xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
Anasayfa / Blog / Manisa Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Manisa Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Türkiye şartlarında istediğiniz gayrimenkulü satın almanız pek kolay değildir. Konut fiyatlarının her geçen gün artmasından dolayı insanlar ev alma hayallerini ertelemek zorunda kalırlar. Bunun yanı sıra, bilhassa Kovid-19 dönemiyle beraber bankaların sunmuş olduğu konut kredisi faiz oranlarında ciddi artış yaşanmıştır. Ziraat Bankası, Halk Bankası ve daha birçok bankanın bu oranları düşürmeye çalışmasına rağmen konut kredisi faiz oranlarının halen daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

birevim faizsiz kredi

Konut kredisi almak istemeyen insanların aklında Manisa kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı var mı sorusu bulunmaktadır. Bu soruya Birevim şeklinde cevap verebiliriz. Bugüne kadar binlerce insanın ev sahibi olmasını sağlayan Birevim; Manisa’da yaşayan vatandaşların da Türkiye’nin istedikleri herhangi bir şehrinden ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Peki, Birevim’in sunmuş olduğu avantajlar nelerdir?

Neden Birevim’i Tercih Etmelisiniz?

Birevim; tüketicilerin istedikleri her evi, arsayı ve hatta arabayı almasını sağlayan bir sistemdir. Türkiye şartlarında istenilen gayrimenkulün satın alınması noktasında lider marka olarak dikkat çekmektedir. Birevim’in Manisa kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı noktasında sunmuş olduğu birçok avantaj bulunmaktadır.

 • Birevim; hiçbir tüketici arasında ayrım yapmamaktadır. Bir başka deyişle, tüm Türkiye’ye eksiksiz olarak hizmet sağlamaktadır. Türkiye’nin herhangi bir şehrinden başvuru yapmak mümkündür. Sisteme dahil olmak için hiçbir ekstra nitelik aranmamaktadır. Bunun yanı sıra, tüketiciler, yaşadıkları şehirden bağımsız olarak Türkiye’nin her yerinden konut alma şansına erişirler.
 • Birevim; konut kredisinden farklı olarak satın almak istediğiniz konutun tam değerini ödemenizi sağlamaktadır. Konut kredisi sunan bankalara bakıldığı zaman birçoğunun söz konusu bedelin neredeyse iki katını geri ödeme olarak talep ettiği dikkat çekmektedir. Vade süresi ve faiz oranı gibi kriterler dikkate alındığında geri ödenecek toplam tutar bir hayli fazla olmaktadır. Ancak, Birevim; konutun değeri 500 bin TL ise tam olarak söz konusu tutarı tüketiciden talep etmektedir.

Birevim Hangi Konularda Avantaj Sağlıyor?

 • Birevim’in kendine has ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Bir başka deyişle, tüketiciler, aylık ödeyecekleri taksit tutarını kendileri belirleme şansı elde ederler. Tüketicinin istediği faiz oranı ayarlanmaktadır. 60 ila 480 ay arasında vade süresi seçimi bulunmaktadır.
 • Birevim sayesinde tüketiciler satın almak istedikleri evi çok daha ucuza mal etmiş olurlar. Konut kredisi veya bir kişiden borç alma gibi finansal çözümlere kıyasla aylık ödemelerin sonunda tüketicinin ödediği tutar çok daha az olmaktadır. Bunun yanı sıra, Birevim; piyasada bulunan ve aynı sektörde olduğu diğer firmalara kıyasla da daha güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.
 • Birevim sayesinde tüketicinin borcu erkenden bitmektedir. Ödeme sırasında tüketicilere birçok avantaj sunan Birevim; vadenin olması gerekenden daha önce bitmesini sağlamaktadır.
 • Birevim; başka hiçbir finansal seçenekte olmayan bir avantaj ile tüketicilerin peşinat ödemeden ev sahibi olmasını sağlamaktadır.
birevim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kroki Nedir?

Herkesin coğrafya derslerinden aşina olduğu bir terimdir. Mimarlık sektöründe sıklıkla kullanılır. Taslak veya ölçeksiz plan …

7 yorum

 1. Şükrü Işık

  Birevim’e başvurduktan ne kadar süre sonra dönüş yapıyorlar?

 2. Gülşah Acar

  Kredisiz olması çok iyi gerçekten, faiz olmaması, taksitleri düşük kılacaktır

 3. Kredi derdinin olmaması çok iyi bankayla arası olmayanlar için güzel seçenek

 4. Birevim pandemi sürecinde bile muhteşem ev satışı yaptı diye biliyorum gerçekten çok iyi

 5. Ev fiyatı harici ek bir ödeme yapacağımız bir husus var mı?

  • Merhaba Kemal Bey;
   Sadece operasyonel giderlerin karşılanması ve hukuksal süreçlerin en iyi şekilde işlemesini sağlamak için tasarruf sahiplerinden bir kereye mahsus olmak üzere bir çalışma bedeli alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

four × 2 =

1xbet mobil