Sosyal Konut Projeleri

birevim faizsiz kredi

Sosyal konut projeleri denildiğinde yerel veya merkezi olarak devlet otoritesine bağlı konutlar anlaşılmaktadır. Toki’de zaman zaman sosyal konut projeleri duyurusu yapmaktadır. Sosyal projeler ve fiyatları araştırıldığında her bütçeye hitap edebilen fiyatlarla karşılaşırız. Vatandaşların merak ettikleri projelerin fiyatlarıdır. 240 aya kadar vadelerle ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara kolaylık sunan Toki küçük taksitlerle dar bütçeli vatandaşlara ev sahibi olma olanağını getirmektedir.

İnşaat Sektöründeki Gelişmeler

Günümüzde artan nüfusla birlikte inşaat sektöründeki hızlı gelişme dikkat çekmektedir. Hızla yeni inşaatlar yapılmakta, yeni projeler ortaya çıkmaktadır. Bir ev sahibi olmak herkesin hakkıdır, günümüz ekonomik koşullarında konut projesi araştıran ve ev almak isteyen vatandaşlar öncelikle kamu bankalarından kredi yoluna gitmektedirler.

Sosyal Konut Projeleri

Konut Projeleri ülkemizde gittikçe çeşitlenmekte, büyük şehirleri doldurmaktadır. Bunlar içinde sosyal konut projeleri bağlamında bakıldığında Türkiye’de kentsel dönüşüm ve toplu konut uygulamalarına 2003 senesinden beri hız verildiği görülmektedir. 2003 tarihinde konut ihtiyacını karşılamak için bir Acil Eylem planı oluşturulmuştur. Nüfusun ülke coğrafyasına dengeli bir şekilde dağılımına önem verilmiş, konut piyasasını daha disiplinli bir hale getirmeye yönelik çalışmalar içine girilmiştir. Türkiye’nin her yerinde ucuz, sağlam ve kaliteli bir konut piyasası oluşturmak amaçlanmıştır.

Ev sahibi Olabilmeniz İçin Buradayız

Birevim olarak ev sahibi olmak isteyen değerli müşterilerimize sunduğumuz yöntemle alacağınız evin değeri ne ise onu ödemelerini sağlamaktayız. Ek maliyetler getiren kira yardımı uygulaması yok, faiz yok, yüksek taksitler ve peşinat zorunluluğu yok. Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olmak isteyenleri evlerine kavuşturuyoruz. Beğendiğiniz ve istediğiniz evi seçmeniz yeterli. Taksitlerinizi kendiniz belirleme ve borcunuzu erken bitirme gibi olanaklara sahipsiniz. Birevim olarak amacımız bütçenizi zorlamadan kısa sürede ev sahibi olmanızı sağlamaktır. Müşterilerimizin istekleri bizler için ön plandadır. Değişiklik yapma hakkına sahipsiniz ve memnuniyetiniz esastır. Ofisimiz İstanbul Ataşehir’de, Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Cad. No.2’de. Siz değerli müşterilerimizle tanışmak için irtibat numaramız; 444 23 53, her türlü soruyu yanıtlayacağımız posta adresimiz; [email protected]

birevim

Leave a Comment

17 − 15 =