Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

birevim-tasarruf-reklam

Bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlayan TEB, sektöründe ayrıcalıklı bir finans kurumu olarak yer almaktadır. Finans sektörünün leasing, faktoring, sigorta, portföy yönetimi ve yatırım gibi aracılık hizmetlerini kurulduğu günden beri sürdürmektedir. Türk Ekonomi Bankası, Banka derecelendirme kuruluşlarının verdiği notlara göre bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceye sahiptir.

Güvenilirlik, şeffaflık ve etik değerlerden ödün vermeyen TEB, çalışmalarını sürdürürken Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri”ne bağlı kalmaktadır. 2005 yılında dünyanın 6. büyük bankası olan BNP Paribas ile imzalanan ortaklık anlaşmasıyla uluslararası alanda güç kazanmıştır. BNP Paribas, kâr ve toplam piyasa değeri açısından Euro bölgesinin birinci bankasıdır. Bu ortaklığın amacı TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır.

TEB; bireysel, ticari, işletme ve KOBİ bankacılığı alanlarında sunduğu hizmetlerle müşterilerine ve çalışanlarına Türiye’nin en pratik bankası olmayı amaçlamaktadır.

TEB tüm müşterilerine ve ortaklarına aynı şeffaflık ve disiplinle yaklaşan, işini severek icra eden profosyonel bir kadro ile hizmet vermeyi amaçlamıştır. Bu hizmetleri sunarken günümüzün teknolojik gelişmelerinden de faydalanmayı ihmal etmemektedir.

Türk Ekonomi Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları İçin Tıklayınız.

birevim-tasarruf-reklam

Leave a Comment

five + nine =