Zurich Sigorta

birevim-tasarruf-reklam

Temelleri 1872’de atılmış olan Zurich Sigorta, 170 ülkede 55 bin çalışanı hayat dışı ile hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş bir alanda hizmet sunmaktadır.

Küresel ve yerel pazarlardaki müşterilerine hizmet sağlayan geniş ürün portföyüne Zurich Sigorta, bireye, küçük iş yerlerine, orta ve büyük ölçekli işletmelere, çok uluslu şirketlere bilgi, birikim ve tecrübesiyle güvence sağlamaktadır. Genel merkezi İsviçre Zürih’te bulunan Zurich Sigorta, İsviçre Menkul Kıymetler Borsası SIX Swiss Exchange’de kote edilmektedir ve OTCQX’te işlem gören birinci düzey American Depositary Receipt programı içindedir. Türkiye’deki faaliyetlerine 2008 yılında başlayan Zurich Sigorta, yangın, kaza, nakliyat, sağlık, hukuksal koruma, mühendislik ve kredi sigortaları alanlarında müşteri odaklı çözümler üretmektedir.

Vizyonunu ‘müşterilerimiz, sermayedarlarımız, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız tarafından en iyi sigorta şirketi olarak tanımlanmak’ olarak belirleyen Zurich Sigorta, misyonunu ise ‘müşterilerimizin karşılaştıkları riskleri anlamalarına ve yönetmelerine yardımcı olarak, onlar için daha güvenli bir dünya yaratmak,

Sermayedarlarımızın hedeflenen öz kaynak karlılığına ulaşmasını sağlamak, alışanlarımız tarafından, çalışan bağlılık ölçümlerinde Türkiye ortalamasının üzerinde değerlendirilebilecek ortam yaratmak’ şeklinde sıralamıştır.

birevim-tasarruf-reklam