Fuzul Otomotiv

birevim-tasarruf-reklam

Tasarruf yapısı ile araç almak son dönemde giderek popüler olan bir yöntemdir. Bu konuda doğru tercihi yapmaksa size kalıyor. Fuzul oto bu şekilde araç alımı için tercih edilen şirketlerden birisi olarak göze çarpıyor. Giderek daha fazla insanın bu sisteme dahil olmasının en büyük sebebi giderek artan kredi faiz oranları ve aynı zamanda araç fiyatlarıdır.

Tabi bunu kabul etmeden önce araç alma yöntemlerini detaylı bir şekilde incelemek gerekiyor. Bunun ardından başvuru yapmak ve tercihinizi yapmak daha kolay olacaktır. İlk olarak uzun süredir hizmet veren Fuzul Oto sistemi içerisinde nasıl işlem yapıldığını öğrenmek gerekiyor.

Fuzul Oto Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Fuzul Oto bağımsız bir yapı ile hizmetlerini sunuyor. Sunulan sisteme dahil olan insanların sıra ile araç sahibi olmalarına yardımcı oluyor. Kısaca bu sistemin nasıl çalıştığına bakmak gerekiyor. İlk olarak faizsiz, peşinatsız bir şekilde taksitle araç almak isteyenlerin en doğru tercihi bu yöntem oluyor.

İlk olarak aracınızı kaç taksitle ödeyeceğinize karar vermelisiniz. İster çekiliş yöntemi isterseniz de çekilişsiz bir yöntemi tercih edebilirsiniz. Bu arada araç çekilişi yapılmaktadır. Taksitleriniz devam ederken kısa sürede aracınızın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Genelde taksitler ve gruplar 36 ile 60 kişi olabiliyor. Bunun üzerine çok az şekilde çıkıyor. İlk ayda sahip olabilirsiniz son ayda kurada araç size çıkabilir.

Fuzul Oto ile İkinci El Araç Nasıl Alınır?

Fuzul Otomotiv sisteminin verdiği 30 yıllık deneyim sayesinde kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz. Bu deneyimle insanlar genelde ikinci el araç alımını tercih ediyorlar. Genelde birçok şirket sıfır otomobil için sistem kurarken bu şirket ikinci el araçların satışı için insanlara yardımcı oluyor.

Her ne kadar sıfır araç dışında araç satılmadığı konusunda paylaşım yapılıyor olsa da şirket ikinci el konusunda iddialı bir şekilde araç sahibi yapmasıyla dikkat çekiyor. Ülkemizin her noktasında bulunan şubeleri üzerinden araç teslimi yapılması sağlanıyor ve çok rahat ödeme koşulları ile peşinatsız, ara ödemesiz ve uygun taksit seçenekleri ile araç satışı yapılıyor.

Fuzul Otomotiv Güvenilir mi?

Fuzul Otomotiv güvenilir mi sorusunun cevabı evet olacaktır. Bunun sebebi 30 yıllık tecrübe karşımıza çıkarıyor olmasıdır. Tabi aynı zamanda BDDK tarafından Fuzul Ev’in onaylanmış olmasıdır. Fuzul Grup çatısı altında hizmet veren Fuzul Oto başvurunun ardından tüm adımları size titiz bir şekilde sunuyor.

Ülkemizin her tarafında 108 tane şubesi bulunan Fuzul Oto, hizmetlerini 1309 çalışanı ile sizlere sunuyor. Bu büyük tecrübe ve güven ortamı sayesinde binlerce kişi araba sahibi olmayı başarıyor. Tabi bunu yaparken kendiniz için en iyi tercihi yapmak doğru seçim olacaktır.

Fuzul Oto Faizsiz Araç Alma Yöntemleri

Fuzul Oto içerisinde araç sahibi olabilmek için öncelikle faizsiz araç alma yöntemleri arasından size uygun olanı tercih etmek doğru olacaktır. Tabi bunu yaparken dikkatli olmanız gerekiyor. Öncelikle gelir seviyenizi öğrenmek iyi olacaktır. Bu konuda en iyi tercihi yapmak için dikkatli hareket etmek ve şirket tarafından detaylı bilgi almak gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

Kontenjanlı Erken Teslim Modeli

Bu sistem belirli sayıda insanla sınırlanmaktadır. Öncelikle kaç paralık araç alacağınıza, aylık ve yıllık ödeme planlarınıza karar vereceksiniz. Verdiğiniz kararlara göre sizi belirli gruplara dahil edileceksiniz. Bunun ardından her ay düzenli olarak Noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Vade ortası gelmeden aracınız size teslim edilecektir. Bunun ardından ödeme yapmanıza devam ederek araç sahibi olmanın keyfine varacaksınız.

Çekilişli Vade Ortası Modeli

Bu sistem çekiliş ile araç sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Bununla birlikte her ay ödenen taksitlerde belirli oranda artışlar yaşanıyor. Çekilişte sıra size gelmese dahi vade ortası geldiğinde mutlaka araç sahibi olmanız sağlanıyor. Bu konuda Fuzul Oto güvencesi dikkat çekiyor.

