Anasayfa / Sigorta / Ray Sigorta

Ray Sigorta

50 yılı aşkın sigorta sektöründe yarım asrı aşkın süredir hizmet veren Ray Sigorta, 1958 yılında Türk Hava Yolları, Denizcilik işletmeleri, Devlet Demiryolları ve  PTT girişimleri ile kurulmuştur. Geniş ürün yelpazesi içinde oto sigortaları konut sigortaları, sağlık sigortaları, seyahat sağlık sigortaları, sorumluluk sigortaları, işyeri paket sigortaları, tekne sigortaları, mühendislik sigortaları, nakliyat sigortaları, havacılık sigortaları alanında hizmet veren Ray Sigorta, 2014 yılından itibaren de hayat dışında faaliyet gösteren sigorta şirketleri içerisinde 17. sırada bulunmaktadır.

Güçlü ve güvenilir sermaye yapısı ve uzman insan kaynağı ile sigorta alanında sahip olduğu bilgi birikimini, ürün altyapısını, hizmet anlayışını, teknoloji ve insan kaynağını, yenilikçi bakış açısıyla sürekli geliştirmeği misyon edinen Ray Sigorta, yarattığı değerle müşterileri, iş ortakları, paydaşları ve çalışanları için tercih edilen şirket olmayı hedeflemektedir.

Tecrübe ve yenilikçiliğin harmanlandığı kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları için özel çözümler üreterek müşteri sadakatini ve marka bilinirliğini artırmak.