Anadolubank A.Ş.

birevim-tasarruf-reklam

Türk bankacılık piyasasının genç kurumları arasında yer alan Anadolubank 1997 yılında kurulmuştur. Üç şubeyle sektöre giriş yapan Anadolubank her geçen gün kendini geliştirmeye ve büyümeye devam etmektedir. Kullandığı ileri bilişim teknolojileri, çalışanlarını ve iş süreçlerini desteklemektedir. Genç bir kurum olmasına karşın modern bankacılığın gerekliliklerini yerine getirerek kısa sürede yükselmeyi başarmıştır.

Müşterilerine sunduğu zengin ürün çeşitliliği, bireysel ve ticari bankacılık hizmetleri, KOBİ bankacılığı ile bankacılık sektöründe fark yaratmaktadır. Ülke ekonomisinde önemli yeri olan KOBİ’lerin verimliliğini arttırmak için köklü değişiklik yapmıştır.

Anadolubank, müşterilerine özgün ve yaratıcı hizmet ilkesini benimsemiştir. Çalışanlarının kurumsal bir kültüre sahip olmaları kurumun kısa sürede başarı göstermesinde etken olmuştur. Yurt içindeki hizmetlerinin yanı sıra uluslararası alanda göstermiş olduğu işbirlikçi hizmet sayesinde de pazardaki saygınlığı artmıştır.

Anadolubank; güvenilirlik, şeffaflık ve üstün hizmet anlayışı ile sektörde büyümeye devam ederken, güçlü sermaye yapısı, deneyimli kadrosu ve gelişmiş teknolojik ağıyla ülke ekonomisine büyük katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Anadolubank Konut Kredisi Faiz Oranları İçin Tıklayınız.

birevim-tasarruf-reklam

Leave a Comment

3 × 3 =