xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
Anasayfa / Bankalar / Habib Bank Limited

Habib Bank Limited

Pakistan’da 1947 yılında kurulan ve ilk ticari banka olma özelliğini gösteren HBL, ilerleyen süreçte şube sayısını yükselterek 1600 şube ve 1700 ATM ile 8 milyondan fazla müşterisine hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca dünya çapında 29 ülkede bulunan şubeleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

birevim-tasarruf-reklam

Pakistan’daki en büyük Kurumsal Kredi Portföyüne sahip olan HBL, bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetlerine önem vermektedir. KOBİ ve Tarım Bankacılığı programları da faaliyetleri arasındadır.

HBL İstanbul ise Türkiye ile Pakistan arasındaki finansal ticareti desteklemek amacıyla 1983 yılında kurulmuştur. En eski yabancı banka olma özelliğini gösteren HBL İstanbul, çoğunlukla Türk şirketlerine finansal destek sağlamaktadır.

İstanbul’da tek şube olarak hizmet vermektedir. Sunduğu hizmetler arasında; garanti mektupları, akreditifler, kambiyo işlemleri, TL ve döviz kredileri, mevduat ürünleri ve havale hizmetleri bulunmaktadır.

Ortaklarına katma değer sağlamayı, çalışanlarına ve müşterilerine bekledikleri hizmeti sunmayı kendine misyon edinmiştir.

birevim-tasarruf-reklam

5 yorum

  1. Ben emekliyim 2470 tl maaş alıyorum. Ziraat bankasından. Şu an bankaya kredi borcum yok.yalniz 1400 tl kmh borcum var .Sizden 5000 tl kredi almak istiyorum.

  2. kredi kullanabilirmiyim

    • Merhaba Tamer Bey,
      Bu şekilde kredi başvurularını bizzat kredi kullanmak istediğiniz yere yapmalısınız. Buradan kredi başvurusu alınmamaktadır.

  3. Ben sizden 20000tl kredi istiyorum iş yapmak için araç alicam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

14 + 14 =

1xbet mobil