Birevim

birevim-tasarruf-reklam

Türkiye’de tasarruf finansmanı yöntemiyle ev almak giderek popüler bir hale geliyor. Bu yapının ülkemizde yaygın ve güvenilir bir hale gelmesinde Birevim şirketinin önemli bir etkisi vardır. Ülkemizde bu alanda en uzun süredir hizmet veren şirketlerden birisi olan Birevim aynı zamanda yakın dönemde çıkarılan kanunla onaylı bir yapıya kavuşmuştur.

BDDK tarafından lisanslanan şirket ile artık tasarruflarınızı daha kontrollü ve mutlu bir hale getirmek çok zor olmayacaktır. Tabi bu yapıdan ev veya araba almadan önce ilk olarak sistemi daha yakından tanımak doğru olacaktır. Bunun içinde şirketin kuruluşu ve detaylarını bilmek gerekiyor.

Birevim Nedir?

Birevim nedir, bu şirket ile ilgili olarak ilk sorulan soruların başında geliyor. Kısaca verdiği hizmeti tanımlamak gerekirse birçok aynı amaç uğruna bir araya gelen insanı toplayan, onları gruplar halinde sıralayan ve belirli bir sistem içerisinde rahatça ev sahibi olmalarına imkan veren bir yapıdır.

Sistem içerisinde ev alırken 60 ay ile 480 aya kadar vade seçenekleri bulunuyor. Ev teslimine kadar normal taksitler ödenirken sisteme göre ev tesliminin ardından taksit ödeme miktarında artış sağlanıyor. Bu sistemden ev alırken herhangi bir peşinat, ara ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Bankaların yüksek faizli kredileri tercih etmek yerine bunun aksine daha mantıklı bir seçim yapmak için bu yöntem tercih edilebilir.

Birevim Güvenilir mi?

Birevim yapısına dahil olmak isteyenlerin akıllarında ki ilk sorulardan birisi de şirketin güvenilir olup olmadığıdır. Bu sektörde güvenilir olmayan birçok şirket 2022 yılında BDDK tarafından çıkarılan yasal düzenleme sonrasında kapatılmıştır. Birevim bu şirketler arasında yoluna devam eden ve sektörün en öncülerinden birisi olmayı başarmıştır.

Tüm işlemler özel olarak hazırlanan sözleşmeler üzerinden yapılırken, çekilişler yetkili noter huzurunda yapılarak insanların haklarının yenmesinin önüne geçilmektedir. Bu noktada tek yapmanız gereken en doğru tercihinizi yapmak olacaktır. Sisteme dahil olmak isteyenleri öncelikle ofislerine davet ederek onlarla tanışmayı ve tasarruf yapısı hakkında detaylı bilgi vermeyi tercih ediyorlar.

Birevim Kampanyaları

Birevim birçok farklı alanda ev veya araba sahibi olma sahibi olmak isteyen tasarruf sahibi insanlara hizmet veriyor. Bunu yaparken herhangi bir faiz veya vade farkı vermek istemeyenlere farklı yöntemlerle bunlara ulaşma şansı sunuyor. Bu yöntemlerde ki farklılık gelir durumuna göre değişiyor. Kısaca her gelir seviyesine mensup insanın bu yapı içerisinde kolayca ödeme yaparak ev alabilmelerine imkan tanınmış oluyor. Detaylar için: Birevim.com/kampanyalar/

Birlikte Mümkün

Birevim tarafından sunulan “Birlikte Mümkün” yapısı sayesinde ev almak çok zor bir hal almıyor. Bunun için aynı amaca sahip küçük tasarruflar yaparak birikim yapan insanlar bir araya toplanıyor. Sizde bu yapı sayesinde artık Birevim üzerinden rahat ödeme planları ile ev alabilirsiniz.

Sosyal Finans

Şirketin sunduğu yöntemlerden bir tanesi de “Sosyal Finans” yöntemidir. Fayda esaslı olarak hazırlanan bu sistemle insanların zorlu ödeme koşullarına girmek yerine gerekli tasarruf miktarları veya yaptıkları birikimler ile yatırım yapmalarına imkan tanınmış oluyor. Bu yapıda insan merkezli bir yapı kabul ediliyor ve bu sayede bireysel tasarruflarla dahi kitleler halinde istenilene ulaşılabiliyor.

İnsan Merkezli Hizmet Anlayışı

Birevim tüm kampanyalarının merkezine insanları koyuyor. Onları gelirlerini, aile yapılarını ve sosyal toplum içerisinde ki konumlarını dikkate alarak hizmet veriyor. Bu yapının oluşmasında insanların ön planda olması sayesinde tüm ödeme koşulları ve ödeme şekilleri daha mantıklı bir hal almış oluyor.

Birevim Tasarruf Planları

Birevim üzerinden ev veya araba alabilmeniz için sunulan farklı yöntemler var. Bu yöntemler şirket tarafından tasarruf planları olarak sunuluyor. Alacağınız araç, konut veya iş yerine göre bunların arasından istediğiniz tercihi yaparak rahatça istediğiniz ulaşmanız mümkün kılınıyor.

