Finansevim

Finansevim sektörde bulunan diğer rakipleri gibi müşterilerine rahat ödeme ve faizsiz ev alma fırsatı sunmaktadır. Büyük bir sermaye birliği ile oluşturulan şirketin ilk amacı müşterilerinin rahat bir şekilde ev almalarını sağlamak olacak görülmektedir. Arsa, ofis veya ihtiyacınız olan fon ihtiyacını firmaya başvurarak karşılama şansınız var.

Firma müşterilerine faizsiz kredi imkanı sunarken bunun için belirli organizasyon ücreti almaktadır. Sunulan vade seçenekleri arasında 360 aya kadar ödeme imkanı sunulmaktadır. Ayrıca sunulan ev alma modelleri içerisinde yapılan tercihle aylık ödeme miktarını dahi siz belirleme şansınız bulunmaktadır.

Finansevim Nedir?

Finansevim, tasarrufa dayalı finans sistemi olarak bilinen yapıyı ülkemizde uygulayan önemli şirketlerden birisidir. Bu sistemi uygularken farklı değişiklikler yaparak müşterilerinin isteklerini yerine getirmeyi başarmaktadır. Üç farklı model ile alma seçeneği sunulurken, en dikkat çekici detay aylık ödeme miktarını kendiniz belirleyecek olmasıdır. Sadece ev değil aynı zamanda araba alma imkanını da müşterilerine bu model ile sunmaktadır.

Sunulan hizmet sayesinde ara ödeme yaparak ya da yapmadan, hiç peşinat vermeden rahat bir şekilde istediğiniz evi ya da arsayı almanız mümkün olmaktadır. Şirkete fon katılım bedeli ödemesi yapacak herkesin bu sistemleri değerlendirme hakkı vardır.

Finansevim Fon ve Ev Alma Yöntemleri

Finansevim müşterilerine fon ve ev alma yöntemleri adı altında üç seçenek sunmaktadır. Çekiliş fonu, vade ortası fonu ve relax ödeme fonlarından herhangi birisini tercih ederek sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çekiliş fonu sisteminde öncelikle fon miktarınızı yani alacağınız evin bedelini belirlemelisiniz. Ardından 12 ile 360 ay vade seçeneklerinden birisini tercih etmelisiniz. Devamında noter huzurunda yapılacak çekilişle ev teslim tarihiniz belirlenecek ve düzenli olarak taksitlerinizi faizsiz olarak ödemeye başlayacaksınız.

Vade ortası fonu çekiliş fonundan tek farkı teslim tarihinin seçmiş olduğunuz vade seçeneğinin ortasını geçmemesidir. Bu modelde aylık ödeme tutarını siz belirleyebileceğiniz gibi aynı zamanda erken ödeme yapma fırsatı da sunulmaktadır.

Relax ödeme modeli ülkemizde ilk defa uygulananlardan birisidir. Tercih edilen fiyata göre ve vade seçeneğine göre aylık ne kadar ödeyeceğinize kadar verebilir. Ocak ayında 500 TL, şubatta 1000 TL ödeme yapabilirsiniz. Toplam ödenen miktarınız alacağınız evin bedelinin yarısını geçtiğinde teslimat için hak kazanmış olacaksınız.

Finansevim Organizasyon Ücreti

Finansevim müşterilerine faizsiz ev alma sistemi üzerinden yardımcı olmaktadır. Bu sistemi sunan firma müşterilerinin kredi çekmeden ve faiz ödemesi yapmadan ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Bunu yapabilmek için organizasyon ücreti adı altında bir ücret ödemesi yapmalısınız. Bu bedel alınacak fonun bedeline göre %5 ile %10 arasında değişebilmektedir.

Finansevim Güvenilir mi?

Finansevim güvenilir bir şekilde hizmet vermek için tüm işlemlerini sözleşmeli olarak yapmaktadır. Ayrıca geniş sermayesi hakkında bilgi vermekte ve olumsuz bir durum olduğunda izlenecek yolu kısaca anlatmaktadır. Tüm bu detaylar ile müşterilerine güven sağlayarak hizmet vermeye çalışmaktadır.