Anasayfa / Sigorta / Eureko Sigorta

Eureko Sigorta

Türkiye’deki faaliyetlerine 1989 yılında ‘Garanti Sigorta’ olarak başlayan, 2007’de de bugünkü adını alan Eureko Sigorta, 8 Avrupa ülkesinde, 20 binden fazla çalışanı bulunan dünyanın önde gelen sigorta ortaklarından Achmea’nın üyesi olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Hasar yönetimi ve risk değerlendirmedeki uzmanlığı ile alanında lider konumunda uluslararası bir sigorta şirketi olan Eureko Sigorta, ürün portföyü de oldukça geniştir. Genel merkezi İstanbul’da konuşlanan Eureko Sigorta, müşterilerine yangın, kaza, nakliyat, mühendislik, tarım sigortaları ve sorumluluk, hukuki koruma, işletme, kredi sigortaları gibi ürünleri içeren ‘hayat dışı sigortalar’ kategorisinde ürünler sunmaktadır.

Hizmet politikasını, müşterilerinin güven, anlaşılır olma ve mutluluk beklentilerini karşılama üzerine bina eden Eureko Sigorta, fark yaratan ve günün gereksinimlerini takip eden çözüm odaklı sigortacılık hizmet ve ürünleri revize etmektedir.

Türkiye genelinde geniş bir hizmet ağına sahip olan Eureko Sigorta, Garanti Bankası’nın yanı sıra Türkiye Finans ve Katılım Bankası ile geliştirmiş olduğu işbirliği sayesinde yüz binlerce müşteriye ulaşmıştır.