Araç Finansmanı

Bu finansman yönteminde insanlar isterlerse kişiye özel yapıları tercih edebilirken aynı zamanda birlikte oldukları finansman yöntemini tercih ediyorlar. Bu sayede daha rahat bir şekilde araba sahibi almanız mümkün kılınmış oluyor. Bu konuda tek yapmanız gereken kendiniz uygun koşulları belirlemektedir.

Konut Finansmanı

Konut finansmanı şirketin en ilgi çekici hizmetlerinden birisidir. Şirket tarafından sunulan bu yapı sayesinde özel bir şekilde ev sahibi olmanız sağlanıyor. Farklı ödeme planları ile kendi gelir seviyenizle uygun bir şekilde zorlanmadan ev sahibi olabilirsiniz.

İş Yeri Finansmanı

İşinizi büyütmek veya yeni bir iş kurmak isteyenler için sunulan iş yeri finansmanı kısa sürede amacınıza ulaşmanıza yardımcı oluyor. Bu yapıda bireysel veya birlikte olmak üzere ikiye ayrılıyor. Detaylarını öğrendikten sonra tercihinizi yapmak kolay olacaktır.

Ticari Araç Finansmanı

Birevim yapısında isteyen müşterilerine ticari araç almak içinde finansman sunuluyor. Özellikle işiniz için gerekli olan bu aracı faiz vermeden almak istiyorsanız şirket tarafından sunulan bu yapıya dahil olabilirsiniz.

Motosiklet Finansmanı

Birevim için en güzel tercihlerin başında yer alan özel sistemlerden bir tanesi de motosiklet finansmanı geliyor. Eğer bu yönde bir ihtiyacınız varsa şirket ile iletişime geçerek kısa sürede aradığınız ve istediğiniz o motosiklete sahip olabilirsiniz.

Birevim Organizasyon Ücreti

Birevim tasarruf yöntemiyle hizmet sunan bir yapı olmakla birlikte birçok şirketin olduğu gibi kar amacı gütmektedir. Bu devamlılığın sağlanması ve talep edilmesi durumunda insanlara yardımcı olmaya devam etmek için gerekli bir durumdur. Bunun için alınacak ürüne veya alınacak ürünün fiyat seviyesine göre belirli oranlarda organizasyon ücreti talep ediliyor.

Organizasyon ücreti Birevim şirketi için fiyat aralığına göre %5 ile %10 arasında değişiyor. Bu alınacak evin veya arabanın bedeline göre oranlanıyor. Şirket hiçbir kampanyası için peşinat istemiyor olmakla birlikte organizasyon ücreti peşin olarak tahsil ediliyor. Sizde buna dikkat ederek hareket edebilirsiniz.

birevim-tasarruf-reklam

15 Comments

 • Birevim reklamlarını son zamanlarda çok görmeye başladım, haklarında şikayette yok güvenilir bir şirket bence

  • Merhaba Cemre Hanım,
   Birevim sektördeki öncü firmalarındandır. Müşterilerinin güvenini kazanmış olan firma binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır.

 • Bence artık millet bankadan kredi çekmek yerine böyle ufak organizasyon ücreti karşılığında ev sahibi yapan kurumlardan alacak. Çünkü banka da dosya sözleşme kredi faiz ıvır zıvırla uğraşıyorsunuz, birevim de faizsiz sadece ufak bir organizasyon ücreti ödeyerek ev sahibi oluyorsunuz.

  • Merhaba Ahmet Bey,
   Ev alırken çekilecek kredinin yüksekliği göz önüne alındığında faiz bir o kadar fazla olmaktadır. Artık çoğu kişi bu faizi ödemek istememektedir.

 • %4 ile %12 organizasyon ücreti istediğimiz evin %4’ü %12’si mi yoksa başka bir şeyin mi?

  • Merhaba Şaban Bey,
   Alınacak evin bedeline ve vade seçeneğine göre alınacak olan organizasyon ücreti %4 ile %12 arasında değişiklik göstermektedir.

 • Birevim rakiplerine göre çok daha hızlı çözüm üreten ve müşteri odaklı çalışan bir firma. Organizasyon ücreti olarakta cüzi bir ücret almaları çok iyi

 • Birevim sistemiyle rakiplerine göre daha çok müşteri çekiyor ancak bu sistemdeki firmalarla ilgili son zamanlarda çok fazla şikayet okumaya başladım

  • Merhaba Deniz Hanım,
   Ev ücretlerinde de bir tavan uygulaması olmadığı için organizasyon ücretlerinde de tavan sınır uygulaması bulunmamaktadır.

 • Birevim firmasıyla ilgili çok olumlu yorumlar okudum ama firmayı tanımıyorum 🙂

 • Birevim’den abim ev aldı, etrafımızda herkes geç teslim almış evlerini bizde tereddüt etmiştik ama biz 6.ayımızda teslim almıştık 🙂

 • Birevim sistem olarak rakiplerine benzesede olumlu yorum olarak baktığımızda Birevim’in çok fazla olumlu yorumu var

 • Merhabalar sizin bir reklamınızı gördüm isyeri açmak için kredi alabiliyormuyum reklam o şekildeydi sizin firmanızın ismi aklımda kaldı diğer sizin gibi ayni hizmeti sunan firmalarda olabilir… yuksek tahminimle sizdiniz.. eger böyle birsey mümkünse bana bilgi vermek için ulasabilirmisiniz?

Leave a Comment

10 − three =