GSD Yatırım Bankası A.Ş.

birevim-tasarruf-reklam

1998 yılında GSD Holding’in ortaklığıyla kurulan GSD Yatırım Bankası A.Ş. 1999 yılında yatırım bankacılığı lisansını alarak faaliyetlerine devam etmiştir. Kurulduğu günden itibaren hızlı bir yükseliş gösteren GSD Bank sektörde bulunan diğer yatırım bankaları arasında en başarılılarından biri oldu.
Bankanın mevcut sermaye ve ortaklık yapısı, tüm iş ortaklarının bankaya duyduğu güveni pekiştirmiştir.

GSD Bank, geçen on yıldan fazla zaman içinde öz sermayesini ve sağladığı fonları, Türkiye’nin dinamik girişimcileri ile paylaşarak, sektördeki büyümesini aktif ve sürdürülebilir hale getirmiştir.

GSD Bank uzman kadrosu ile yüksek bilgi ve teknolojiyi birleştirerek kurumsal ve ticari müşterilerine en hızlı ve etkin hizmeti sunmaktadır. Sunduğu finans hizmetler arasında hazine, fon yönetimi, nakdi-gayrinakdi kredi, dış ticaret aracılık ve finansmanı bulunmaktadır. Müşterilerin güncel ihtiyaçlarının karşılanmasının dışında müşterilerin farklı ihtiyaçlarına da hızlı ve etkin finansal çözümler sunulmaktadır.

Kurumsal ve ticari bankacılık alanında, uzman kadrosunun sunduğu etkin ve akıcı süreçler doğrultusunda, müşterileri ile uzun süreli ve verimli işbirliği kurmayı kendisine misyon edinmiştir.

birevim-tasarruf-reklam

Leave a Comment

thirteen + two =