Eminevim

Eminevim temelleri 1991 yılında atılan ve günümüze kadar gelmiş faizsiz gayrimenkul ve araç alınmasına yardımcı olan bir şirkettir. İstanbul merkezli olarak kurulan şirket bünyesinde şu ana kadar 140 binin üzerinde işlem yapıldığı kayıt edilmiştir.

birevim-tasarruf-reklam

Şirkete ait çekilişli ve peşinatlı şekilde ev almak mümkündür. Uzun vade seçenekleri sayesinde alınacak ev için herhangi bir faiz ödemesi yapılmamaktadır. Şirket politikası gereğince komisyon ücreti alınmaktadır. Bu organizasyon ücreti adı altında alınmaktadır. En önemli avantajı uzun vadeli alımlarda faiz ödemesinin olmamasıdır. Bu da sisteme katılanların bankaların yüksek faiz oranlarına katlanmadan ev alınmasına yardımcı olmaktadır.

Eminevim Nedir?

Sunmuş olduğu sistemle ülkemizde benzerleri olan ancak kalitesi tartışılan bir sistemi sunan bir firmadır. Firma müşterilerine güvence vermek için yapılan satışlarda borç bitene kadar evlerin üzerine ipotek koymaktadır. Bunun yanında tüm müşterileriyle sözleşme imzalanarak her işlem kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede hem müşterilerini hem de şirketi korumayı başarmaktadır.

Sunmuş oldukları bu sistemin altın günü olarak bilinen ve ev hanımların kendi aralarında yaptıkları bir sistemdir. Sunmuş oldukları gruplar 40,60,80,100 ve 120 kişilik olarak birbirinden ayrılmaktadır. Hangi grubu tercih ederseniz edin alacağınız ev kura sistemi ile belirlenmektedir. Bu işlem noter huzurunda yapılarak sırası gelen müşteriye evi o ay içerisinde teslim edilerek işlem tamamlanmış olmaktadır.

Eminevim Satış Sistemleri Nelerdir?

Eminevim müşterilerine çekilişli sistemler ve peşinatlı sistem olarak farklı seçenekler sunmaktadır. Çekilişli sistemler kısaltılmış vadeli çekilişli sistem, kira destekli çekilişli sistem, değer artışlı çekilişli sistem, vade ortası sistem ve peşinatlı sistem olarak birbirinden ayrılmaktadır.

Sistemlerin çeşitli olmasında ki amaç müşterilerine her zaman farklı ödeme imkanları sunarak, zorlanmadan ev ve arsa alabilmelerine yardımcı olmaktadır. Bu çeşitlilik arasından size uygun olanı tercih ettikten sonra alınacak evin bedeline göre hesaplanacak organizasyon ücretini ödemelisiniz. Bu ücret genellikle peşin alınmakla birlikte taksitli ödeme seçeneği de sunulmaktadır.

Şirket sistemler içerisinde sizlere taksit sayısını tercih etme, kısa sürede ev sahibi yapma ve hiç peşinat ödemesi yapmadan faizsiz ev alma imkanı sunmaktadır.

Eminevim Merak Edilenler?

Eminevim sistemine girecek olanlar ilk olarak şirketin güvenilir olup olmadığını merak etmektedir. Şirket 1991 yılından bu tarafa ülkemizin farklı noktalarında açmış olduğu şubeleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirket çekiliş sistemiyle ev sahibi olanlara evlerini borçlarını bitirene kadar satma fırsatı vermemektedir. Bunun için tüm satışlar ipotekli olarak yapılmaktadır. Şirket müşterilerinin mağdur olmaması için sermaye bilgilerini açıklamakta ve talep eden müşterilerine bu konuyla ilgili bilgi vermektedir.

Bu sistem ile şirketin nasıl para kazandığı da merak edilen bir detaydır. Şirket bu konuda organizasyon ücreti alarak gelir elde etmektedir. İsteyen müşteriler ev alma sisteminden ne zaman isterlerse o zaman ayrılma şansına sahiptir.

birevim-tasarruf-reklam

5 Comments

  • Eminevim den ev alan 3 arkadaşım var ve hepsi çok memnun kaldılar. Almak isteyenlere öneririm.

  • Eminevim bence sektörün en sağlam şirketlerinden biri, herhangi bir sorun yaşayan olduğunu sanmıyorum

  • Eminevim sektörün eski şirketlerinden biri ancak yeni çıkan rakip şirketler eminevime büyük rakip olmuş durumdalar

  • Eminevim’den dayımlar ev sahibi oldu ve çok memnun kaldılar, sistem biraz yavaş dedi dayım ama eninde sonunda ev sahibi oluyorsun dedi

  • Eminevim firması uzun yıllardır aktif olan bir firma ve bir çok müşterisi ev sahibi yapmıştır. Benimde çevremden çok fazla ev sahibi olan var

Leave a Comment

*

code

20 − 8 =