Fuzul Ev

birevim-tasarruf-reklam

Fuzul Ev kurmuş olduğu yapıyla ülkemizde son dönemde ihtiyaç olan uzun vadeli ev alma projesini faizsiz bir şekilde almanıza imkan tanınıyor. Fuzul Ev 1992 yılında kurmuş olduğu yapı ve son yıllarda devlet tarafından çıkarılan kanunla birlikte güvence altına alınan sistemle insanlara hizmet veriyor.

Tabi bu yapıyı daha yakından tanımak daha çok kazanç sağlamanız açısından önemli oluyor. Fuzul Ev yapı olarak tasarruf yöntemini kabul edenler için en iyi tercih olarak karşımıza çıkıyor. Bu yapı içerisinde yer alanlar çok farklı yöntemleri tercih edebiliyor. Organizasyon ücreti ödenerek alınabilen evler hakkında bilgi almak, güvenilir yapıyı daha yakından incelemek için dikkatli bir şekilde araştırma yapmak gerekiyor.

Fuzul Ev Nedir?

Fuzulev yapısı, temelleri 1992 yılında atılan Fuzul Grup tarafından oluşturulan ve 30 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan bir sistemdir. Bu yapı sayesinde şimdiye kadar binlerce aile hem ev hem de araba sahibi olmayı başardı. Mahmut Akbal tarafından kurulan bu şirket çok sayıda ihtiyaca karşılık vermesinin yanında faizsiz yapısı sayesinde insanlara cazip bir sistem sunuyor.

Faizsiz yapının yanında insanların kredi çekmesine gerek kalmadan, sadece gelirlerinden tasarruf ederek istedikleri ev veya arabaya rahatça sahip olma imkanı sunuyor. Ekonomik farklılıklara göre uygulanan birçok sistem sayesinde her türlü gelir grubuna uygun olarak kabul edilen insanların tercihi yapılıyor.

Kurulan sistem içerisinde güveni teşkil etmek için kura sistemi kullanılan, kuraların noter huzurunda yapan bir yapı ile hizmet sunuyorlar. Evlerin teslimi sırasında ipotek ve sözleşmeyi tercih eden şirket hem kendi yapısını hem de diğer yatırımcıların yapısını güvence altına almış oluyor.

Fuzul Grup tarafından oluşturulan Fuzul Oto hakkında bilgiye Faizsizkredi.com.tr/faizsiz-sistemler/fuzul-otomotiv/ bu linkten ulaşabilirsiniz.

Fuzulev’den Nasıl Ev Alınır?

Fuzul Ev, adından da belli olduğu gibi insanların ev alması için alternatif bir yöntem sunan bir kuruluştur. Bu yapı içerisinde farklı seçenekler bulunuyor. Tabi peşinat ödeme durumuna, vade seçeneğine veya ara ödeme tercihine göre sizlerde bu yapıdan istediğiniz şekilde ev sahibi olmayı başarıyorsunuz.

Bu sistem içerisinde ki yapıları birbirinden ayıran özel detaylar bulunuyor. Peşinatlı sistem içerisinde hızlı bir şekilde ev almak veya sahibi olmak çok zor olmuyor. Burada ev almak isteyen kişiler ile şirket görevlileri ortak bir noktada buluşarak her iki taraf için uygun olan yapı belirleniyor.

İsterseniz çekiliş sistemi ile gelişi güzel bir yapıya dahil olabilir, isterseniz sunulan diğer sistemler sayesinde evinizi tam olarak ne zaman alacağınıza karar verebilirsiniz. Düzenli ödeme yaparak hiçbir ara ödeme veya peşinat ödemesi yapmadan ev sahibi olmak mümkün hale getiriliyor. Bu yapıya sizlerde dahil olmak için öncelikle sistemi daha yakından tanımalısınız.

Fuzul Ev Güvenilir mi?

Fuzul ev ile ilgili merak edilen soruların başında şirketin güvenilir olup olmadığı geliyor. Şirket üzerinden binlerce kişi başvuru yaparak şimdiye kadar ev sahibi olmayı başardı. Tüm işlemler özel olarak hazırlanan sözleşmeler çatısı altında sunulurken, bu sayede şirketin zarar etmesi veya diğer insanların zarara uğraması da engelleniyor.

