300.000 TL’lik Evi 1.500 TL Taksitle Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

300.000 Türk Lira’lık Evi 1.500 Türk Lirası taksitle alma fırsatı sunan bir seçenek  var mı? Her noktada faiz ve bunun gibi ek ödemeler ile ev sahibi oldukça zorlaşırken bu başlık size umuttan fazlasını verecek çünkü gerçekten 300 bin Türk lirası olan bir evi aylık 1500 Türk lirası taksit ile sahip olabilirsiniz.

Faizsiz ev edindirme finansman şirketleri günümüzde 30 yılı aşkın süredir hizmet veriyor.  Faizsiz Finansman ile ev ve araba gibi bir çok ihtiyacınızı edinmenize destek veren şirketler;

  • Faizsiz kredi,
  • Vade farksız,
  • Peşinatsız,
  • Küçük Taksitler ile ev sahibi yapan tasarruf sistemleridir.

Özellikle dar ve orta gelir gurubuna hitap eden sistemde küçük taksitler ödeyerek ev sahibi olmak mümkündür.

Faizsiz Tasarruf Sistemleri nasıl ortaya çıktı?

Değişen ekonomik şartlar maalesef banka kredi faizlerinin yükselmesine yol açtı. Bu da artık 300 bin Türk lirası olan bir evi banka kredisi  ile neredeyse 450 bin türk lirasına almak zorunda dahi kalabiliyorsunuz.  Dosya masrafı vb.  tüm bu durumlar maalesef alacağınız eve giderinden fazla ücret ödemenize yol açabiliyor.

Birde dinen faiz konusunda hassas olan bireyler var. Bu iki hassas portföy 30 yıl önce faizsiz tasarruf sisteminin  ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Sistem aslında yüzyıllardır Anadolu’da kullanılan bir sistemdir. İmece usulü mal edinme köylerimizde uzun yollar kullanılan bir sistem olmuştur. İkinci  bir sistem ise altın günüdür.  Altın gününde her ay bir kişi altını alır ve faizsiz tasarruf sisteminde ise benzerdir.  Her ay noter huzurunda yapılan çekiliş ile sıra no belirlenir ve kişi evine sahip olur.  Doğru tasarruf ve gelir gider dengenizi sağladığınızda ev sahibi olmak oldukça kolaydır.  Küçük taksitler ile ev sahibi olmak mümkündür.

Faizsiz Tasarruf Yöntemleri Nelerdir?

Hepimiz farklı ekonomik şartlara sahip bireyleriz. Bu sebeple faizsiz tasarruf yöntemleri geliştirilerek kampanyalar ile her geçen gün daha avantajlı bir duruma gelmektedir.  Özellikle sistemler dar gelirli vatandaş düşünülerek düzenlenmiştir.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi iki kademelidir.  Taksitlerinizi kendiniz belirlersiniz.  Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve yatırımını güvence altına alan Konut Değer Endeksli Tasarruf Yönteminden herhangi  birini  tercih edebilirsiniz.

Faizsiz Tasarruf Yöntemleri Avantajları Nelerdir?

  • Siz gelirinizi ve giderinizi bilen yegâne kişisiniz ve bütçenizi ve aylık ödemelerinizi kendinizin belirlemesi kadar doğal birşey olamaz. Bunu bildiğinizde tasarruf kalemlerinizi de siz en iyi şekilde belirleyebilirsiniz.
  • Vade farkı dediğinizde büyük rakamlar olabiliyor oysa Faizsiz Tasarruf yöntemlerinde 300.000 Türk lirası Ev İçin 1.500 Türk lirası Taksitle Alma fırsatını yakalarsınız. Yani vade farkı kesinlikle ödemezsiniz.
  • Faizsiz ve . küçük taksitler ile ev sahibi olursunuz.
  • Türkiye’nin herhangi bir yerinden 300.000 Türk lirası Ev İçin 1.500 Türk lirası Taksitle Alma fırsatına sahipsiniz.
  • Peşinatınız mı yok bu sistem için bu bir sorun değil. Ve artık sizin içinde bir sorun değil.
birevim

Leave a Comment

17 + eleven =