Birevim

Birevim uzun yıllar önce bir evim olsun isteyen insanların hayallerinizi gerçekleştirmek amacıyla oluşturulmuş bir şirkettir. Şirket içerisinde bulunan çok sayıda ev alma yönteminden herhangi bir tanesini tercih ederek doğru adımı atabilirsiniz. Tabi bundan önce şirketin güvenilir yapısını yakından tanımalı ve müşterilerine nasıl yaklaştıklarını görmelisiniz.

Çeşitli grup seçenekleri ile uzun vadeli ev alma ihtimalini müşterilerine sunuyor. Bunu yaparken hiçbir kredi çekme zorunluluğunuz olmuyor aynı zamanda faiz ödemesi de yapmanız gerekmiyor. Şirketin merkezi İstanbul’da olsa da ülkemizin birçok yerinde şubesi vardır. Birevim’in başkanlığını Murat Çiftçi yapmaktadır.

Birevim Nedir?

Birevim basit bir mantık üzerine oturtulmuş ve ülkemizde birçok firma tarafından sunulan faiz ev alma fikrini hayata geçirmiş bir şirkettir. Faizsiz ve kredisiz ev almanıza imkan veren şirket müşterilerini koruma alına almak için belirli kriterlere dikkat etmektedir. Kura sonucu ev alma şansına ulaşan insanlara evleri teslim edilirken, borç bitene kadar ipotekli olarak devir işlemi sunulacaktır.

Bu sayede hem şirketin ekonomik yapısı koruma altına alırken aynı zamanda müşterileri de koruma altına alınmış olacaktır. Şirket sayesinde faiz ve ara ödeme yapmak zorunda kalmıyor, uygun fiyata ev alabiliyorsunuz, taksit sayınınız kendiniz belirleyebiliyorsunuz. 60 aydan 480 aya kadar taksit imkanı sunuluyor. İsteyen müşterilerine borçlarını erken kapatma imkanı da firma tarafından sunulan bir avantajdır.

Birevim Ev Alma Yöntemleri

Birevim müşterilerine farklı özelliklere sahip ev alma yöntemlerini sunuyor. Dört farklı ev alma yöntemi şirket tarafından sunuluyor. Bunlar sıra tespitli tasarruf yöntemi, sıra tespitli tasarruf yöntemi V2, serbest planlı tasarruf yöntemi ve konut değer endeksli tasarruf yöntemi seçenekleridir.

Bu metotlardan bir tanesini seçerek şirketin bünyesine giriş yapabilirsiniz. Şirket bu yöntem seçenekleriyle her türlü ekonomik gelir seviyesine dahil aileye ev almaları konusunda kolaylık sağlamaktadır. Tercih etmiş olduğunuz metoda göre ara ödeme imkanı, erken ödeme yaparak borç kapatma, evinizin değerinin düşmemesi veya kura ile yapılan çekilişle evinizi alma imkanı sizlere sunulmaktadır.

Birevim Organizasyon Ücreti

Şirket müşterilerine faiz ödemeden, uygun fiyatlarla, uzun vadeli olarak ev alma seçeneği sunarken, bu hizmeti almak isteyenlerden organizasyon ücreti almaktadır. Bu ücret standart olarak alınmamaktadır. Alınacak evin bedeline ve vade seçeneğine göre alınacak olan organizasyon ücreti %4 ile %12 arasında değişiklik göstermektedir. Alınacak olan bu ücret peşin olarak kabul edilmektedir.

Birevim Güvenilir mi?

Şirket sunmuş olduğu hizmetlerin tamamını sözleşmeli olarak müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca tüm işlemler ve çekilişler noter huzurunda yapılmaktadır. Binlerce müşterisini memnun eden şirketle ilgili bazen şikayetler yapılsa da genel anlamda müşterilerine gerekli güvenli ortamı sağladıkları hissini vermektedir.