groupama Sigorta Dask: Deprem sonrası binada meydana gelen hasarların karşılanmasını sağlamaktadır.
  6. Groupama Sigorta Bireysel Emeklilik Sigortası: En az 10 yıl sistemde kaldıktan sonra 56 yaşında emekli olmak mümkündür.
  7. Groupama Sigorta Ferdi Kaza Sigortası: Aniden meydana gelebilecek kazalara karşın sigortalının ve ailesinin maddi olarak garanti altına alınmasıdır.
  8. Groupama Sigorta Hayat Sigortası: Birikim ve vefat teminatı sunmaktadır. 18-65 yaş arasındaki herkes faydalanabilir.

 

birevim-tasarruf-reklam