Anasayfa / Sigorta / Groupama Emeklilik

Groupama Emeklilik

Başak Sigorta unvanı ile 1959’da temelleri atılan şirket, 2006 yılında Groupama tarafından satın alınarak Başak Groupama Sigorta ismiyle anılmaya başladı. 2008 yılındaki özelleştirmenin ardından Güven Sigorta ile birleşen firma, Eylül 2009 tarihinden itibaren de Groupama Sigorta olarak faaliyetlerine devam etti. Şirket,

Groupama Emeklilik
Ortaklık ve şirket birleşmelerinden kaynaklanan unvan değişiklikleri yaşayan şirkette Groupama Emeklilik ismi de Eylül 2009 tarihinden itibaren kullanılmaya başlamıştır.

Portföyünde insanların ve kuruluşların gereksinim duyabileceği birçok ürüne sahip olan şirket, çeşitliliğin yanı sıra günün gereksimlerine göre hızla ürün geliştirebilmektedir.

Groupama Emeklilik, şirketi organizasyon yapısına uygun şekilde çalışanların görev tanımlarını yapmış ve yetki dağılımını işlerin aksamadan yürütülmesi için doğru planlamıştır.

Yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Groupama Emeklilik, müşterilerinin ve paydaşlarının beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır.