Birarabam

birevim-tasarruf-reklam

Birarabam son dönemde giderek artan araç fiyatları sebebiyle araç almakta zorluk çeken insanlara özel bir sistem üzerinden düşük maliyet ile araç alma imkanı sunan bir yapıyı sunuyor. Bu yönteme dahil olmak için düzenli olarak tasarruf yapmanız yeterli olacaktır. Bunun dışında yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur. Bunun ardından alacağınız arabayı ve seçenekleri belirlemeniz gerekiyor.

Tasarruf finansmanı sayesinde istediğiniz modelde araç sahibi olmanız bu yapı içerisinde çok kolay oluyor. Her türlü finansman yöntemi sayesinde düzenli ödeme, peşinat veya ara ödeme seçeneklerini kendinize göre düzenleyerek kısa bir sürede araç sahibi olmanız çok zor olmayacaktır. Tabi bunun için öncelikle Birarabam yapısını detaylı bir şekilde öğrenmeniz gerekiyor.

Birarabam Nedir?

Birarabam tarafından sunulan sistemi kısaca anlatmak gerekirse bir grup aynı gelir grubuna sahip insanın bir araya gelerek kolay bir şekilde ödeme yaparak sıra ile araç almasına imkan vermesidir. Bunu yaparken hangi kişinin öncelikli olacağını öğrenmek çekiliş yöntemiyle sağlanıyor. Bu yapı için güvenilir olmasını sağlamak için noter huzurunda özel bir şekilde çekiliş yapılıyor.

Sizlerde bu yapı içerisinde kendi bütçenize göre rahatça dahil olabilir ve kısa bir sürede araba sahibi olabilirsiniz. Tabi bunu yaparken en yüksek olan 60 kişilik gruplara dahil olabilir ve 60 ay ödeme yaparak araba sahibi olabilirsiniz. Kendinizi hiçbir şekilde zorlamanıza gerek kalmadan araç sahibi olmanız mümkün oluyor. Birarabam tarafından sunulan tek avantaj bu olmuyor.

Birarabam Araba Alma Sistemi Çalışması Nasıl Oluyor?

Birarabam üzerinden araba almak isteyenlerin merak ettikleri detayların başında bu yapının nasıl çalıştığı geliyor. Öncelikle bu yapıya dahil olmak için herhangi bir peşinat ödemenize veya faiz ödemenize gerek yoktur. Bununla birlikte örneğin 60 kişilik bir havuza girebilirsiniz. Bunun için aylık 5000 TL ödeyenlerin arasında yer almayı kendiniz tercih edebilirsiniz. Bu yapı içerisinde ikinci aydan itibaren isteyenlere sıfır araç alınarak teslim ediliyor.

Bu düzen içerisinde vade ortası gelmeden araç sahibi olmanız firma tarafından sağlanıyor. Kendinizi bu yapı içerisinde tutmak için tek yapmanız gereken ilk olarak katılım ücretini ödemek ve devamında aylık olarak taksitleri ödemeye devam etmek olacaktır.

Birarabam Araba Alma Avantajları

Birarabam ile araba almanın sağladığı çok sayıda avantaj vardır. Bu avantajları gördükten sonra sizde büyük ihtimal ile aklınızda ki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırmış olacaksınız.

 • Türkiye’nin her yerinde bulunan ikinci el araçları satın alabilirsiniz,
 • Hiç peşinat vermeden araç sahibi olmak mümkündür,
 • Borcunuzu isterseniz erken kapatma imkanı size sunuluyor.
 • Alacağınız araba için ödeyeceğiniz taksit miktarını kendiniz belirleme şansınız var.
 • Bu yapı içerisinde herhangi bir faiz veya ek ücret ile karşılaşmıyorsunuz.

Birarabam tarafından sunulan bu avantajlar sayesinde uzun vadeli araç alırken karşınıza çok yüksek bir maliyet çıkmamış oluyor. Buna dahil olmak tamamen kendi kararınız olacaktır. Kararınızın ardından sistem tarafından sunulan araba alma seçeneklerine bakmanız yetecektir.

Birarabam Araba Alma Seçenekleri

Birarabam yöntemiyle araç almak istiyorsanız öncelikle şirketle irtibata geçebilirsiniz. İrtibata geçmek için ilk olarak web sitesine girerek oradan bilgilerinizi onlara iletebilirsiniz. Bunun yanında şirkete ait çok sayıda ki şubeden bir tanesine giderek onları ziyaret edebilir veya 444 23 53 müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Öncelikle sistem sizden ne kadar değerinde bir araç alacağınızı belirlemenizi istiyor. Bunun ardından bu miktarı kaç ay içerisinde ödeyeceğinize karar vermeniz isteniyor. Bunu genelde kendi aylık gelir miktarınızın %50’sini geçmeyecek şekilde tutmanız gerekiyor. Bu diğer kredi yöntemlerinde olduğu gibi zorlama bir yöntem olmuyor.

