Şırnak Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Ekonomik durumunuzdan bağımsız olarak 2020 Türkiye’sinde ev almanın herkes için zor olduğunu söyleyebiliriz. Amerikan doları ve Euro’nun Türk lirası karşısındaki değerinin artması; akla gelebilecek her sektörü olumsuz etkilemiştir. İnşaat sektörü de bahsettiğimiz durumdan nasibini almıştır. Ev yapımında kullanılan malzemelerin birçoğunun ithal edilmesi dolayısıyla ev fiyatlarının da arttığını söylemek gerekir. Kovid-19 ve diğer sebepler de eklenince ev almak normal şartlar içerisinde hayal olmuştur.

Siz de Şırnak kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için arayışlar yapıyorsanız Birevim’in sitesini ziyaret ederek form doldurabilirsiniz. Adınız, soyadınız, telefon numaranız, il ve ilçe bilgileriniz gibi bilgileri formda belirtip gönderdikten kısa bir süre sonra Birevim müşteri temsilcileri tarafından aranacaksınız. Bunun yanı sıra, 444 23 53 numarası üzerinden Birevim’i arayarak sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Son olarak, Türkiye’nin her yerine dağılan şube ağı sayesinde nerede olursanız olun Birevim ve sunmuş oldukları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Birevim ile Taksitle Ev Almak Artık Çok Kolay!

Taksitle ev almak için önünüzde iki farklı seçenek bulunmaktadır. İlki, çoğu kişinin tahmin ettiği gibi konut kredisi olmaktadır. Banka kredisi aldığınız takdirde çok yüksek faizlerden dolayı evin değerinin çok daha fazlasını geri ödemiş olacaksınız. Diğer alternatif ise tasarruf şirketleridir. Bu şirketlerin başında da Birevim gelmektedir. Küçük taksitler ile ev sahibi olmanızı sağlayan Birevim; her ay ortalama 500 TL ödeme imkanı olan herkesin katılabileceği bir organizasyondur.

Hayat şartlarının her geçen gün zorlaşmasından dolayı para biriktirmenin de imkansız hale geldiğini söyleyebiliriz. Faizsiz, vade farksız ve taksitle ev alma fırsatını sizlere vaat eden Birevim; aynı zamanda son derece güvenilir bir organizasyondur.

Birevim’in güvenilir olduğu noktasında herhangi bir şüpheniz olmamalı! Her şeyden önce, devlet tarafından sürekli olarak denetlendiğini söyleyebiliriz. Herhangi bir yasal sıkıntısı olmayan Birevim; gerekli hukuksal prosedürler içerisinde hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra, Birevim’in çalışma prensibinin devlet tarafından desteklendiğini de ifade etmek gerekir. Yastık altı olarak tabir edilen paraların ekonomiye kazandırılması noktasında Birevim liderlik yapmaktadır.

Birevim ile Nasıl Ev Alınır?

Birevim ile ev sahibi olmak için önünüzde dört farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ikisi sıra tespitli tasarruf yöntemi olmaktadır. Satın almak istediğiniz evi ve aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını belirledikten sonra sözleşme yaparak noter huzurundaki çekilişe girmeye hak kazanırsınız. Çekilişin ardından evinizi hangi tarihte teslim alacağınız belli olmaktadır. Belirlenen tarih geldiği zaman evinize yerleşebilirsiniz. Bundan sonraki süreçte ise ödediğiniz aylık taksit tutarına çok düşük bir zam yapılmaktadır.

Serbest planlı tasarruf yönteminde ise herhangi bir tasarruf grubuna katılmadan ödeyeceğiniz aylık taksitleri yüzde yüz kendiniz belirleyerek ev sahibi olabilirsiniz. Konut değer endeksli yöntem ise evinizi teslim alacağınız tarihe dek evin değerini koruyan başka bir ev alma yöntemidir.

birevim

3 Comments

  • Kredi derdi olmadan ev sahibi olabilmek çok güzel ancak faizli sistemde direk evi satın alabiliyorsunuz bu avantajı var

Leave a Comment

sixteen − 5 =