Sinop Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Türkiye’de ev almak gerçekten çok zor! Yıllarca karı koca çalışıp para biriktirenlerin dahi ev alamadığı biliniyor. Çünkü, ülkemizde güvenilir ve kaliteli konutların fiyatı son derece yüksek! Hatta, maddi imkansızlıklardan dolayı ev için gerekli peşinat tutarını dahi biriktiremeyenlerin sayısı da fazla! Bu durumun farkında olan Birevim; yıllardır insanların en kısa sürede ve avantajlı şartlarla ev sahibi olması adına çaba göstermektedir. Siz de Sinop kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için vakit kaybetmeden Birevim ile temas kurabilirsiniz.

Birevim’in Avantajları Nelerdir?

Birevim’in başka hiçbir yerde bulamayacağınız kendine özgü ev alma yönteminin avantajlarını saymakla bitmez! Her şeyden önce, faiz, ara ödeme ve kira yardımının olmadığını söylemeliyiz. Aynı zamanda, ev almak isteyen çoğu kişinin canını sıkan peşinat zorunluluğu da Birevim’de bulunmaz. Yüksek taksitlerin olmaması da bir başka Birevim avantajı olarak dikkat çekmektedir. Birevim’de konut kredisinin tam aksine satın alacağınız evin değeri ne ise yalnızca onu ödersiniz. Faiz oranları yüzünden evin değerinin iki katından fazlasını ödemeniz mümkün değildir.

Birevim ile Türkiye’nin istediğiniz her yerinden ev satın alma şansına erişebilirsiniz. Sinop’ta yaşıyor olabilirsiniz ama istediğiniz takdirde farklı bir şehirden de ev satın almanıza izin verilmektedir. Birevim’in bu konuda herhangi bir kısıtlaması bulunmamaktadır. Yalnızca evin satılık olması gereklidir. Buna ek olarak, Birevim ile evinizi çok daha ucuza mal etme şansına erişirsiniz. Diğer taksitli ev alma yöntemlerine göre çok daha kısa sürede ve ucuza evinize sahip olabilirsiniz.

Birevim’in bir diğer avantajı ise taksitlerinizi kendinizin belirlemesi noktasında olmaktadır. 60 kişilikten başlayarak 80,120,180 ve en çok 480 olacak şekilde tasarruf grupları bulunmaktadır. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını dikkate alarak bu gruplardan herhangi birisine katılma şansınız yer almaktadır.

Birevim Hangi Nedenlerden Dolayı Tercih Edilmektedir?

Birevim; yukarıdaki hususların dışında size borcunuzu erken bitirme şansı vermesinden dolayı da tercih edilmektedir. Örneğin, sıra tespitli tasarruf yöntemine katıldığınız takdirde evinizi ne zaman teslim alacağınız noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlenmektedir. Çekiliş ile evinizi teslim alacağınız tarihi öğrenebilirsiniz. Evinize yerleşmenizle beraber ödemiş olduğunuz aylık taksitlerinize belirli bir oranda zam yapılmaktadır. Bütçenizi zorlamayacak olan bu artış neticesinde ödemeleriniz çok daha erken bitecektir. Bunun yanı sıra, serbest planlı tasarruf yönteminde ise aylık ne kadar ödeyeceğinizi tamamen siz belirlersiniz. Herhangi bir tasarruf grubuna katılmanız söz konusu değildir. İstediğiniz takdirde tüm taksitleriniz sabit tutarlı olabilir. Yine isteğinize bağlı olarak artan veya azalan taksitli tutarlar da ödeyebilirsiniz. Elinize toplu bir para geçtiği takdirde tüm borcunuzu bir anda kapatma şansınız da bulunmaktadır.

Kısacası, Birevim; maddi şartları tamamen kendinizin belirlediği bir ev alma yöntemidir.

birevim

3 Comments

  • Kredi derdi olmadan faizsiz bir şekilde ev sahibi olabilmek günümüz için kaçırılmaz bir fırsat

  • Kredisiz faizsiz ev sahibi olmak gerçekten güzel bir şey, bu alanda hizmet veren firmaların sayısının fazla olması da çok iyi

Leave a Comment

three × four =