Tamamen kendi özgür iradeniz ile seçim yapmanız isteniyor. Bunun ardından çekilişli mi yoksa çekilişsiz mi bir sistem istiyorsunuz karar vermelisiniz. İki yöntemle de kısa sürede araç sahibi olma şansınız var. Çekiliş yöntemiyle 2 ay içerisinde araç sahibi olmanız mümkündür.

Genelde vade ortası gelmeden araç teslimatı yapılıyor. Bunun dışında farklı bir yol istiyorsanız şirketin politikalarına uymak kaydıyla sizlere yardımcı olunuyor. Tek yapmanız gereken şirketin sunduğu hizmetlere dikkat etmek olacaktır. Az bir maliyet ile Türkiye’nin her noktasında bulunan araçları almanız mümkün hale kılınmış oluyor.

Birarabam Organizasyon Ücreti

Birarabam tarafından sunulan bu sistem ile faizsiz, vade farksız ve peşinat ödemeden araç sahibi olmanız mümkün kılınıyor. Şirket bu özel yapıyı size sunmak için tek şart olarak katılım ücreti ödemenizi istiyor. Bu ücret alınacak aracın değerine göre farklılık gösteriyor. Bu konuda dikkatli olmak yeterli oluyor.

Bu yapı içerisinde organizasyon ücreti olarak %5 ile %10 arasında ki değerler sizden peşinat olarak isteniyor. Bu ücret şirketin devamlılığı açısından önemli kabul ediliyor. Sizlerde bu peşinatı ödeyerek sisteme dahil olunacağını unutmamanız gerekiyor.

Bu konuda dikkatli olan herkes kısa sürede istediğini arabaya sahip olma şansına sahip oluyor. Bu oranlar alınacak aracın bedeline göre değişiyor. Bunu firma ile iletişime geçerek öğrenmeniz doğru olacaktır.

Birarabam Şikayetler ve Yorumlar

Birarabam şirketini daha yakından tanımak için yapmanız gereken onun hakkında açılan şikayetlere ve genel olarak yapılan yorumlara bakmak olacaktır. Bu yorumlar şirketi daha yakından tanımanız için sizlere yardımcı olacaktır. Burada dikkatli olmak önemlidir.

Çünkü bu şikayetlerin ve yorumları bazıları yanıltıcı olabiliyor. Önemli olan noktanın bu şirkette işlemlerin doğru ve yapılması gereken şekilde sunulduğu olacaktır. Sizde buna dikkat ederek bunlara bakabilirsiniz.

Birarabam kuruluş tarihinden itibaren binlerce kişinin uygun ödeme koşulları ile araba sahibi olmasına imkan tanıyor. Bunun yanında yapılacak bazı hatalar olabiliyor. Bunları görmezden gelmeniz doğru değildir ancak bunlara çok önem vermek yerine şirkette bu konular hakkında sorular sorduktan sonra onların verecekleri cevaplara göre hareket etmek daha doğru olacaktır.

birevim-tasarruf-reklam

6 Comments

 • Birarabam ile araba alan kişilerin youtubeda videolarını izledim güzel bir sisteme benziyor

  • Merhaba Muhammed Bey,
   Faiz ödemeden taksitle araba sahibi yapan öncü firmalardan olan Bir arabamdan araç alanlar memnuniyetini herkesle paylaşıyor.

 • Ağabeyim geçen aracını teslim aldı, organizasyon ücretini bankalara göre gerçekten çok düşük miktarda eklediler.

  • Merhaba Şeyma Hanım,
   Araba alırken bankadan alacağınız kredi faizine oranla çok daha düşük bir meblağyı organizasyon bedeli olarak Biarbam’a ödemektesiniz.

 • Organizasyon ücretiyle faizi kıyaslayınca organizasyon ücreti çok çok düşük bir rakam ediyor. Araç almak isteyenlerin kaçırmayacağı bir fırsat 🙂

 • Organizasyon ücreti çok makul rakam arkadaşlar, kredi faizleriyle kıyasladığınızda çok mantıklı geliyor birarabam

Leave a Comment

10 + nine =