Tasarruf A.Ş ‘den Yeni Kampanyalar

birevim faizsiz kredi

Birçok ihtiyaç sahibini istedikleri ev ve araca kavuşturan Tasarruf A.Ş., yeni kampanyalarının duyurusunu yaptı. Müşterilerine iki yeni kampanya sunan Tasarruf A.Ş, böylece daha fazla kişinin hayallerine kavuşmasına aracılık edecek.

Yapılan açıklamada, her geçen gün artan şube ve müşteri sayısı ile faizsiz finansman sektöründe önemli bir konum elde eden firma, Ocak ayı içinde 13’üncü şubesinde İstanbul, Ümraniye’de açtı. Tasarruf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman, ilk hedeflerinin müşterilerine her zman güven çatısı altında hizmet sunmak olduğunu söyledi.

İki Yeni Kampanya

Tasarruf A.Ş.’nin hayata geçirdiği kampanyalardan ilki, ‘En Kısa Ay En Hızlı Teslim’ adındaki kampanya, bireysel imkanları ile araç sahibi olmak isteyenleri hedefliyor. Bu kampanyada belirli bir proje bedeli aralığındaki araç sahibi olmak isteyen müşteriler için daha erken teslim süresi ve daha uygun hizmet bedeli imkanı sunuluyor.

İkinci kampanya ise ‘Şubat Kampanyası’. Bu kampanyada, Tasarruf A.Ş.’nin hem ev hem de araç sahibi olmak isteyen müşterileri için hazırlandı. Çekilişe katılmak isteyen müşteriler grup plana dahil oluyorlar. Katılmak istemeyenler ise bireysel plandan faydalanabilirler. Şubat Kampanyasında, hem grup hem de bireysel tasarruf planları için hizmet bedelinde indirim ve erken teslim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman, konu ile ilgili yaptığı açıklamada ‘Müşterilerimize her zaman güven çatısı altında hizmet sunmak en önemli önceliklerimiz arasında bulunuyor. Bunun için sigorta güvencesi sağlıyoruz ve ek olarak kampanyalarımıza da her zaman yenilerini ekleyerek müşterilerimize eve ve araba hayallerine ulaşmaları için kolaylıklar sağlamaya devam ediyoruz.’ şeklinde konuştu.

birevim

7 Comments

  • Merhaba Melis Hanım,
   Tasarruf A.Ş. firması şuana dek binlerce kişiyi ev sahibi yapmış bir firmadır.

 • Tasarruf firması ne zaman kurulmuş? Yeni bir firmaya benziyor ancak 13. şubesini açmışlar hızlı büyüyen bir firma sanırım

  • Merhaba Ahmet Bey,
   Hizmet vermeye başladığı günden buyana binlerce kişiyi ev sahibi yapmış olan Tasarruf A.Ş. kişilere küçük tasarruflar yaparak nasıl büyük işler yapıldığını göstermektedir.

 • Tasarruf A.Ş firmasının adını hiç duymadım ama çevrede çok olumlu yorumlar var, işini iyi yapan bir firma sanırım 🙂

 • Tasarruf aş sanırım yeni bir firma, ancak yorumları gerçekten inanılmaz derece de olumlu 🙂

Leave a Comment

two + five =