Hür Sigorta

birevim-tasarruf-reklam

Hür Sigorta, 50 yıllı aşkın tecrübesiyle bireysel sigortalar konusunda uzmanlaşmış yapısıyla sektörde faaliyetlerini sürdüren bir sigorta şirketidir. En iyi hizmet, en geniş ürün yelpazesi, en uygun fiyat, en kapsamlı ve doğru teminatı sunmak iddiası, çaba ve özeni içindeki Hür Sigorta, çalışanları ile birlikte hizmet kalitesini müşteri memnuniyetine sunmaktadır.

Hür Sigorta, sigortacılığa farklı bir bakış açısı kazandırarak standart, fabrikasyon, klasik, ortalama bir sigorta poliçesi yerine, sigortalılar hangi teminatları almak istiyorlarsa sadece onları seçip, arzu etmedikleri teminatları dışarıda bırakmak sureti ile en ekonomik fiyatla, en uygun sigortayı yaptırabilme imkanı tanımamaktır.

Geniş ürün yelpazesi uygun teminat ve fiyatlarıyla hizmet sunan Hür Sigorta, acenteleri ile prim üreten bir şirket olup, acentelerine özel pazarlama desteği de vermektedir.

Sigorta sektöründe risklerin doğru tespit ve risklerin yönetimi noktasında tecrübe ve birikimiyle çözümler üreten Hür Sigorta, müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulayarak, sigortalılarınıza ‘kişiye özel çözümler’ de sunmaktadır. Sektörde öncelikli tercih edilen sigorta markası olma yolunda hizmetlerini sürdüren Hür Sigorta, bireysel sigortalarda ve acente sigortacılığında da lider olmayı hedeflemektedir.

birevim-tasarruf-reklam