Eminevim

birevim-tasarruf-reklam

Ev almak isteyenlerin tasarruf yolunu tercih etmeleri durumunda onlara hizmet veren birçok şirket söz konusudur. Bunların sadece bazıları BDDK tarafından onaylanmış ve birçoğu kapanmak zorunda kalmıştır. Onaylı şirketler arasında öz sermayesi yüksek, uzun süredir birçok insanı ev sahibi yapan Eminevim’de bulunuyor.

Geçmişi çok eskilere dayanan şirket günümüzde tasarruf sistemi içerisinde öz sermaye yapısı en güçlü olan ve bu sayede binlerce insanın ev sahibi olmasına imkan tanıyan bir yapıyı sunan şirketlerin başında geliyor. Tabi sizlerde bu yapı sayesinde faizsiz ev sahibi olabilirken aynı zamanda uzun vadede rahatça ev sahibi olmanız mümkün olacaktır.

Eminevim Nedir?

Eminevim yapısı 1991 yılında kurulmuş ve günümüze kadar sürekli olarak büyüyerek gelmiş bir faizsiz finansman şirket olarak karşımıza çıkıyor. Bu yapı sayesinde insanlar herhangi bir faiz ödemesi yapmadan uzun vadeli ödeme planları ile rahatça gelirlerini zorlamadan ev sahibi olabileceklerdir. Bu yapı içerisinde sadece sisteme katılım ücreti şirket tarafından alınıyor.

Eminevim yapısı içerisinde ülkemizde birçok şirket bulunuyor. Bu yapının güvencesi BDDK tarafından kanun oldu. Bu kanun sonrasında sektörde birkaç şirket kalmıştır. Eminevim bunlar arasında en üst sıralarda yer alan güvenilir, sağlam bir sermayeye sahip olan en güçlü şirketlerden sadece bir tanesidir. Bu yapıya sizlerde isterseniz rahatça dahil olabilirsiniz.

Eminevim Nasıl Ev Alınır?

Eminevim yapısı içerisinde ev almak çok basittir. Öncelikle ne kadarlık bir ev alacağınıza ve bunun için hangi gruba dahil olacağınıza karar vermelisiniz. Genelde grup seçimi aylık ödeme, peşinat ödemesi ve ara ödemesi tercihlerine göre yapılıyor.

Şirket başvuru sahiplerine 40, 60, 80, 100 ve 120 ay vade seçenekleri sunuyor. Bu ödeme planları ile ister çekiliş yöntemleri isterseniz çekilişsiz sistemler ile rahatça ev sahibi olmanız mümkün oluyor. Bu işlemler özel sözleşme ile ve ipotek ile garanti altına alınırken ayrıca çekiliş yapısı noter huzurunda özel olarak çekiliyor. Sizlerde isterseniz bu yapı içerisinde istediğiniz herhangi bir tanesine rahatça sahip olabilirsiniz.

Eminevim Güvenilir mi?

Eminevim yapısı içerisine girmek isteyenlerin merak ettikleri soruların başında şirketin güvenilir olup olmadığı geliyor. 30 yılı aşkın bir zamandır bu sektörde hizmet veren ve sektörde birçok ödül alan şirket ülkemizde 118 şube ile hizmet veriyor. Her ay 1700’ün üzerinde teslimat yapmayı başaran şirket günümüze kadar 228 binin üzerinde ev veya araba teslimatı yapmayı başarmasıyla da dikkat çekiyor.

BDDDK tarafından onaylanan şirketin bu noktadan sonra şirketin en güçlü yapısı olma konusunda önemli artışlar yaptı. Şirket hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilir veya web sitesi üzerinden başvuru da bulunabilirsiniz. Bu sayede faizsiz ve istediğiniz vade seçeneği ile güvenilir bir şekilde istediğinize ulaşabilirsiniz.

Eminevim Kampanyalar

Eminevim kampanyalar anlamında çok farklı seçenekleri müşterilerine sunuyor. Devamlı olarak güncellenen kampanyalar sayesinde her türlü gelir grubuna dahil olan binlerce ailenin ev sahibi olmalarına imkan tanınmış oluyor.

