Birarabam

Günümüzde temel ihtiyaçlardan birisi olan araba almak ekonomik durumu iyi olmayan aileler için çok zor olabilmektedir. Yüksek banka faizleri nedeniyle kredi çekerken düşünmek yerine faizsiz araba alma imkanı sunan Birarabam oluşumundan faydalanma şansınız var.

birevim-tasarruf-reklam

Çok küçük taksitler ile ödeme yaparak, hiçbir faiz ödemesi yapmadan kısa sürede araba alma şansını kullanabilirsiniz. Bunun için bir form doldurarak onlara bu durum hakkında bilgi verebilirsiniz. Gerekli bilgiye ulaştıktan sonra hangi ilde olursanız olun istediğiniz modelde ve bedelde arabayı alarak küçük taksitler ile ödeyerek sahip olma şansınız olacaktır.

Birarabam Nedir?

Birarabam müşterilerine tamamen faizsiz bir şekilde araba alma imkanı sunmaktadır. İstediğiniz kadar taksit imkanı sunan bu firmada 80 aya kadar taksit seçeneği bulunuyor. İsterseniz ara ödemeler yaparak borcunuzun erken bitirilmesine yardımcı olan sistemleri değerlendirme şansınız var.

Araba almak isteyenler genelde peşinatı hazır hale getirmektedir. Firma bu konu içinde müşterilerini rahatlatıyor. İsteyenler hiçbir şekilde peşin ödeme yapmadan araba sahibi olabiliyor. Ayrıca bu ödemeyi yapmadığınız için sizlerden herhangi bir faiz ya da vade farkı istenmiyor. Sistem sayesinde insanlar isterlerse sıfır araçları alabileceği gibi isterlerse ikinci el araba alabilme şansına da sahip olabiliyorlar. Bu sistemler sayesinde orta ve dar gelirli olarak kabul edilen ailelerin araba alması sağlanmış oluyor.

Birarabam Araba Alma Seçenekleri

Birarabam sunmuş olduğu araba alma hizmetini faizsiz olarak sunmasının yanında farklı seçeneklerde sunuyor. Faiz olmamasının yanında ekstra bir fark alınmıyor. Taksit sayısını ve ödeme bedellerinizi kendiniz belirleme şansınız var. En uzun seçenek olarak 80 ay veriliyor. Ancak bunda dahi erken ödeme imkanı sunuluyor.

Durumu olmayan müşterilerinden hiçbir peşinat talep edilmiyor. Bu hizmetler ile fark vermeden ucuz bir şekilde arama almanız sağlanıyor. Bu hizmet sadece İstanbul’da değil ülkenin birçok noktasından müşterilerine sunuluyor. Müşteri hizmetleri veya internetten üzerinden iletişim kurarak bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Birarabam Güvenilir mi?

Birarabam sistemi ülkemizde uzun süredir hizmet vermektedir. Anonim şirket yapısı ile sermayeleri ve yapmış oldukları hizmetler hakkında tüm bilgileri rahatça öğrenme imkanını müşterilerine sunmaktadır. İnternet üzerinde şirket ile ilgili sorunlar olduğu yazılsa da bu çok nadir olarak yaşandığı görülen detaylardır. O nedenle acele etmeden, onlarla iletişim geçtikten sonra karar vermeniz doğru olacaktır.

Birarabam Organizasyon Ücreti

Faizsiz araba alma imkanı sunan Birarabam müşterilerine sunmuş olduğu hizmetin karşılığı olarak organizasyon ücreti talep etmektedir. Bu ücret şirket tarafından vade sayısına ve alınacak olan arabanın bedeline göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi onlarla iletişime geçerek alabilirsiniz.

birevim-tasarruf-reklam

6 Comments

 • Birarabam ile araba alan kişilerin youtubeda videolarını izledim güzel bir sisteme benziyor

  • Merhaba Muhammed Bey,
   Faiz ödemeden taksitle araba sahibi yapan öncü firmalardan olan Bir arabamdan araç alanlar memnuniyetini herkesle paylaşıyor.

 • Ağabeyim geçen aracını teslim aldı, organizasyon ücretini bankalara göre gerçekten çok düşük miktarda eklediler.

  • Merhaba Şeyma Hanım,
   Araba alırken bankadan alacağınız kredi faizine oranla çok daha düşük bir meblağyı organizasyon bedeli olarak Biarbam’a ödemektesiniz.

 • Organizasyon ücretiyle faizi kıyaslayınca organizasyon ücreti çok çok düşük bir rakam ediyor. Araç almak isteyenlerin kaçırmayacağı bir fırsat 🙂

 • Organizasyon ücreti çok makul rakam arkadaşlar, kredi faizleriyle kıyasladığınızda çok mantıklı geliyor birarabam

Leave a Comment

*

code

7 + 10 =