Ziraat Bankası Faizsiz Kredi Veriyor Mu?

birevim faizsiz kredi

Bankaların tüketici kredileri, kişisel tüketim için emtia veya hizmet satın alımını finanse etmek veya bu amaçla katlanılan borçları yeniden finanse etmek için kullanılan kısa ve orta vadeli kredilerdir. Krediler, kreditörler tarafından nakit kredi şeklinde veya satıcılar tarafından satış kredisi şeklinde sağlanabilir.

Giderek daha fazla insan sabit ücretler ve maaşlar şeklinde düzenli gelire geçtikçe elbette dayanıklı tüketim malları için kitle pazarları kuruldu. Sanayileşmiş ülkelerde tüketici kredisi hızla arttı.

Tüketici kredileri üzerindeki finansman masrafları, işletme kredilerinin faiz maliyetlerinden daha yüksek olabiliyor. Ancak maliyetlerin kote edilme şekli gerçek masrafları gizleyebilir.

Devlet bankası olan Ziraat Bankası kredileri ne şekildedir?

Ziraat Bankası Faizsiz Kredi Kampanyası

Son dönemlerde köyden şehre büyük göç yaşandığından köyüne dönmek isteyen kişiler için Ziraat Bankası kredi imkanı sunuyor.

7 Ekim 2020 yılında başlayan Ziraat Faizsiz Kampanya 7 Ekim 2021 yılında sona erecektir.  Köye dönmek için büyük teşvik veren Ziraat Bankası faizsiz kredi avantajından nasıl faydalanabilirsiniz?

Faizsiz bir yıl boyunca geri ödemesiz kredi müjdesi!  Kampanyaya başvuru için İl ve İlçelerde bulunan Tarım Müdürlüklerine müracaat gerekiyor.

Ziraat Bankası faizsiz 7 yıl vadeli olmak üzere toplamda 84 ay vadeli kredi desteği veriyor. Üstelik 150 bin Türk lirasına kadar kredi desteği mevcut.

Ziraat Bankası Kredi Vadeleri

2021 yılında pandemi döneminde mali olarak çok fazla zorlandık. Bireysel kredi alan kişi yüzdesi oldukça arttı.  Bireysel kredi vadeleri uzayacak mı?  Bankalardan alınan krediler ev ya da araba almak için olabildiği gibi sadece bireysel kredi şeklinde de olabiliyor.  Her bankanın kendine özel faiz sistemi mevcuttur.  Başvuru evrakları da genelde benzer olmakla birlikte bankadan bankaya farklılık gösterebilir.  Uzun vadeler yüksek kredi oranları ile zorlayıcı olabiliyor.

İhtiyacınız Olan Her Şey İçin Ziraat Bankası Tüketici Kredileri, tüm kişisel ihtiyaçlarınızı finanse etmek için 6 aya varan vadeli tüketici kredilerine web sitesi üzerinden online başvuru yapılabilir.  Parayı uygun faiz oranlarıyla ve tercih ettiğiniz ödeme seçenekleriyle hızlıca cebinize atın.  Özellikleri Tercih ettiğiniz ödeme seçenekleri ile esnek yapıda, 36 aya kadar geri ödeme koşulları ile mümkündür.  Kefil ve teminat gereklidir. Kredi vadesi için hayat sigortası sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Başvuru Noktaları Nerelerdir?

Tüm kişisel ihtiyaçlarınızı finanse etmek için 60 aya varan vadeli tüketici kredilerine hemen başvuru yapabilirsiniz.  Parayı uygun faiz oranlarıyla ve tercih ettiğiniz ödeme seçenekleriyle hızlı şekilde temin edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Özellikleri

  • Tercih ettiğiniz ödeme seçenekleri ile esnek yapı.
  • 60 aya kadar geri ödeme koşulları.
  • Kefil ve / veya teminat gereklidir.
  • Kredinin vadesi için hayat sigortası yapılmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Başvuru Kanalları

  • Ziraat Bankası Şubeleri
  • İnternet Online başvuru Seçeneği
  • Müşteri Hizmetlerini Arayarak 444 00 00- 0850 220 00 00
birevim

Leave a Comment

eleven − six =