Çekilişsiz Model

Fuzul Oto güvencesiyle çekiliş yapmadan araç sahibi olmak istiyorsanız bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Kaç paralık bir otomobil alacağınız karar verdikten sonra aylık ve yıllık ödeme planını hazırlamanız gerekiyor. Bununla birlikte sizinle aynı yapıları tercih eden kişiler ile aynı gruba dahil olarak erken bir şekilde araç sahibi olmanız sağlanmış oluyor.

Fuzul Oto Organizasyon Ücreti

Fuzul Oto sunulan bu hizmeti belirli bir organizasyon ücreti ile sizlere sunuyor. Bu ücret alınacak araçların değerine göre değişiklik gösteriyor. Genelde oranlar %5 ile %10 arasında değişiyor. Şirketin sunduğu tüm araç alma yöntemlerinde peşinat vermek zorunlu değilken dahi bu yöntemi tercih edenlerden organizasyon ücreti peşin olarak alınıyor.

Fuzul Otomotiv ile Araba Almanın Avantajlı

Fuzul Otomotiv yapısı ile araç almak birçok kişinin düşündüğü bir durumdur. Ancak bu yapı içerisinde birçok avantaj bulunuyor. Bu avantajları gördükten sonra sizde tereddütlerinizden kurtularak nasıl araç sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz.

Faiz olmadan ve kredi çekmenize gerek kalmadan buna dahil olacaksınız. Taksitleri aylık olarak istediğiniz esneklikte ödeyebilir. Ödeme gücünüze göre taksitleri kendiniz belirleyebilir ve bunun size dayatılmasına izin vermeyebilirsiniz. Şansınıza güveniyorsanız ve çekilişte ilk sırada araç sahibi olabilirsiniz.

Sürekli olarak yardım alabilirsiniz. 7/24 destek alabiliyorsunuz. Sistem içerisinde ki bütçenize göre grup seçimi yapabiliyorsunuz. Tüm bunlar kolay bir şekilde araç sahibi olmanıza imkan tanınmış oluyor.

Fuzul Oto Şikayetler ve Yorumlar

Fuzul Oto içerisinde araç sahip olanların merak ettikleri konulardan birisi şirket hakkında yapılan şikayetler ve yorumlar oluyor. Binlerce kişinin aynı anda yer aldığı bir yapıda şikayet olmaması imkansızdır. Mutlaka yanlış yapılan durumlar söz konusudur. Bunun önüne geçmek mümkün değildir.

Ancak genel olarak yapılan işlem sayısına göre bu şikayetlerin yüzde olarak değerine bakmak gerekiyor. Burada dikkatli olmak önemlidir. Bazı insanlar çok fazla şikayet edebiliyor. Ancak tüm işlemlerin sözleşme üzerinde yer aldığını görmek dikkat çekici olacaktır. Bu konuda dikkat etmek ve ona göre yorumları okumak önemlidir.

birevim-tasarruf-reklam

13 Comments

 • Fuzul otonun reklamlarını görüyordum hiç güvenilir gelmiyordu, ancak arkadaşım araç sahibi oldu Fuzul oto sayesinde içim ısınmaya başladı

  • Merhaba Sami Bey,
   Fuzuloto yıllardır Hizmet vermektedir. Sizde zorlanmadan ve faiz ödemeden otomobil sahibi olmak isterseniz sisteme dahil olabilirsiniz.

 • Fuzul otomotiv ile faizsiz araba almak gerçekten çok güzel arkadaşım faizsiz teslim aldı geçen gün

  • Merhaba Yılmaz Bey,
   Bütçeyi zorlamadan taksitle araba sahibi olmak isteyen herkesi araba sahibi yapacak olan bu sistemdir.

 • Fuzul otomotiv’in faizsiz olması çok güzel bir avantaj, ancak bilmediğim bir konu var; başvurduğumuzda ne kadar sürede aracımızı teslim alabiliyoruz?

  • Merhaba Sezen Hanım,
   Kurraya dayanan bir sistem olduğundan ilk ayda alma imkanınız var ileriki aylarda da.

 • Fuzul Otomotiv komple kuralı sistem mi kullanıyor? Diğer şirketler gibi tarihli senetli satın alma gibi bir seçenekleri var mı?

 • Fuzul oto kuralı sistemden dolayı kayıt olmadığım bir şirket, önerebileceğiniz kurasız bir firma var mı acaba?

  • Merhabalar;
   Yabancı uyruklu vatandaşlara hizmet verilmemektedir. Türkiye vatandaşı olup, yurtdışında yaşayanlar yararlanabilir.

 • Fuzul otomotiv gerçekten çok kaliteli bir şirket çok araç alan tanıdığım var 🙂

Leave a Comment

sixteen + fifteen =