Garanti BBVA 200.000 TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Eğer ev almaya karar verdiyseniz, fiyat aralığınızdaki evleri gezmeye başlayın. Ziyaret için tüm evleri ziyaret edin. Bir sürü ev görmek zorundasınız. Tüm evler hakkında detayları hatırlamak zor olabilir, bir evi hatırlamak için en yardımcı fotoğrafdır.. Her evde küçük ayrıntılarını kontrol ettiğinizden emin olun.

Su basıncının ne kadar güçlü olduğu veya sıcak suyun gelmesinin ne kadar sürdüğünü görmek için duşu açın ve su tesisatını test edin. Anahtarları açıp kapatarak elektrik tesisatını deneyin. Düzgün çalışıp çalışmadıklarını görmek için pencereleri ve kapıları açıp kapayın. Ve elbette mahalleyi değerlendirmeyi atlamayın.  Bloktaki diğer evler bakımlı mı? Cadde ne kadar trafik alıyor? Aileniz ve ziyaretçileriniz için yeterli cadde otoparkı var mı? İlgilendiğiniz yerlerin fotoğrafları elinizde olsa iyi olur. Okullar, alışveriş merkezleri, restoranlar, parklar ve toplu taşıma gibi. Tüm bu araştırma bitti ise; Garanti BBVA 200.000 TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Fırsatı için iletişime geçin.

Toplam MaliyetFaiz OranıAylık Taksit
351.453 TL1,03%2.911 TL

Garanti BBVA hâkim ortağı kimdir?  Banka hisselerinin %49.85’ine sahip olan Banco Bilbao Vizcaya Argentaria S.A. (BBVA)’dır. Hisseleri Türkiye’de, depo sertifikaları İngiltere ve ABD’de işlem görmektedir. Garanti BBVA’nın Borsa İstanbul’daki halka açıklık fiili dolaşım oranı 31 Mart 2019 itibarıyla %50.07’tür.

Dünyayı etkileyen virüs salgını sebebi ile desteğini kampanyalar ile veren Garanti BBVA’nın yakın zamandaki en avantajlı avantajlarından biri de  200.000 TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Fırsatı’dır.

Garanti BBVA Konut Kredisi Avantajları Nelerdir?

Hayalinizdeki ev ve mortgage seçenekleri için 444 EVİM’de sizleri bekliyor. Birçok seçeneği ile her kişiye özel konut kredisi şansları sunan Garanti BBVA taksitleri azalsın, faizleri güncellensin, özel taksitli olsun, taksitleri değişmesin gibi alternatifleri bulunuyor.

Garanti BBVA 200.000 TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Fırsatı konusunda örnek bir tutar üzerinden avantajlarınızı değerlendirebiliriz. 100.000 bin türk lirası konut kredisi kullanırsanız 1.456 türk lirası aylık taksit ödemek zorunda kalırsınız. Ve 120 aya bölersek 176,282 türk lirası geri ödeme yapmanız gerekecektir.

Konut Kredisine Nasıl Başvurabilirsiniz?

Zor zamanları fırsatlara çevirmek için Garanti BBVA 200.000 TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Fırsatı yanınızdadır.  120 ay vade ile faiz oranı %1,03 olan maliyet oranı ise sadece % 1,06’dır.

birevim

6 Comments

  • Garanti bankasının konut kredisinde favori banka olduğunu düşünüyorum bir çok arkadaşım garantiden çekmişti konut kredilerini

  • Garanti bankasının güncel faizlerini bilmiyorum ama bankaların faiz oranları şu sıralar çok yüksek

  • Garanti bankasının yıllardır müşterisiyim, çok güzel kampanyalar yapıyorlar 🙂

  • Garanti konut kredisi faizleri aslında ara ara kampanyalı oluyor, o fırsatı yakalamak gerek

  • Garanti’nin kredi seçenekleri gerçekten güzel oluyor, kredi kampanyası devam ediyor mu?

Leave a Comment

nineteen − five =