Vakıfbank 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Ev aramanızın başlarında kredi için ön onay almak akıllıca bir hamledir. Bölgenizde, olumlu müşteri puanları geçmişine sahip, yardımcı olabilecek lisanslı bir borç veren bulmanızı sağlayan kullanımı kolay bir araca sahiptir. Ön onay, borç verenin kredi bilgilerini almasını ve mali durumunuzu değerlendirmesini gerektirir. Borç veren daha sonra size borç vermek isteyecekleri miktarı belirten bir evrak verecektir. Bu kredi notunuzun yer aldığı bir belgedir. Kredi başvurunuzdan önce kredi notunuzu inceleyerek gerekirse düzeltilmesi için adımılar atabilirsiniz.

Kredi ön onayı aldığınız borç verenden kredi almak zorunda değilsiniz. Örneğin x bankadan kredi notunuzu öğrenerek sonrasında Vakıfbank’tan kredi kullanmanız mümkündür.  Bir krediye resmen başvurma zamanı geldiğinde, faiz oranlarını ve ücretlerini karşılaştırmak için en az üç borç verenden kredi tahminleri almak en iyisidir.  Günümüzde özellikle bankaların kampanyalarından en avantajlılarına değinmek istiyoruz.  Bunlardan biri;  Vakıfbank 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı’dır.

1954 yılında 50 milyon türk lirası sermaye ile kurulan Vakıfbank günümüzde istikrarlı büyümesini devam ettirmektedir. Her zor dönemde devletinin ve vatandaşının yanında olan banka günümüzdeki pandemi salgını ile ilgili birlikte Vakıfbank 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı benzeri kampanyalar ile destek vermektedir.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Avantajları

Mart ayında artan korona salgını sebebi ile ekonomik olarak bankalarda müşterilerine ve potansiyel müşterilerine avantajlı kampanyalar sunmaya başladı.

03.04.2020 tarihli Vakıfbank taşıt kredisi 60 ay vade ile 0,95 ve maliyet oranı %1,16’dır.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Örnek Tablo

Örneğin 10 bin türk lirası kredi kullanmak isterseniz 272 türk lirası taksit ödersiniz.  60 ayda ise 16.320 bin türk lirası olur.

Vakıfbank Taşıt Kredisi Kullanabilme Şartları

  • 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor.
  • Kredi Notunuzun genel olarak düzgün olması gerekiyor. Kredi kartı veya kredi gecikmeleri kredi notlarınızı düşürür.
  • Gelirinizi resmi olarak belgeliyor olmanız gerekir.
  • Taşıt kredisi en fazla 60 ay vade ile kullanılabilir.

Vakıfbank taşıt kredisi ne başvuru yapabilmeniz için, nüfus cüzdanınız ile birlikte çağrı merkezi yâda internet üzerinden başvurunuzu yapın. Gelecek yanıta göre evraklarınızı tamamlayabilirsiniz.

birevim

7 Comments

Leave a Comment

three × one =