Ege Sigorta

birevim-tasarruf-reklam

7 Eylül 1995 tarihinde Toprak Sigorta adı ile kurulan Ege Sigorta, 1 Haziran 1996 tarihinden itibaren sektördeki yerini almıştır. Toprak Sigorta Anonim Şirketi’nin yüzde 95,064 oranındaki hissesinin 15 Ocak 2008 tarihinde Euro Yatırım Menkul Değerler AŞ. tarafından satın alınmasından sonra şirket faaliyetlerine Euro Sigorta unvanı ile devam etmektedir.

Tüm müşterilerine yüksek kalitede, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile sektörde en iyi hizmeti veren sigorta şirketi olarak sektörünün gelişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen Ege Sigorta, şirket, yangın, nakliyat, kaza ve mühendislik alanlarında hizmet sunmaktadır.

Dürüst, yasal, etik, güvenilir ve müşteri odaklı çalışmayı temel ilke edinen Ege Sigorta, vizyonunu da dinamik kadrosuz ile Avrupa Birliği standartlarına uygun kaliteli hizmet sunmak bu sayede etkin, karlı ve güçlü bir sigorta şirketi olmak şeklinde belirlemiştir.

Ege Sigorta’nın yüklendiği misyon ise yüksek kalitede, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak sektörde en iyi hizmeti veren sigorta şirketi olmak ve Türk sigorta sektörünün gelişmesine katkıda bulunmaktır.

birevim-tasarruf-reklam