Magdeburger Sigorta

birevim-tasarruf-reklam

Almanya’nın önde gelen sigorta şirketlerinden biri olan Magdeburger Feuerversicherungs Ag tarafından Mag Magdeburger Sigorta Şirketi Türkiye Genel Vekilliği adı kurulan şirket, müşterilerine her zaman en iyi ve en hızlı hizmeti vererek, ülkedeki sigorta bilincinin artırılmasını sağlamak ve Türk Sigorta Sektörü’nün gelişimine katkıda bulunmaktır.

Magdeburger Sigorta, tüm oto kasko, ev, yangın, işyeri, sorumluluk ve ferdi kaza sigortaları, sağlık, elektronik cihaz ve nakliyat gibi geniş ürün portföyü ile müşterilerine yenilikçi ve kaliteli hizmeti sunarak, müşteri memnuniyeti sağlamak ve güven duyulur bir şirket olmayı hedeflemektedir.

Hız ve kaliteden ödün vermeden, kurumsal değerler ışığında sürdürülebilir müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet sunmayı ön planda tutan Magdeburger, güven duyulan bir şirket olma yolunda organizasyonlarını şekillendirmektedir.

Acenteleri ve personelleriyle birlikte, her zaman için müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık Magdeburger Sigorta, kendini yenileyebilen kalıcı bir marka olmayı da vizyon edinmiştir.

birevim-tasarruf-reklam