Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası’ndan Yeni Kredi Paketi

birevim faizsiz kredi

Pandemi dönemi sadece sağlıkla ilgili değil ekonomiyle de ilgili olarak bütün dünyada tedbirlerin alınması gerekliliğini doğurdu. Hükümetlerin aldıkları ekonomik tedbirler haricinde bankalar da bu dönemde ekonomiyi canlandırmak adına pek çok kolaylıklar sunarak çeşitli kredi paketleri hazırladılar. Konut kredilerinde bilhassa kamu bankalarının 12 ay ertelemeli konut kredileri ev sahibi olmak isteyenlere bir umut ışığı doğurdu. Pandemi salgınının ekonomide yarattığı durgunluk gayrimenkul sektörünü de vurmuştu. Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası’ndan yeni kredi paketi sunulması ile gayrimenkul sektöründe hareketlenmeler başladı.

Konut Projeleri

Bu dönemde kırsal yerlere kaçmak, doğa ile iç içe olmak ve şehirden uzaklaşmak isteyenler bahçeli konut arayışına yöneldi. Özellikle büyük şehirlerde müstakil evlere olan talebin artması ile bazı bölgeler değerlenirken, bazı bölgelerde ise ev fiyatlarında düşüş görüldü. Sur Yapı, Sinpaş ve pek çok özel inşaat firmaları konut projeleri ile bu dönemde bütçelerine uygun bir ev sahibi olmak isteyenlere farklı fiyat seçenekleri sunuyor. Konut projesi konusunda araştırma yapanlar özellikle muhit ile beraber bütçeye uygunluğu da hesaplıyorlar.

Bankaların Yeni Kredi Paketleri

Kamu bankaları Pandemi sürecinde ekonominin canlanması adına dört yeni kredi paketi hazırladı. Normalleşme süreci kapsamında dört ayrı konu başlığında hazırlanan kredi paketleri şu şekilde;

-Konut Kredisi

-Taşıt Kredisi

-Tatil Destek Kredisi

-Sosyal Hayatı Destek Kredisi

Konut Kredi Paketleri Hakkında Bilgi

Konut kredisi olarak Vakıfbank’ın kredi şartlarına bakacak olursak, Vakıfbank yeni kredi paketi vatandaşlara Egyo Hayallerini Erteleme Türkiye Kampanyası ile azami iki yıl ödemesiz 180 aya kadar konut kredisi imkanı sunmaktadır. Bunun dışında Sarı Panjur Konut Kredisi Paketi sunan Vakıfbank, 180 aya kadar vade seçeneği imkanı olan bu kredide eşit taksitli, artan veya azalan taksitli, eşit anaparalı olmak üzere dört plan sunulmaktadır. 180 ay vade seçeneğinde 10.000 ile 1.500.000 TL arasında konut kredisine aylık %0.93 faiz oranı uygulayan Vakıfbank bunun haricinde kendisinin satışa sunduğu gayrimenkulleri de %0.79 faiz oranları ile satmaktadır.

Ziraat Bankası Yeni Kredi Paketi avantajlı konut kredisi sunmaktadır. Sıfır veya ikinci el konutlar için 180 ay vade ile 12 ay ödemesiz 500 bin TL’ye kadar konut kredisi vermektedir. Halkbank Yeni Kredi Paketi aynı şekilde avantajlı konut kredisi paketini sunmaktadır. Kişiye özel avantajlı faiz oranları kullanımına imkan veren Halkbank, Ziraat Bankası gibi İstanbul, Ankara ve İzmir’de 750 TL’ye kadar, diğer illerde 500 TL’ye kadar konut kredisi vermektedir.

Birevim olarak kaliteden ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımızdan ödün vermemekteyiz. Ev sahibi olmak isteyen değerli müşterilerimizi tanışmak için bekliyoruz. Dürüstlükten ödün vermeyen anlayışımızla artık bir evim olsun diyen bütün müşterilerimizi Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Cad. No:2 Ataşehir/İstanbul’da bulunan ofisimize bekliyoruz. Sormak istediğiniz her türlü bilgi için irtibat telefonumuz; 444 23 53, mail adresimiz;  [email protected]

birevim

Leave a Comment

four × 1 =