Siirt Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Birevim sayesinde Türkiye’nin neresinde olursanız olun en kısa sürede ev sahibi olma şansına erişebilirsiniz. Siirt kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için en uygun seçenekler hiç şüphesiz Birevim tarafından sunulmaktadır.

Birevim; konut kredisi ile ev alma ve senetle ev alma gibi seçeneklere kıyasla çok daha avantajlı koşullar vaat etmektedir. Peşinat ödeme zorunluluğunun olmaması başta olmak üzere faiz ve vade farkının bulunmaması, kira yardımının istenmemesi gibi avantajların hepsi Birevim’de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Birevim; müşteri memnuniyetine dayalı olarak hizmet vermektedir. Ödemelerinde sıkıntı çeken tüketicilerin imdadına yetişen Birevim emlak danışmanları; aylık taksit tutarlarının düşürülmesini veya birkaç aylığına ertelenmesini sağlamaktadır.

Birevim Ev Alma Yöntemleri Nelerdir?

Birevim’in en çok tercih edilen ev alma yöntemi sıra tespitli tasarruf yöntemi olarak bilinmektedir. Birevim’de iki farklı sıra tespitli tasarruf yöntemi bulunmaktadır. Her ikisi de genel olarak aynı şartlara sahiptir. Birevim katılımcısının her şeyden önce satın almak istediği eve karar vermesi gerekir. Evin değerinin ne kadar olacağı noktasında herhangi bir sınır yoktur. Bir sonraki aşamada ise peşinat ödeyip ödememe hususları belli olmaktadır. Daha önce de söylediğimiz gibi Birevim’de peşinat ödemek zorunda değilsiniz. Ancak, istediğiniz takdirde peşinat ödeyebilir ve borcunuzun daha erken bitmesini sağlayabilirsiniz.

Birevim sıra tespitli tasarruf yöntemlerinde aylık en çok ne kadar taksit ödeyeceğinize siz karar verirsiniz. Aylık taksit tutarınıza uygun olarak ideal tasarruf grubunu bulursunuz. Birevim’de 60 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan tasarruf grupları vardır. İstediğiniz gruba katılmakta özgürsünüz! Sıra tespitli tasarruf yönteminde satın almak istediğiniz eve karar verdikten sonra tüm bu maddi hususları yazılı hale getirirsiniz. Bu sayede, haklarınızı korumuş olursunuz. Bir sonraki aşamada ise noter huzurunda çekiliş yapılarak evinizi hangi tarihte alacağınız belli olmaktadır. Teslim tarihine kadar ödemelerinizi düzenli olarak yaparsınız. Evinizi teslim aldıktan sonra taksitleriniz evinizin değerinin binde altısı kadar arttırılmaktadır. Bir diğer sıra tespitli tasarruf yönteminde de benzer süreç uygulanmaktadır. Ancak, ikinci yöntemde yıllık yüzde sekiz oranında taksit artışı yapılmaktadır. Ayrıca, yine evinizi teslim almanız ile beraber taksitleriniz binde 4,5 oranında arttırılır.

Birevim Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi Nedir?

Serbest planlı tasarruf yönteminde de ilk olarak ne kadarlık bir ev almak istediğinize karar verirsiniz. Ara ödeme ve peşinat zorunluluğunun olmadığı bu yöntemde; aylık taksitlerinizi isterseniz sabit isterseniz de artan veya azalan şeklinde belirleyebilirsiniz. Bir başka deyişle, ödeme planınızı yüzde yüz siz belirlersiniz. Noter huzurunda çekiliş yapılması söz konusu değildir. Satın almak istediğiniz eve dair hususları belirledikten sonra sözleşme yoluyla yazılı hale getirebilirsiniz. Kendi belirlediğiniz tarihte de evinizi satın almış olursunuz.

Konut değer endeksli yöntem ise evinizin değerinin her zaman korunması için oluşturulmuştur.

birevim

3 Comments

  • Siirtte akrabalarım var ve onlarda faizsiz ev sahibi oldular çok memnunlar 🙂

  • Kredisiz ev sahibi olabilmek günümüzün en büyük fırsatlarından biri bence

  • Kredi derdiyle faizle bankayla uğraşmadan güzelce ev sahibi olabilmek bence süper ya 🙂

Leave a Comment

8 + 2 =