Katılımevim

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE KATILIMEVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAMAKTADIR. KATILIMEVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

Katılımevim inşaat sektörüne daha doğrusu faizsiz ev almaya imkan veren yapıya 2018 yılında giriş yaptı. Getirmiş olduğu yenilikçi ve güvenilir duruşuyla sektöre yeni bir soluk getirerek birlikte oldukları insanları memnun etmeyi başardılar. Şirketin merkezi İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bulunmaktadır. Hem bünyesinde bulundurmuş olduğu profesyonel çalışanları hem de iş ortakları ile birlikte müşterilerinin ev ve araba almasına olanak tanımaktadır.

birevim-tasarruf-reklam

Ev almanın faizsiz yolu motto suyla müşterilerine hizmet veren firma kredi farkı ödemeden ve faizli kredi çekmeden başvuru yapan müşterilerine uygun şekilde ev alma konusunda yardımcı olmaktadır.

Katılımevim Nedir?

Katılımevim sektörde ki diğer rakiplerinde olduğu gibi sunmuş olduğu farklı modeller ile müşterilerinin ihtiyaç duymuş olduğu ev ve arabayı alma konusunda onlara yardımcı olmaktadır. Güçlü sermaye yapısı ve sağlamış olduğu güvenceler ile sektörde yeni olsalar da binlerce müşterisine ülkenin farklı noktalarında bulunan şubeleri üzerinden ev alma imkanı sunmaktadır.

Sunmuş olduğu yapı ile faizsiz ödeme imkanının yanında peşinat ve ara ödeme yapmanıza gerek kalmadan ev almanıza imkan sağlanmaktadır. Tercih edilen modele göre evleri almanız yapılacak kura ile belirlenecek tarihte size verilecektir.

Katılımevim Katılım Modelleri Nelerdir?

Katılımevim müşterilerine dört farklı model arasından tercih yapma imkanı sunmaktadır. Rahat model, hızlı model, sabit model ve esnek model çeşitleri şirket tarafından sunulmaktadır. Bu modellerin her birinin farklı bir özellik ile müşterilerine ev almayı kolaylaştırması sağlanıyor.

Farklı modellerin olmasında ki amaç her türlü ekonomik duruma sahip olan aileleri rahatlatmaktadır. Rahat model ile kurayı bekleyip, düzenli taksitler ile ev sahibi olabilirsiniz. Hızlı model ile yüksek ödemeler yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Sabit modelde kurayı sevmeyen ve acelesi olmayanların tercih ettiği bir modeldir. Az az ödeyerek ev sahibi olmanız sağlanmaktadır. Esnek modelde ise ödemenizi tamamen kendiniz belirleyip, almak istediğiniz evin yarısı kadar birikim yaptıktan sonra tercih yapmanız sağlanmaktadır.

Katılımevim Güvenilir mi?

Esnek bir yapıyla müşterilerini memnun etmeye çalışan firmayla iş yapmak isteyenler ilk olarak onların güvenilir olup olmadıklarına bakacaklardır. Firma web sitesinde bulunan güvenceler kısmında bu konuyla ilgili müşterilerine yardımcı olmayı sağlamaktadır. Ancak yeni bir firma oldukları için ispat etmeleri gereken çok uzun bir yolları olduğunu söyleyebiliriz.

Bu bölümde şirkete başvurarak ev aldığınız faiz ödemeden ne kadar kar elde edeceğinizi görmeniz sağlanırken, anonim şirket olması nedeniyle şirketin sermaye gücünü görmeniz daha kolay olmaktadır.

Katılımevim Organizasyon Ücreti

Katılımevim diğer rakiplerinde olduğu gibi bu hizmeti vermenin karşılığı olarak sizlerden katılım ücreti almaktadır. Bu ücret için oranlar %5 ile %10 arasında değişmektedir. Alınan evin ya da arabanın bedeline, vadesine göre bu oran değişiklik göstermektedir.

birevim-tasarruf-reklam

5 Comments

  • Katılımevim güvenilir mi? Şikayetleri artmaya başladığını duydum bu sıralar

  • Katılımevimle yakınımda ev alanlar var, ancak süreçlerini çok yakından takip etmediğimden sorun yaşadı mı bilmiyorum 🙂

  • Katılımevim bu alanlarda çok iyi performans gösteriyor bir anda çok geniş bir kitleye hitap etmeye başladı ve müşterilerinden çok olumlu geri dönüş aldı 🙂

  • Katılımevim’in memnun müşterilerinin yorumları çok fazla, haklarında şikayet tek tük var

Leave a Comment

*

code

20 − nineteen =