FuzulEv ile Ev Sahibi Olun

birevim faizsiz kredi

Fuzulev, dar ve orta gelirli vatandaşlar için FPK (faizsiz, peşinatsız, kredisiz) sistemini ön plana çıkarıyor. Böylece, ev almak isteyen ancak maddi imkanı el vermeyenler vatandaşlar, zorlanmadan ev sahibi olabilecekler.

Fuzulev’den yapılan açıklamada, bankaların uyguladığı faizlerin geri ödemesinde zorlanan vatandaşlara peşinat ve kredi ödemeleri olmaksızın ev sahibi olabilmenin yolları sunuluyor. Hayata geçirdikleri yeni model ve sistemlerle, her bütçeye uygun ödemelerle, isteyen herkesi ev sahibi yapan kurum, tıpkı kadınların altın gününe benzeyen bir uygulamayı benimsemiş. Bu modelle ev satın almak isteyenler sisteme dahil oluyorlar ve böylece hayallerine giden yolda ilk adımı atıyorlar.

Fuzulev’in tecrübe ve güveni sayesinde ev sahibi olmak isteyenler, FPK sistemi ile örneğin 100 bin TL değerindeki bir eve 240 aya varan vadelerle, günde 14 TL ödeyerek sahip olabilirler. Zorlu taksitler, faiz uygulamaları olmadan, dilediğiniz yerde, istediğiniz özelliklerde bir ev için birçok seçenek arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Eğer satın almak istediğiniz evin fiyatı 100 bin TL’nin üzerinde ya da altındaysa, Fuzulev ile birlikte almak istenilen evin fiyatı belirlenir. Yapılan planlama ile uygun ödeme seçenekleri belirlenir.

Fuzulev’in Ev Sahibi Yapan Modelleri

Fuzulev, her bütçeye uygun, farklı seçeneklerle, bütçenizi zorlamadan ev sahibi yapan sistemler geliştirir. Geliştirdiği modeller; ‘Tasarruflu Erken Teslim Modeli’, ‘Sabit Teslim Modeli’, ‘Tüfe Endeksli Model’, ‘Fırsat Modeli’ ve ‘Çekilişsiz Modeller’ adını verdiği modellerdir. Fuzulev ile yaptığınız görüşmelerde, sizin isteklerinize ve bütçenize uygun olan modeli seçip, ödeme şekillerinizi oluşturabilirsiniz. Böylece Türkiye’nin her yerinden istediğiniz eve sahip olabilir, seçenekleriniz genişletebilirsiniz. Ödeme imkanlarının makul seviyelerde tutulması da, ev sahibi olmanın hayalini kuran pek çok insan için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Fuzulev modellerinde, sisteme dahil olduktan sonra, peşinatlı veya peşinatsız seçenekler arasından tercihinizi yaparsınız. 240 aya varan taksitlendirmelerle ödemelerinizi yapabilirsiniz. Seçilen taksit sayısı aynı zamanda dahil olduğunuz gruptaki kişi sayısıdır. Her ay bir ev parasının biriktiği grupta, noter huzurunda yapılan çekilişle her ay bir vatandaş ev sahibi olur. Vade ortasına gelindiğinde ise sıranın halen gelmediği tüm kişiler Fuzulev tarafından ev sahibi yapılır.

birevim

Leave a Comment

two × one =