Anasayfa / Sigorta / HDI Sigorta

HDI Sigorta

Alman sigorta şirketi Talanx Group ailesindeki HDI Sigorta, genel müdürlük bölgesi ve 12 bölge müdürlüğü olarak bin 15 acentesi ile yaygın ve güçlü sigortacılık hizmeti sunmaktadır. Müşterilerini uluslararası çaptaki gücü ve tecrübesiyle buluşturan HDI Sigorta, deneyimli kadrosuyla ihtiyaca yönelik çözümler üreterek sektöre yön vermeyi hedeflemektedir.

HDI Sigorta, sağlıktan, deprem sigortasına kadar birçok ürünü sunarak, Türkiye’de sektörün büyümesine, sigortacılık ürünlerini ve hizmetlerini toplumun tüm kesimlerine ulaştırmaya odaklanmaktadır. Her müşteriyi ihtiyaçlarıyla birlikte bütün olarak gören HDI Sigorta, çözümlerini de bu çerçevede optimize etmektedir.

Uluslararası tecrübesini arkasını alarak Türkiye’deki 10 yılı aşkın birikimiyle destekleyen HDI Sigorta, müşterilerine doğru çözümleri sunmak, geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmayı şirket politikası edinmiştir. Yaratıcılık, güvenirlik, ulaşılabilirlik ve katılımcılık değerlerini benimseyen HDI Sigorta, vizyonunu da ‘tutkuyla çalışarak, sektöre yön veren ve tercih edilen sigorta şirketi olmak’ şeklinde belirlemiştir.