Anasayfa / Sigorta / Mapfre Sigorta

Mapfre Sigorta

Sektördeki en yüksek ödenmiş sermaye tutarına sahip şirketlerden biri ve öz kaynak büyüklüğü açısından da en güçlü kuruluşlar arasında yer alan Mapfre Sigorta, sahip olduğu yaygın profesyonel acente ağı aracılığı ile tüm sigorta branşlarında hizmet vermektedir. Mapfre Sigorta, geniş reasürans kapasitesi, mali gücü, yüksek hasar ödeme kabiliyeti ve hasar ödeme hızı sayesinde sektördeki en güçlü ve en güvenilir kuruluşlar arasındadır.

Temelleri 1948 yılında atılan şirket, Ekim 2016 tarihinden itibaren de Mapfre Sigorta unvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Mapfre Sigorta stratejisini, sigortacılığın etik değerlerine ‘mutlak bağlılık’ olarak belirlemiştir. Aracılarının ve müşterilerinin talep ve eğilimlerini değerlendirerek ve hizmet kalitesinden ödün vermeden faaliyetlerde bulunan Mapfre Sigorta, riski doğru analiz edip en uygun fiyatlandırmayı yaparak müşterilerine, acentelerine ve reasürörlerine her zaman kazandırmayı hedeflemektedir.

Bir dizi yenilikçi yaklaşımla sigortacılık sektörüne katma değer sağlayan Mapfre Sigorta geçmişten bugüne getirdiği 65 yılı aşkın deneyimi ve uluslararası gücüyle, Türk ekonomisine olan katkılarını sürdürmektedir.

Bireysel ve kurumsal olmak üzere birçok ürünle müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap veren Mapfre Sigorta, ileriyi gören mali ve teknik politikalar üreten yönetim kadrosu, şirketin kârlılık performansını yıllar içinde sürekli olarak yüksek tutmayı başarmıştır.