Turins Sigorta

birevim-tasarruf-reklam

2013 yılında 12 milyon TL ödenmiş sermaye ile kurulan Turins Sigorta, seyahat, kasko, trafik, yangın, mühendislik, tarım, sağlık, ferdi kaza, nakliyat, hukuksal koruma, oto dışı kaza, dask ve sorumluluk sigortaları da dahil tüm branşlarda faaliyet göstermektedir. Teknolojiyi en iyi kullanan şirketlerden biri olmayı hedefleyen ve gelişmiş IT altyapısıyla müşterilerine etkin hizmet sunan Turins Sigorta, sigorta bilincinin daha geniş kitleler tarafından algılanmasını, böylece sektörün büyümesine katkıda bulunmayı ve fayda yaratmayı bir misyon olarak benimsemiştir.

Turins Sigorta, piyasaları yakından takip ederek bireysel ihtiyaçlara yönelik olarak planlar yaparak çözümler üretmektedir. Sektörün ve müşterinin ihtiyaçlarına yönelik, şirketin değerleri ve ilkeleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştiren Turins Sigorta, en uygun ürünleri oluşturmak ve acentelerinin güvenebilecekleri, ticari hayatları boyunca iş ortaklığı yapabilecekleri bir kurum olmayı öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Turins Sigorta, gelecek yıllarda da yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla sigorta sektörüne değer katmayı istemektedir.

Kısa dönemi kapsayan büyüme stratejilerinin şirketleri sağlıksız ve tehlikeli süreçlerle karşı karşıya bırakabileceği bilinciyle hareket eden Turins Sigorta, acente ve müşteri memnuniyetinin üst düzeyde olduğu ve sürekli kârlılık hedefleyen bir şirkettir.

birevim-tasarruf-reklam