BNP Paribas Cardif

birevim-tasarruf-reklam

Türkiye’de 2008’den bu yana faaliyet gösteren Paribas’ın sigorta birimi olan BNP Paribas Cardif, sigortacılık sektöründe, bireysel kredi koruma ve hayat sigortacılığı alanlarında müşterilerine hizmet sunmaktadır. 2010 yılından sonra da hizmetlerine bireysel emeklilik ürünlerini de ekleyen BNP Paribas Cardif Türkiye, emeklilik, hayat sigortacılığı ve elementer sigorta ürünlerine dair üç lisansı olan bir kuruluştur. İnsanları ve onlar için değerli olanları güvence altına alma vizyonunu taşıyan BNP Paribas Cardif Türkiye, ürün zenginliği ve uluslararası tecrübesiyle de kısa sürede pazarda kapsamlı sigorta platformu olmuştur.

BNP Paribas Cardif Global

BNP Paribas Cardif, 40 yılı aşkın deneyimiyle performansa hizmet eden, yenilikçi tasarruf ve sigorta çözümleri üreten uluslararası bir şirketidir. Kendine özgü iş ortaklığına dayalı çalışma modeliyle tüketicilerin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılayan BNP Paribas, farklı sektörlerdeki dağıtım kanallarıyla birlikte en son tüketiciye sunulmak üzere çözümler ortaya koyar.

Toplam 36 ülkede 90 milyon müşteriye hizmet veren BNP Paribas Cardif, bireysel sigortacılık alanında da uzmanlaşmıştır. Yaklaşık 10 bin çalışanıyla BNP Paribas Cardif 2015 yılında yüzde 62’si Fransa dışında olmak üzere 28 milyar Euro brüt yazılan prim üretimi sağlamıştır.

birevim-tasarruf-reklam