Anasayfa / Blog / Tasarruf A.Ş ‘den Yeni Kampanyalar

Tasarruf A.Ş ‘den Yeni Kampanyalar

Birçok ihtiyaç sahibini istedikleri ev ve araca kavuşturan Tasarruf A.Ş., yeni kampanyalarının duyurusunu yaptı. Müşterilerine iki yeni kampanya sunan Tasarruf A.Ş, böylece daha fazla kişinin hayallerine kavuşmasına aracılık edecek.

Yapılan açıklamada, her geçen gün artan şube ve müşteri sayısı ile faizsiz finansman sektöründe önemli bir konum elde eden firma, Ocak ayı içinde 13’üncü şubesinde İstanbul, Ümraniye’de açtı. Tasarruf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman, ilk hedeflerinin müşterilerine her zman güven çatısı altında hizmet sunmak olduğunu söyledi.

İki Yeni Kampanya

Tasarruf A.Ş.’nin hayata geçirdiği kampanyalardan ilki, ‘En Kısa Ay En Hızlı Teslim’ adındaki kampanya, bireysel imkanları ile araç sahibi olmak isteyenleri hedefliyor. Bu kampanyada belirli bir proje bedeli aralığındaki araç sahibi olmak isteyen müşteriler için daha erken teslim süresi ve daha uygun hizmet bedeli imkanı sunuluyor.

İkinci kampanya ise ‘Şubat Kampanyası’. Bu kampanyada, Tasarruf A.Ş.’nin hem ev hem de araç sahibi olmak isteyen müşterileri için hazırlandı. Çekilişe katılmak isteyen müşteriler grup plana dahil oluyorlar. Katılmak istemeyenler ise bireysel plandan faydalanabilirler. Şubat Kampanyasında, hem grup hem de bireysel tasarruf planları için hizmet bedelinde indirim ve erken teslim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman, konu ile ilgili yaptığı açıklamada ‘Müşterilerimize her zaman güven çatısı altında hizmet sunmak en önemli önceliklerimiz arasında bulunuyor. Bunun için sigorta güvencesi sağlıyoruz ve ek olarak kampanyalarımıza da her zaman yenilerini ekleyerek müşterilerimize eve ve araba hayallerine ulaşmaları için kolaylıklar sağlamaya devam ediyoruz.’ şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası’ndan Yeni Kredi Paketi

Pandemi dönemi sadece sağlıkla ilgili değil ekonomiyle de ilgili olarak bütün dünyada tedbirlerin alınması gerekliliğini …