 • Eminevim Yılın Fırsatlarında Son Perde
 • Kendi Aracınızın Koltuğuna Geçin
 • Sende Tam Zamanında Motosiklet Sahibi Olun
 • Ev Sahibi Yapan Yetenekli Finansman
 • Biz Hep Emindir
 • Değer Artışlı Finansman Kampanyası

Eminevim tarafından sunulan birçok kampanyadan sadece öne çıkanlar bu şekilde listeleniyor. Sizlerde bu yapıdan bir tanesini istediğiniz her zaman sahip olmak için kullanabilirsiniz. Tabi bu konuda öncelikle detaylarına hakim olmalı ve size uygun olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Eminevim Ev Alma Yöntemleri

Eminevim içerisinde farklı ev alma yöntemleri bulunuyor. Sizlerde bu yapıya dahil olarak ev sahibi olmak istiyorsanız öncelikle güvenilir şirket tarafından sunulan ev alma yöntemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmalısınız.

Çekilişli Finansman

Bu yapı içerisinde vadeye göre gruplar belirleniyor. Tüm ödeme boyunca taksitler sabit olarak belirlenir. Teslimat tarihinden sonraysa ödeme miktarında belirli bir artış yaşanır. Bu sayede daha kısa sürede borcunuzun bitmesi sağlanır. Bu yapı ile birlikte daha kısa sürede ev sahibi olmanız mümkün kılınmış olur.

Çekiliş Finansmanı Sabit Ödemeli

Grupta kişi vade sayısını belirleyen bir sistemdir. Bu yapıda ev alana kadar taksitler sabit olarak alınır ancak ev tesliminin ardından ödeme miktarı artacaktır. Eğer durumunuzda bir sorun olursa taksit durdurma imkanı da sizlere bu yapıda sunuluyor.

Enflasyon Korumalı Tasarruf Finansmanı

Enflasyon karşısında müşterilerin ezilmesini engellemek ve rahatça plan yaparak ev sahibi olmalarına imkan tanımak için kurulmuş bir sistemdir.

Bireysel Finansman – Peşinatlı

Eminevim tarafından sunulan bu sisteme dahil olmak isteyenler öncelikle peşinat ödemek zorundadır. Bu evin değerine göre belirlenmektedir. 500 bin TL değerinde ki bir ev için 150 bin TL peşinat ödemeniz gerekiyor. Vade tercihinin ardından ev sahibi olmak zor olmayacaktır.

Bireysel Finansman Peşinatsız

Bireysel finansman yapının bir diğeri de peşinatsız olarak işlemektedir. Hiç peşinat ödemeden ev veya araba sahibi olabilirsiniz. Vade sayısı belirlenir ve ilk olarak teslim tarihinden önce ödenecek tutarın kararı verilir. Teslimin ardından ödenecek tutarda artış yaşanır.

Eminevim Organizasyon Ücreti

Eminevim güvenilir bir şekilde faizsiz ev veya araba almak isteyenlere belirli bir organizasyon ücreti alarak hizmet veriyor. Bu organizasyon ücreti firma tarafından peşin olarak tahsil ediliyor. Bunun belirlenmesi evin veya arabanın değerine göre değişiyor. Bu ücret alınacak ürünün bedeline göre %5,9 ile %10 arasında değişiyor.

Eminevim Şikayetler ve Yorumlar

Eminevim büyük bir şirket olmasının yanında 2022 yılında çıkarılan kanunla birlikte BDDK onaylı olarak hizmet veren bir yapıdır. Bu yapı içerisinde binlerce insanın olması birçok sorunu ve şikayeti de beraberinde getirmektedir. Bu sebeple internet üzerinden şirket hakkında çok sayıda şikayet görmeniz mümkündür. Ancak bu ciddi bir çoğunluk içerisinde çok az olan insanlardır.

Bu konular ve diğer konular hakkında bilgi almak için Eminevim müşteri hizmetleri ile irtibata geçmek, aklınızda ki soru işaretlerine cevap bulduktan sonra ve sistemden emin olduktan sonra dahil olmak en doğru seçim olacaktır.

birevim-tasarruf-reklam

5 Comments

 • Eminevim den ev alan 3 arkadaşım var ve hepsi çok memnun kaldılar. Almak isteyenlere öneririm.

 • Eminevim bence sektörün en sağlam şirketlerinden biri, herhangi bir sorun yaşayan olduğunu sanmıyorum

 • Eminevim sektörün eski şirketlerinden biri ancak yeni çıkan rakip şirketler eminevime büyük rakip olmuş durumdalar

 • Eminevim’den dayımlar ev sahibi oldu ve çok memnun kaldılar, sistem biraz yavaş dedi dayım ama eninde sonunda ev sahibi oluyorsun dedi

 • Eminevim firması uzun yıllardır aktif olan bir firma ve bir çok müşterisi ev sahibi yapmıştır. Benimde çevremden çok fazla ev sahibi olan var

Leave a Comment

eighteen − 11 =