Fuzul Otomotiv

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE FUZUL OTOMOTİV FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAMAKTADIR. FUZUL OTOMOTİV FİRMASI FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

Fuzul Grup çatısı altında hizmet veren Fuzul Otomotiv serüvenine 1992 yılında başladı. Günümüze gelene kadar binlerce insanın uygun koşulları değerlendirerek ev ve araba sahibi olmasına yardımcı olan Fuzul Grup, güçlü şirket yapısı ve uygun hizmetleriyle insanları memnun etmektedir. Fuzul Grup’un başkanlığını Mahmut Akbal yaparken, anonim şirket yapısına sahip olmaları ile tüm şirket bilgilerine ve sermayelerinin değerini görmek mümkün kılınmaktadır.

birevim-tasarruf-reklam

Araba Almanın Yeni Yolu Birevim

Fuzul Otomotiv’den Nasıl Araba Alınır?

Fuzul Otomotiv’de farklı araba alma seçenekleri bulunmaktadır. Dört farklı araba alma sistemi arasından size uygun olanı kendiniz tercih edebilirsiniz. Çekiliş sistemi, vade ortası sistemi, peşinatlı erken teslim sistemi ve ara ödemeli erken teslim sistemi bulunmaktadır.

Her sistem çeşidiyle amaçlanan insanların rahat bir şekilde araba alma sahibi olmalarına yardımcı olmalarını sağlamaktadır. Hızlı bir şekilde araba sahibi olmak isteyenler peşinat ödeyerek sisteme dahil olabilirler. Peşin ödeme yapamayan kişiler ara ödemeli sistemi tercih ederek borçlarını hızlı bir şekilde kapatma şansına sahip olabilirler.

Vade ortası sisteminde araba almadan tercih edilecek miktarda ki aracın bedeline ulaşana kadar ödeme yapılıp, vade ortası geldiğinde araba almanız sağlanmaktadır. Çekiliş sisteminde ise ilk taksiti yatırarak dahil olabilir ve tercih edeceğiniz gruba göre yapılacak çekilişle araca sahip olacağınız tarih belirlenecektir. Bu sistemde 11 ile 61 kişilik gruplar bulunmaktadır. Tüm grupların ortak özelliği faiz ödemeden veya vade farkı vermeden araba sahibi olmanızdır.

Fuzul Otomotiv İkinci El Araba Alınır mı?

Fuzul Otomotiv sistemlerinde sıfır ya da ikinci el araba alma imkanınız bulunmaktadır. Tüm sistem ekonomik durumunuza göre şekillenecek yapıda dizayn edilebilmiştir. Kendi limitlerinize göre belirleyeceğiniz taksit miktarları, hiç peşinat vermeden araba sahibi olma şansı gibi önemli imkanlar firma tarafından sunulmaktadır.

Almak istediğiniz aracı kendiniz belirleyebileceğiniz gibi şirketimiz ile irtibata geçerek sizin için araç bulmalarını sağlayabilirsiniz. Yılın bazı dönemlerinde devam eden özel kampanyalar hakkında da bilgi alarak şirketin sunmuş olduğu avantajlardan sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Fuzul Otomotiv Güvenilir mi?

Emin Otomotiv’i yakından tanımak için ülkemizde bulunan onlarca şubesinden birisiniz ziyaret ederek yüz yüze bilgi alabilirsiniz. Online irtibat kurabileceğiniz gibi müşteri hizmetlerini 444 63 13 numarasından arayarak bilgi alabilirsiniz.

Güvenilir şirket yapıları ile dikkat çeken bir yapılanmaya sahip olmakla birlikte internet üzerinde bazı şikayetler ile karşılaşmak olası bir durumdur. Bu durum karşısında canı sıkılacak olanlar için en doğru adım diğer müşterilerinden bilgi almak olacaktır. Ancak genel hatlarıyla incelendiğinde uzun yıllardır sektörde olmalarının da etkisiyle güvenilir oldukları izlenimini sunuyorlar.

birevim-tasarruf-reklam

13 Comments

 • Fuzul otonun reklamlarını görüyordum hiç güvenilir gelmiyordu, ancak arkadaşım araç sahibi oldu Fuzul oto sayesinde içim ısınmaya başladı

  • Merhaba Sami Bey,
   Fuzuloto yıllardır Hizmet vermektedir. Sizde zorlanmadan ve faiz ödemeden otomobil sahibi olmak isterseniz sisteme dahil olabilirsiniz.

 • Fuzul otomotiv ile faizsiz araba almak gerçekten çok güzel arkadaşım faizsiz teslim aldı geçen gün

  • Merhaba Yılmaz Bey,
   Bütçeyi zorlamadan taksitle araba sahibi olmak isteyen herkesi araba sahibi yapacak olan bu sistemdir.

 • Fuzul otomotiv’in faizsiz olması çok güzel bir avantaj, ancak bilmediğim bir konu var; başvurduğumuzda ne kadar sürede aracımızı teslim alabiliyoruz?

  • Merhaba Sezen Hanım,
   Kurraya dayanan bir sistem olduğundan ilk ayda alma imkanınız var ileriki aylarda da.

 • Fuzul Otomotiv komple kuralı sistem mi kullanıyor? Diğer şirketler gibi tarihli senetli satın alma gibi bir seçenekleri var mı?

 • Fuzul oto kuralı sistemden dolayı kayıt olmadığım bir şirket, önerebileceğiniz kurasız bir firma var mı acaba?

  • Merhabalar;
   Yabancı uyruklu vatandaşlara hizmet verilmemektedir. Türkiye vatandaşı olup, yurtdışında yaşayanlar yararlanabilir.

 • Fuzul otomotiv gerçekten çok kaliteli bir şirket çok araç alan tanıdığım var 🙂

Leave a Comment

*

code

eighteen + 20 =