ING Bank A.Ş.

birevim-tasarruf-reklam

ING Grubu, Oyak Bank’ın 2007 yılında %100 hissesini satın alarak 2008 yılından itibaren bireysel ve kurumsal müşterilerine dünya çapında 40’tan fazla ülkede 53 bin çalışanı ile hizmet vermektedir. Sunduğu finansal hizmetlerde dünya standartlarında hizmet vermeyi önemsemektedir.

ING Bank sektörde “Eski Köye Yeni Âdet” sloganıyla yenilikçi bankacılığı ön plana çıkarmaktadır. Bu bankacılık modeliyle kolay ve hızlı finansal çözümler sunmayı hedeflemiştir. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümlerle beklentileri karşılamaktadır. Türkiye’nin ekonomik büyümesine katkı sağlayan ING Bank, bu kapsamda tasarruf ve katma değerli ihracatın artırılması konularına önem vermektedir.

Sunduğu bankacılık hizmetleriyle, şirketlerin hem Türkiye’de hem de yurt dışında ana bankaları olmayı hedefleyen ING Bank, küresel ağı ve deneyimi ile dünya çapında ticaret yapan KOBİ, Ticari ve Kurumsal müşterilerinin yatırımlarına danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

ING Bank toplumsal projelere destek vermek amacıyla Türkiye çapında etkinlikler düzenlemektedir. “Turuncu Kalpler” adını verdiği gönüllülük programıyla bu etkinlikleri gerçekleştirmektedir.

birevim-tasarruf-reklam

Leave a Comment

3 × 2 =