Destekevim

birevim-tasarruf-reklam

Destekevim piyasa yer alan faizsiz, kredisiz ev alma imkanı sunan firmalardan birisidir. Piyasaya yeni girmekle birlikte güçlü bir sermaye yapısı ve anonim şirket yapısıyla birlikte müşterilerine gerekli bilgileri vermektedir. Uzun vadeli ev alma ve yanında uzun vadeli araba alma imkanını müşterilerine sunuyorlar. Destekevim sadece Erzurum’da hizmet veren bir kuruluştur.

Piyasa içinde yer alan diğer firmalarda olduğu gibi sundukları hizmetin karşılığı olarak farklı oranlarda organizasyon ücreti almaktadır. Bu ücret bedeli peşin olarak tahsis edilmektedir. Tercih edilen evler taksit süresi bitmeden müşteriye teslim edilmekte ancak başkasına satılamaması için rehin koyulmaktadır.

Destekevim Nedir?

Destekevim nedir, sorusuna verilecek en basit cevap müşterilerinin hayallerini süsleyen arabalara ve ihtiyaç duydukları evlere sahip olmalarını sağlamaları olacaktır. Peşin ödeme yapmadan, ara ödemeyle bütçenizi zorlamadan ev almanıza imkan tanımaktadır. Kısa vadeli ve uzun vadeli seçenekleri ile ev ve araba almak mümkündür.

Farklı ev alma yöntemleri sunan firma güvence verebilmek için anonim şirket yapısını sunmaktadır. Merkezi İstanbul’da olan şirket yapısında çok ortaklı yapı dikkate alınmıştır. Şirketin sermayesini oluşturan çok sayıda ortağı ve paydaşları ile birlikte güçlü bir yapıya sahip olduklarını göstermektedir. Sizde bu firmadan ev almak istiyorsanız sundukları ev alma seçeneklerini tercih etmelisiniz.

Destekevim El Alma Seçenekleri

Destekevim çekilişli yöntem, sabit planlı yöntem ve konut değer artışlı yöntem olmak üzere üç farklı ev alma seçeneği sunuyor. Bu seçenekler farklı ekonomik duruma sahip olan müşterilerinin rahatlaması için sunulmaktadır.

Çekilişli yöntemde farklı taksit seçeneklerini seçmenize yardımcı oluyor. 12 ay ile 365 ay arasında değişen vadeler arasında size uygun taksit sayısını tercih etmeniz ve kura ile evinizi alacağınız tarih belirlenmektedir.

Sabit planlı yöntem ile ister peşin ödeme yaparak isterseniz de yapmadan alacağınız evin teslim tarihini belirleme şansı sizlere sunuyor. Tabi bu noktada ödeyeceğiniz taksitlere göre size belirli bir tarih aralığı sunulmaktadır.

Son olarak da konut değer artışlı yöntem sunuluyor. Bu yöntem ile ev alma tarihiniz geldiğinde alacağınız konutun değerinin karşısında zarara uğramamanız sağlanıyor.

Destekevim Organizasyon Ücreti

Destekevim müşterilerine sunmuş olduğu ev ve araba alma seçeneklerine göre organizasyon ücreti talep etmektedir. Bu ücret alınacak evin vade sayısı ve bedeline göre değişmektedir. Ortalama olarak %4 ile %10 arasında ücret talep edilmektedir. Bu ücret peşin olarak tahsil edilmektedir.

Destekevim Güvenilir mi?

Destekevim anonim şirket yapısı olan bir şirket olduğu için sermaye miktarı, ortakları gibi detayları açıkça tüm müşterilerine göstermektedir. Bu sayede onları incelemek ve güvenmek daha kolay olmaktadır. Ayrıca teslim edilen evlerin üzerine ipotek konulmasıyla, üçüncü bir şahsın üzerine devredilmesinin de önüne geçilerek tüm satışları güvence altına almayı başarmaktadırlar.

birevim-tasarruf-reklam

6 Comments

  • Destekevimle abim ev sahibi oldu 4-5 ay bekledi sadece sonra teslim aldı çok güzel sistemleri var

  • Destekevim’i araştırdığımda hakkında kötü yoruma rastlamadım, herkes çok memnun işlerini iyi yapıyorlar 🙂

  • GAZİANTEP TE 2019 EYLÜL AYINDA YAZILDIM 2021 ŞUBATTAKİ TESLİMATLARINI YAPMIYORLAR UZAK DURUN MİLLETİ KANDIRIYORLAR. 1 GÜNLÜK GEÇ ÖDEME YAPILDI DİYE SÖZLEŞMELERİNE SIKIŞTIRMIŞLAR 20 AY SONRAYA TESLİMAT YAPACAKLARMIŞ GÜYA DİKKAT EDİN GÜVEN VEREN FİRMALARA YÖNELİN PARANIZ ÇÖPE GİTMESİN

Leave a Comment

11 + 1 =