Tekirdağ Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim; bugüne kadar Türkiye’nin her yerinden sayısız insanın hayal ettiği eve kavuşmasını sağlamıştır. Günümüzde, taksitle ev almak son derece zordur. Tüketicilerin her şeyden önce tasarruf yapması gerekir. Tasarruf yapmak için de ilk olarak mevcut borçlar bitirilmelidir. Tasarruf hedefleri en ince ayrıntısına kadar belirlenmelidir. Sigara başta olmak üzere ekstra harcamalar azaltılmalıdır. Elektrik, su ve doğalgaz kaçaklarının azaltılması için uğraşılmalıdır. Ayrıca, sürekli dışarıda yemek yemekten kaçınılmalıdır.

Siz de yukarıdaki kriterleri dikkate alarak tasarruf yapmayı beceriyorsanız vakit kaybetmeden Birevim ile tanışmalısınız. Tekirdağ kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim’in ne kadar güvenilir olduğu konusunda herhangi bir şüpheniz olmamalı!

Birevim Ev Alma Yöntemleri

Birevim’in diğer taksitle ev alma yöntemlerine kıyasla en büyük avantajı küçük taksitler ile ev sahibi olmayı mümkün kılmasıdır. Dört farklı ev alma yönteminin bulunduğu Birevim ile ev almayı çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Eviniz olsa dahi yatırım amaçlı olarak ikinci bir ev daha satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, çeşitli sebeplerden dolayı ev alamayan yakınlarınıza da Birevim ile ev alabilirsiniz.

Birevim’de en çok rağbet gören ev alma yöntemi sıra tespitli tasarruf yöntemi olmaktadır. Bu yöntemde, ilk olarak satın almak istediğiniz eve karar vermelisiniz. Evin değeri hakkında herhangi bir sınırlama yoktur. İsterseniz 100 bin, isterseniz de 500 bin TL tutarında bir ev için başvuru yapabilirsiniz. Bir sonraki aşamada, peşinat ödeyip ödeyemeyeceğinizi belirlemelisiniz. Birevim’de peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Ancak, istediğiniz takdirde peşinat ödeyerek tüm borcunuzun daha erken bitmesini sağlayabilirsiniz. Ardından, aylık en çok ne kadar taksit ödeyeceğinize karar vermelisiniz. Birevim’in bu konuda da herhangi bir sınırlaması yoktur. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına göre Birevim’in 60 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan tasarruf gruplarına katılabilirsiniz.

Birevim; sıra tespitli tasarruf yönteminde ilk taksidinizi ödedikten sonra noter huzurunda yapılacak çekilişe katılmaya hak kazanırsınız. Bu sayede, evinizi ne zaman teslim alacağınızı öğrenirsiniz. Belirlenen tarihte evinizi teslim aldıktan sonra aylık ödediğiniz taksit tutarlarında belirli bir artış yapılmaktadır.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi Nedir?

Sıra tespitli tasarruf yöntemi son derece avantajlı! Ancak, istediğiniz takdirde serbest planlı tasarruf yöntemini de tercih edebilirsiniz. Bu yöntemde, herhangi bir tasarruf grubuna katılmazsınız. Aylık ödeyeceğiniz taksitleri siz belirlersiniz. Taksitlerinize uygun olarak evinizi ne zaman teslim alacağınız da belli olacaktır. Taksit ödemelerini istediğiniz takdirde sabit, istediğiniz takdirde ise azalan veya artan oranlı olarak yapabilirsiniz.

Serbest planlı tasarruf yönteminin dışında bir de konut değer endeksli ev alma yöntemi bulunmaktadır. TCMB tarafından her ay düzenli olarak yayınlanan konut fiyat endeksi dikkate alınarak evinizin değeri artar. Ayrıca, bu yöntem ile taksitlerinizi daha kolay ödersiniz.

birevim

3 Comments

  • Tekirdağ’da geçen ay ablamlarda faizsiz ev sahibi olmak için başvurdular bakalım teslimat tarihini bekliyorlar

  • Çok güzel evler var tekirdağ taraflarında, direk başvuru yapabiliyor muyuz ön şart var mı?

    • Merhaba Gökhan Bey,
      Ön şart bulunmamaktadır. Direk başvuru yapabilmektesiniz.

Leave a Comment

two × 5 =