Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

birevim faizsiz kredi

Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi müşterilerine 48 aya kadar vade seçenekleriyle taşıt kredisi imkanı sunmaktadır. Bireysel ve ticari alımlar için özel kredi imkanları ile ihtiyacınız olan araca rahatça sahip olmanız sağlanmaktadır. Herhangi bir kefil olmadan 0 kilometre veya ikinci elde 10 yaşına kadarki araçlar için kredi başvurusunu en yakın şubeye giderek yapabilirsiniz.

Yapı Kredi çeşitli organizasyonlar ile ortak hareket ederek hazırlamış olduğu taşıt kampanyası ile rahat bir şekilde araç alımını kolay hale getirmektedir. Düşük faiz oranları ve uzun vade seçenekleri kolay bir ödeme imkanı sunuyor.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama

Diğer bankalardan olduğu gibi Yapı Kredi bankasından taşıt kredisi almadan önce alacağınız kredi miktarının hesabını yaptırarak genel tabloyu görmeniz gerekiyor. 100 bin TL taşıt kredisi için burada ki tabloyu inceleme şansınız var. Farklı vade seçenekleri ile ödeyeceğiniz aylık taksit tutarını görme şansınız olacaktır.

Burada ki rakamlar size ayrıca toplam geri ödeme miktarını gösterecek ve yıllık maliyet oranlarını karşılaştırma şansını sizlere sunacaktır. Çekeceğiniz krediyi tercih ederken aylık gelirinizin yarısını geçmeyecek taksit tutarına göre şekillendirmeniz gerekiyor. Bu rahat bir kredi ödemeniz için sizlere yardımcı olacak bir durumdur. Bu duruma dikkat ederek kredinizi tercih edebilirsiniz.

VadeEn İyi Faiz OranıYıllık Maliyet OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
12 Ay2,05%34,13%9.725 TL116.806 TL
24 Ay2,05%34,01%5.567 TL133.703 TL
36 Ay2,05%33,97%4.219 TL151.986 TL
48 Ay2,05%33,95%3.573 TL171.596 TL

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Yapı Kredi Bankası taşıt kredisi faiz oranı konusunda ideal bir çizgide hareket ediyor. Sektörde ki birçok banka vade aralığına göre ve çekilecek kredi miktarına göre faiz oranı yükseltmeyi tercih ediyor. 48 ay vade ile taşıt kredisi almak isteyenlere banka faiz oranını %1,99 oranından sunuyor. Tabi bankanın sizden alacağı tek fark bu olmuyor.

Kredi tahsis ücreti, rehin ücretleri, hayat sigortası ve araç kasko ve sigortası aracın üzerine eklenecek masraflar olacaktır. Bunlarda ortaya çekilecek kredinin yıllık maliyet oranını çıkaracaktır. Bu orana bakarak diğer krediler ile karşılaştırmak daha doğru bir tercih yapmanıza yardımcı olacaktır.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi Başvuru Şartları

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulmakta olan taşıt kredisine başvuracakların unutmaması gereken başvuru şartlarını yerine getirmesi olacaktır. Kredi notunuzun yüksek olması ve aracın krediye uygun olması en önemli şartlar olarak sayılabilir. Ayrıca bankanın sizden isteyeceği belgeleri hazırlayarak başvuru yapmak gerekmektedir.

  • Nüfuz cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi çalışma durumunuza göre değişebilir.
  • Son üç ay içinde adınıza ödenmiş bir fatura
  • İkinci el araçlar için satış sözleşmesi ve ruhsat
  • 0 kilometre alacaklar araç proforma faturası istenecektir.

Banka tarafından istenilecek taşıt kredisi evraklarını eksiksiz bir şekilde hazırlayarak en yakın şubeye giderek formu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

five × one =