Fuzul Ev

Fuzul Ev ülkemizde son yıllarda giderek popüler olan ancak temelleri 1992 yılında atılmış bir yapıdır.  Fuzul Grup çatısı altında hizmet veren faiz ödemeden, peşinat vermeden insanların ev sahibi olmasına imkan tanımaktadır. Hiçbir bankadan destek almadan el birliği ile düzenli aylık ödemeler yaparak, kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

birevim-tasarruf-reklam

Farklı grup seçenekleri arasında aylık gelir durumunuza göre tercih yapılabilirsiniz. 120 aylık seçeneklere kadar imkanlar sunan şirket çekilişli sistemler ve peşinatlı sistemler ile müşterilerinin taleplerini yerine getirmeyi başarmaktadır.

Fuzul Ev Nedir?

Fuzul Grup çatısı altında ilk olarak 1992 yılında kurulan sistem günümüze gelene kadar binlerce ailenin ev ve araba almasına yardımcı olmuştur. Mahmut Akbal tarafından yönetilen şirket içerisinde çok sayıda ihtiyacı karşılamak için farklı yapılanmalar bulunmaktadır.

Bunlar arasında en önemli olanı kredi çekmeden, faiz ödemesi yapmadan ev sahibi olma imkanıdır. Bunu yapabilmek için müşterilerine dört farklı sistem seçeneği sunulmaktadır. Bu sistemler farklı ekonomik durumlara sahip olan ailelerin ihtiyaçlarına hazırlık yapmaktadır. Bunun yanı sıra güven sağlamak için tüm ev teslimleri kura ile yapılmaktadır.

Kura işlemi noter huzurunda yapılmaktadır. Kurada ne zaman ev teslimi yapılacağı belirlenmekte ve o gün gelirken teslim işlemi ipotekli olarak yapılmaktadır. Şirket bununla hem müşterilerini hem de kendisini güvence altına almaktadır.

Fuzul Ev’den Nasıl Ev Alınır?

Fuzul Ev müşterilerine dört farklı ödeme yöntemiyle ev alma fırsatı vermektedir. Vade ortası sistem, peşinatlı erken teslim sistemi, ara ödemeli erken teslim sistemi ve çekilişli sistem sunulmaktadır.

Bu sistemler temelde aynı özelliğe sahip olsa da küçük detaylar ile birbirinden ayrılmaktadır. Peşinat ödemesi yapma gücü olanlar peşinatlı sistemi tercih ederek daha hızlı bir şekilde ev sahibi olabilir. Uygun bir noktada ara ödeme yapmayı düşünenler içinde bir sistem mevcuttur.

Vade ortası sistemi, tercih edilecek ödeme süresinin ortası geldiğinde ev sahibi olmanızı sağlar. Çekilişli sistemde herhangi bir ara ödeme yada peşinat ödemesi yapılmadan kura çekimiyle ev sahibi olmanız sağlanmaktadır.

Fuzul Ev Güvenilir mi?

Uzun süredir binlerce müşterisine hizmet veren şirket güvenilir sermaye yapısı ile dikkat çekmektedir. Tüm anlaşmalarını yaptıkları sözleşme ile resmileştirmekte ve satılan, borcu tamamlanmamış evleri ipotekli olarak devretmektedir. Tüm bu detaylar ile hem müşterilerini hem de şirketini koruma altına almaktadır. Bazen müşteriler ile küçük pürüzler çıksa da bunları çözme kabiliyetleri dikkat çekmektedir.

Fuzul Ev Organizasyon Ücreti

Fuzul Ev sistem olarak para kazanması mümkün olarak gözükmüyor ancak şirket satışlarından müşterilerinden organizasyon ücreti almaktadır. Alınan evin bedeline ve taksit uzunluğuna göre sizlere belirli bir oranda organizasyon ücreti peşin olarak alınmaktadır. Bu oran %7 ile %10 arasında değişebilmektedir.

birevim-tasarruf-reklam

6 Comments

  • Fuzulevden çok ev alıp memnun kalan var, memnun kalmayanlarda var. Emin olamadım sisteme güven konusunda

  • Fuzulev bu alanda bir çok kişiyi ev sahibi yapmış memnun kalmayan pek görmedim

  • Fuzulev ile teyzemde ev sahibi oldu ve annemlerde teyzemlerin memnuniyeti sonrası kayıt olmak istiyorlar.

    • Merhaba Sibel Hanım,
      Bu gibi sistemlerde müşteri memnuniyeti herşeyden önemlidir. Çünkü ancak bu şekilde daha fazla kişiye ulaşılabilir.

  • Fuzulev’den 3 arkadaşım ev sahibi oldu ve bende kayıt olmayı düşünüyorum

Leave a Comment

*

code

3 × 4 =