Anadolu Sigorta

birevim-tasarruf-reklam

Kökleri 1 Nisan 1925’e dayanan ve Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün girişimiyle Türkiye İş Bankası öncülüğünde kurulan Anadolu Sigorta yangın, nakliyat, kaza, mühendislik, tarım, hukuksal koruma, ferdi kaza, sağlık ve kredi gibi konularda faaliyet göstermektedir. Yurt çapında yaklaşık 2 bin 500 profesyonel acentesi bulunan, bunun yanı sıra kamu bankaları ile yatırım bankalarının da şubeleri Anadolu Sigorta’nın şubeleri gibi faaliyet göstermektedir. Bu bankalar Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri ile Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., Arap Türk Bankası A.Ş., Alternatifbank A.Ş., Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Aktif Yatırım Bankası A.Ş. ve Finansbank’tır.

Sigortacılık birikiminin getirdiği güçlü bir kurumsal yapıya sahip olan Anadolu Sigorta, misyonunu şeffaflık ilkesiyle kurumsal değerler ışığında sektöre yön vermek, Türkiye’de sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak, müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulamak, finansal gücümüzü uluslararası standartlara yükseltmek ve şirketin değerini artırmak olarak belirlemiştir.

Anadolu Sigorta

Türkiye’nin en eski sigorta şirketlerinden biri olan Anadolu Sigorta 1 Nisan 1925 yılında Ulu Önder Atatürk’ün teşviki ile kuruldu. Anadolu Sigorta Eksiksiz Öder, Hemen Öder sloganı ile 95 yıldır hizmet veriyor.

Özellikle değişen iklim koşullarına göre ekstra analizler yaptırarak tüketicinin ön göremediği konularda sorumlu sigortacılık bilinci ile hareket etmektedir.  Örneğin son dönemlerde özellikle tüm dünyada değişen iklim koşulları Türkiye’yi de etkilemektedir.  Ve bu durum doğal afetlerde artışa yol açmıştır. Organize sanayi bölgelerinin risk altında olduğu bölgelerde analizlerini bitiren Anadolu Sigorta Ekibi özellikle Akdeniz bölgesinde yaşanan kasırgalar konusunda uyarıyor.

Sel bölgeleri, kasırga bölgeleri gibi haritalar çıkararak hem sigortalısını hem de sigorta şirketini güvence altına alan politikalar üretiyor.  Afetler hayatımızın parçası olurken Anadolu Sigorta bu sorunlardan en az etkileneceğiniz çözüm önerileri ile de yanınızda yer alıyor.

Anadolu Sigortaya Ait Ürünler Nelerdir?

Anadolu Sigorta, 95 yılın verdiği güven ve geniş sigorta seçenekleri ile tüketiciye hayalinin üstünde hizmet sunmaktadır.  Anadolu Sigorta web sitesi üzerinden online olarak hasar dosyasından acente seçeneklerine birçok konuda sorgulama gerçekleştirebilirsiniz.

Atatürk tarafından kurulan köklü sigorta şirketlerinden biri olan Anadolu Sigorta ülkemizin ilk ulusal sigorta şirketi olma özelliği ile ürün yaratmada öncülüğünü sürdürüyor.

Sigorta şirketinin en önemli ve güzel özelliklerinden birisi web sitesi üzerinden form doldurarak teklif alabilme şansınızdır.

Hayat sigortasından seyahat sigortasına onlarca ürün gamına sahip Anadolu Sigorta’sı 7/24 destek hattı yardımı ile ürün ve hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.  Yâda web sitesinden form doldurarak size dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Anadolu Sigorta’dan Hangi Ürünleri Almalısınız?

Sigorta şirketlerinden ürün alırken belli başlı dikkat etmeniz gereken konular hakkında bilgilendirme yapalım;  Elbette öncelikle ihtiyaçlarınızı doğru belirlemelisiniz.  Para biriktirmek mi istiyorsunuz yoksa risklere karşı korunmak mı?  Elbette ikisini birden de tercih edebilirsiniz.

Anadolu Sigorta ürünlerinden faydalandığınızda; vergi avantajına sahip olursunuz. Anlaşmalı sağlık kuruluşlarından indirimli yararlanırsınız. Acil durumlar olmasın ama eğer olursa acil durumlarda ücretsiz ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmetinden faydalanırsınız. Kampanya ve indirim avantajları örneğin, Anadolu Sigorta konut, kasko ve sağlık poliçelerinde %40’a varan indirim kazanın.

birevim-tasarruf-reklam