Eureko Sigorta

birevim-tasarruf-reklam

Türkiye’deki faaliyetlerine 1989 yılında ‘Garanti Sigorta’ olarak başlayan, 2007’de de bugünkü adını alan Eureko Sigorta, 8 Avrupa ülkesinde, 20 binden fazla çalışanı bulunan dünyanın önde gelen sigorta ortaklarından Achmea’nın üyesi olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Hasar yönetimi ve risk değerlendirmedeki uzmanlığı ile alanında lider konumunda uluslararası bir sigorta şirketi olan Eureko Sigorta, ürün portföyü de oldukça geniştir. Genel merkezi İstanbul’da konuşlanan Eureko Sigorta, müşterilerine yangın, kaza, nakliyat, mühendislik, tarım sigortaları ve sorumluluk, hukuki koruma, işletme, kredi sigortaları gibi ürünleri içeren ‘hayat dışı sigortalar’ kategorisinde ürünler sunmaktadır.

Hizmet politikasını, müşterilerinin güven, anlaşılır olma ve mutluluk beklentilerini karşılama üzerine bina eden Eureko Sigorta, fark yaratan ve günün gereksinimlerini takip eden çözüm odaklı sigortacılık hizmet ve ürünleri revize etmektedir.

Türkiye genelinde geniş bir hizmet ağına sahip olan Eureko Sigorta, Garanti Bankası’nın yanı sıra Türkiye Finans ve Katılım Bankası ile geliştirmiş olduğu işbirliği sayesinde yüz binlerce müşteriye ulaşmıştır.

1989 yılından bu yana faaliyetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. O yıllardaki adı, Güneş Sigorta olarak bilinmektedir. 2007 yılında Eureko ile Garanti ortaklığı sonucunda hisselerinin tamamı alınmıştır. Bu sayede, Eureko unvanıyla faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır. Eureko Sigorta; bugüne kadar birçok alanda başarılarıyla öne çıkmıştır. Türkiye’nin En İyi Çağrı Merkezi ödülüne layık görülmüştür. Genel müdürlüğü İstanbul Üsküdar’da bulunmakla beraber 0850 222 66 60 müşteri hizmetleri numarası üzerinden Eureko Sigorta ile iletişim kurabilirsiniz.

Eureko Sigorta’nın Türkiye’nin her yerine dağılmış anlaşmalı servis ağı bulunmaktadır. Buna ek olarak, Eureko sağlık sigortası yaptırdığınız takdirde Eureko’nun anlaşmalı olduğu hastaneler aracılığıyla kaliteli hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bunun dışında, herhangi bir kaza sonrasında aracınızda hasar meydana gelmesi halinde gerekli belgelerle beraber Eureko Sigorta’ya başvuru yaparak hasar dosya sorgulama işlemlerini başlatabilirsiniz.

Eureko Sigorta Ürünleri

Eureko Sigorta; hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine özel hizmetler sunarak onlara kaliteli bir hizmet vermeyi vaat etmektedir. Piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda özel sigorta hizmetleri sunulmaktadır.

  1. Eureko Sigorta Trafik Sigortası: 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre trafik sigortası yaptırmanız zorunludur. Aracınızla hareket ederken başınıza gelecek kazalarda karşı taraftaki insanların ve karşı aracın durumlarının garanti altına alınması sağlanmaktadır.
  2. Eureko Sigorta Sağlık Sigortası: SGK güvencesine ek olarak, sizin ve ailenizin sağlık sorunları için özel hastaneden detaylı sağlık hizmeti almak istediğinizde bu sigortadan faydalanabilirsiniz.
  3. Eureko Sigorta Seyahat Sigortası: Yurt dışı tatil ve seyahatleriniz esnasında karşılaşmanızın muhtemel olduğu acil sağlık sorunları karşısında tanı ve tedavi ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayan sigorta türüdür.
  4. Eureko Sigorta Kasko Sigortası: Karayolunda kullanılmasına izin verilen motorlu ve motorsuz araçlar ile yapılan kazalarda ortaya çıkan maddi zararı; sigortalının poliçesinde yazan kurallar dahilinde güvence altına alan sigorta türüdür.
  5. Eureko Sigorta Ferdi Kaza Sigortası: Sigortalının kaza ve deprem gibi durumlardan dolayı başına gelebilecek yaşam kaybı, sürekli sakatlık gibi risklere karşı güvence altına alınmasını sağlamaktadır.
  6. Eureko Sigorta Dask: Deprem ve depremin sebep olduğu diğer afetlerden dolayı binanızda meydana gelebilecek hasarların garanti altına alındığı sigorta türüdür.
birevim-tasarruf-reklam