Hedefevim

birevim-tasarruf-reklam

Hedefevim sektörde müşterilerine uzun süredir hizmet veren firmalardan birisidir. Faiz ödemeden ev alma imkanı sunan firma bu hizmetini sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına sunuyor. Firma sunmuş olduğu hizmeti birçok kişi tarafından yararlanabilmesi için farklı gelir gruplarına dahil ailelere farklı kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanmak ve gerekli bilgiye ulaşabilmek için firmayı ziyaret edebilir ya da telefon ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Firma sadece ev değil aynı zamanda araba alma fırsatı da sunuyor. Peşinat ödemeden, ara ödeme yapmadan, faiz farkı vermeden bu fırsatları kullanarak ev ya da araba sahibi olabilirsiniz.

Hedefevim Nedir?

Faizsiz ev almak isteyenlere sunulan piyasa da yeni olmakla birlikte güçlü sermaye yapısıyla hedefimiz hayalleriniz mottosu ile müşterilerine istedikleri imkanı sunan bir firmadır. Şirket sadece müşterilerine gerekli evi ve arabayı alma şansı sunmamakta, aynı zamanda ülke ekonomisine sağlamış olduğu destekle müşterilerini memnun etmektedir.

Kampanyaları ile müşterilerine faizsiz ev alma imkanının yanında 18 ay ile 240 ay arasında değişen vade seçeneklerini sunmaktadır. Bu vade seçenekleri kira öder gibi, faiz vermeden ev almanıza yardımcı olmak amaçlanmaktadır.

Hedefevim Ev Alma Sistemleri Nelerdir?

Firma müşterilerine hoş geldin kampanyası ile yardımcı olmaktadır. Opsiyon dolu seçenekleri kendinize göre belirleme ve bunu uygulama imkanınız sizlere sunulmaktadır. Herhangi bir şekilde peşinat ödemesi yapmanıza gerek kalmadan tercih ettiğiniz bir evi alma şansına sahipsiniz.

Peşinat ödemeyeceğiniz gibi herhangi bir ara ödeme yapmak zorunda da değilsiniz. Taksit miktarını ve vade sayısını da kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu seçenekler ile ekonomik gücü hangisine yeterse o evi rahat bir ödeme şekliyle almanız sağlanıyor. Güçlü sermaye yapısına sahip olan şirket bu sayede tüm müşterilerinin güvenli bir şekilde ev ya da araba almasını sağlamaktadır.

Tercih ettiğiniz evi almak için kullanabileceğiniz yöntemler de ev alış tarihiniz kura ile belirlenecektir. Kura noter huzurunda yapılarak alacağınız evin tarihi belirlenerek size teslim edilecektir.

Hedefevim Güvenilir mi?

Hedefevim müşterilerine güçlü sermaye yapısı ve anonim şirket şekliyle hizmet vermektedir. Bu detaylara inceleyerek şirketin durumu ve güvenilirliği hakkında bilgi alabilirsiniz. Satılan evin borcu bitmeden satışının gerçekleşmemesi için devir edilen ev ipotekli olarak verilmektedir. Borç bitmeden ev satılamamaktadır. Yapılan tüm anlaşmalar şirket avukatları tarafından hazırlanan sözleşme ile resmiyet altına alınmaktadır.

Hedefevim Organizasyon Ücreti

Hedefevim sunmuş olduğu bu hizmetin karşılığı olarak müşterilerinden organizasyon ücreti almaktadır. Bu ücret %4 ile %11 arasında değişebilmektedir. Alınacak evin piyasa değerine göre veya vade uzunluğuna göre alınacak ücrette değişiklik olabilmektedir. Belirlenen ücret şirket tarafından peşin olarak alınmaktadır.

birevim-tasarruf-reklam

7 Comments

 • Hedefevim diğer ev satan benzer markalara göre daha güvenilir geliyor bana. Başta organizasyon ücretlerini sabit belirtiyorlar sonradan değiştirme yapmıyorlar.

  • Merhaba Melis Hanım,
   Organizasyon ücreti sisteme girerken belirlenir ve bir kereye mahsus olmak üzere ödenir.

 • Hedefevim’i biraz araştırdım, baya bir geçmişi bulunan bir şirketmiş. Ödeme seçeneklerinde de 240 ay vadeli seçenekleri var. Biraz güven oluşturdu açıkçası bende.

  • Merhaba Yusuf Bey,
   Hedefevim yaklaşık 1 senedir faizsiz ev alma sistemleri sektöründe müşterilerine hizmet vermektedir.

 • Hedefevim yeni olmasına rağmen, faizsiz ev alma seçeneğinde 240 ay vade seçeneği sunmaları da büyük avantaj

  • Merhaba Buket Hanım,
   Hedefevim son yıllarda kurulmuş bir firma olasına rağmen bireylerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Leave a Comment

eighteen + 13 =