Tüm detaylar sözleşme öncesinde de şirket ve müşteri tarafından özel olarak konuşuluyor. Tüm ödeme planı, nasıl ödeme yapılacağı, kura tarihleri, kimin en önde alacağı veya bekleyeceği gibi birçok detay hesaplanıyor. Sizlerde bu yöntemler sayesinde güvenilir bir şekilde yılların vermiş olduğu deneyim ve öz güvenle hizmet veren öz sermayesi yüksek olan Fuzulev içerisinde bulunabilirsiniz.

Fuzul Ev

Fuzul Ev Kampanyalar

Fuzul Ev müşterilerine daha rahat bir şekilde ev veya araba almalarına imkan tanımak için farklı kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalar dönemsel olarak sunuluyor ve sürekli olarak günümüz şartlarına uygun hale getiriliyor. Tabi bunu yapmak için sizlerin de başvuru yapması yeterli olacaktır.

 • 2250 TL Taksitle 3. Aydan Başlayan Teslimat Fırsatları
 • Dayanışma Ekonomisi ile 5000 Faizsiz Konut Finansmanı
 • 10 Ayda Ev Sahibi Olma Fırsatı
 • 5 Ayda Motosiklet Sahibi Olma Fırsatı
 • En Geç 6 Ayda Karavan Sahibi Olun
 • Memleket Paketi
 • Fuzul ile Artık Motosiklet Sahibi de Olabilirsiniz
 • Fuzul’den Müjde, Karavan Paketi Şimdi Fuzul’de

Bu gibi çok sayıda güncel kampanya ile şirketin sunmuş olduğu hizmetlere daha  rahat erişim imkanı şirket tarafından özel olarak sunuluyor.

Fuzul Ev Faizsiz Ev Alma Modelleri

Fuzul Ev öncelikli olarak insanlara özel ev alma modelleri sunuyor. Bu modelleri öncelikle açıklayarak nasıl olduğu hakkında bilgi veriyor. Bunların arasından size uygun olanı tercih edebilir ve istediğiniz ödeme koşulları ile ev sahibi olabilirsiniz.

Fırsat Modeli

Fuzulev tarafından sunulan Fırsat Modeli ile senelik olarak taksit artışı alıcı tarafından belirlenmektedir. Bu şekilde çekilişe dahil olmanız mümkün olacaktır. Çekilişte şansınız tutmasa dahi vade ortası gelmeden ev sahibi olmanız mümkün hale getiriliyor.

Tasarruflu Erken Teslim Modeli

Bu yöntem Fuzul Ev ile en hızlı ev alma yöntemlerinden bir tanesidir. Taksitleri aylık olarak belirlenen artışlarla ödeyerek başlayan sistemde çekilişe dahil olabilirsiniz. Bu yöntemle de hemen sıra gelmese dahi vade ortası gelmeden bile ev sahibi olmanıza imkan tanınmış oluyor.

Çekilişsiz Model

Fuzulev çekiliş sistemini beğenmeyenler için Çekilişsiz Model olarak karşımıza çıkıyor. Ödeyeceğiniz taksit miktarı ile ev alacağınız tarih şirket ile belirlenmektedir. Düzgün bir şekilde ödeme yaparak çekiliş heyecanı yaşamadan ne zaman ev alacağınıza bu şekilde karar vermeniz mümkün olacaktır.

Fuzul Ev Organizasyon Ücreti

Fuzul Ev bu hizmeti alınan özel organizasyon ücreti ile sizlerden alınmaktadır. Bu ücret alınan evin bedeline göre değişiklik gösteriyor. Bu oranlar şirket politikası gereği %7 ile %10 arasında değişen oranlar ile tahsil ediliyor. Şirket diğer ödeme planından ayrı olarak bu ücreti müşterilerinden peşin olarak alıyor.

birevim-tasarruf-reklam

6 Comments

 • Fuzulevden çok ev alıp memnun kalan var, memnun kalmayanlarda var. Emin olamadım sisteme güven konusunda

 • Fuzulev bu alanda bir çok kişiyi ev sahibi yapmış memnun kalmayan pek görmedim

 • Fuzulev ile teyzemde ev sahibi oldu ve annemlerde teyzemlerin memnuniyeti sonrası kayıt olmak istiyorlar.

  • Merhaba Sibel Hanım,
   Bu gibi sistemlerde müşteri memnuniyeti herşeyden önemlidir. Çünkü ancak bu şekilde daha fazla kişiye ulaşılabilir.

 • Fuzulev’den 3 arkadaşım ev sahibi oldu ve bende kayıt olmayı düşünüyorum

Leave a Comment

14 − 3 =