HDI Sigorta

birevim-tasarruf-reklam

Alman sigorta şirketi Talanx Group ailesindeki HDI Sigorta, genel müdürlük bölgesi ve 12 bölge müdürlüğü olarak bin 15 acentesi ile yaygın ve güçlü sigortacılık hizmeti sunmaktadır. Müşterilerini uluslararası çaptaki gücü ve tecrübesiyle buluşturan HDI Sigorta, deneyimli kadrosuyla ihtiyaca yönelik çözümler üreterek sektöre yön vermeyi hedeflemektedir.

HDI Sigorta, sağlıktan, deprem sigortasına kadar birçok ürünü sunarak, Türkiye’de sektörün büyümesine, sigortacılık ürünlerini ve hizmetlerini toplumun tüm kesimlerine ulaştırmaya odaklanmaktadır. Her müşteriyi ihtiyaçlarıyla birlikte bütün olarak gören HDI Sigorta, çözümlerini de bu çerçevede optimize etmektedir.

Uluslararası tecrübesini arkasını alarak Türkiye’deki 10 yılı aşkın birikimiyle destekleyen HDI Sigorta, müşterilerine doğru çözümleri sunmak, geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmayı şirket politikası edinmiştir. Yaratıcılık, güvenirlik, ulaşılabilirlik ve katılımcılık değerlerini benimseyen HDI Sigorta, vizyonunu da ‘tutkuyla çalışarak, sektöre yön veren ve tercih edilen sigorta şirketi olmak’ şeklinde belirlemiştir.

Almanya’nın en büyük üçüncü sigorta şirketi olan Talanx International AG’nin üyesi olarak Türkiye’deki faaliyetlerine 2006 yılında başlamıştır. Türkiye’deki profesyonel acenteler aracılığıyla müşterilere kaliteli hizmet sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan HDI Sigorta; HDI mobil uygulama sayesinde hizmetlerini daha çok kişiye ulaştırmayı hedeflemektedir. Bunun dışında, HDI Sigorta; ISO 9001, ISO 27001 belgelerine ek olarak Yeşil Ofis Belgesi’ne sahiptir. Genel merkezi İstanbul Kadıköy’de bulunmaktadır. 0850 222 84 34 müşteri hizmetleri numarası üzerinden HDI Sigorta ile iletişim kurabilirsiniz.

HDI Sigorta’nın Türkiye’nin her yerine dağılmış, anlaşmalı hastaneleri ve araç servisleri sayesinde kaliteli bir hizmet almış olursunuz. Buna ek olarak, herhangi bir kazaya karışan aracınız için beş iş günü içerisinde gerekli belgelerle beraber HDI Sigorta’ya başvuru yaparak hasar dosya sorgulama hizmeti alabilirsiniz.

HDI Sigorta Ürünleri

HDI Sigorta’nın sahip olduğu farklı sigorta çözümleri sayesinde hem kendinizi hem de sevdiklerinizi güvence altına almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

  1. HDI Sigorta Trafik Sigortası: Motorlu araçların karayollarında karışması muhtemel olan kazalardan dolayı meydana gelen hasarların poliçede yazan limitlere göre karşılanmasını içeren sigorta türüdür.
  2. HDI Sigorta Kasko Sigortası: Sigorta süresi boyunca, sigortalının motorlu kara taşıtları ile yapmış olduğu kazalarda ortaya çıkan maddi zararları teminat altına alan bir sigorta türüdür.
  3. HDI Sigorta Sağlık Sigortası: Bir ile 70 yaş arasındaki her bireyin faydalanabileceği bir sigorta türüdür. Sağlığınızı risk altına sokan her türlü duruma karşı hem sağlığınızı hem de bütçenizi garanti altına almış olursunuz.
  4. HDI Sigorta Seyahat Sigortası: Yurt dışında olduğunuz sürede başınıza gelmesi muhtemel kaza veya ani sağlık problemlerinden dolayı oluşacak ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamaktadır. Bireysel müşterilere özel ürünler geliştirilmektedir.
  5. HDI Sigorta Ferdi Kaza Sigortası: Sigortalının iradesi dışında meydana gelen kazalar neticesinde oluşan vefat, sakat kalma, iş görememezlik gibi durumlardan dolayı meydana gelebilecek olan maddi zararları garanti altına almaktadır.
  6. HDI Sigorta Dask: Deprem ve ertesinde meydana gelen doğal afetlerden dolayı sigortalı binada oluşacak hasarların karşılanması için finansal garanti sunmaktadır.
birevim-tasarruf-reklam