Stevie Awards’tan Birevim’e 4 Ödül Birden

birevim faizsiz kredi

Birevim, Stevie Awards’ın bünyesinde bu yıl ilk kez düzenlenen ‘’ MENA Stevie Awards’’ tan 4 ödül birden aldı. Birevim Genel Müdürü Mahir Orak, konu ile ilgili olarak, ‘Ödüllerin, özellikle müşteri memnuniyeti konusunda özgün modelimizin başarısını tescil eder nitelikte olması bizi ayrıca motive ediyor’’ dedi.

2017 yılından bu yana, 2018 ve 2019 yıllarında Stevie Awards’tan 14 olmak üzere toplam 19 ödül alan şirket, bu yıl ilk kez düzenlenen ‘MENA Stevie Awards’ tan 3 altın, 1 gümüş madalya aldı. Birevim’e verilen ödüller, ‘Yenilikçilik’, ‘Yenilikçi Yönetim’ ve ‘Yenilikçi Müşteri İlişkileri’ kategorisinde altın, ‘Pazarlama’ kategorisinde ise gümüş ödül olarak açıklandı.

Sektöre kazandırdığı yeni modeller ve teknikler ile dünya piyasalarının da dikkatini çekmeye devam eden Birevim, bu başarısı ile özgün ve sürdürülebilir ‘Birlikte Tasarruf Finansmanı’ modelini küresel çapta da tescillemiş oluyor.

Konu ile ilgili olarak, Birevim Genel Müdürü Mahir Orak, bu ödüllerin firma kadar, fikri ve eser hakları kendilerine ait olan ‘Birlikte Tasarruf Finansmanı’ modeline de verildiğine dikkat çekti. Orak, ‘Ödüller, elbette onurlandırıcı. Ancak asıl ödül, esas mesele, hayallerine vesile olduğumuz insanların yüzündeki o güven ve mutluluk. Sektörümüzün ‘Müşteri Memnuniyeti’ ödüllü tek firmasıyız. Ödüllerin, özellikle müşteri memnuniyeti konusunda özgün modelimizin başarısını tescil eder nitelikle olması bizi ayrıca motive ediyor. Asla unutmamak gerekiyor ki, ülkemizin ve insanımızın kalkınması hem bireysel hem de ulusal tasarruf oranlarımızın artırılmasından geçiyor.’ şeklinde konuştu.

Stevie Awards Ödülleri, 21 Mart tarihinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin ‘Ras Al Khaimah’ kentinde düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.

birevim

Leave a Comment

16 − fourteen =