Tokat Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Türkiye gibi ekonomik şartların sürekli olarak değiştiği bir ülkede insanların gayrimenkul yatırımına teşvik edildiğini söyleyebiliriz. Hem kendisinin hem de ailesinin geleceğini garanti altına almak isteyenlerin genellikle bu yatırım modelini tercih ettiğini söylemek mümkündür. Bunun yanı sıra, kendinize ait bir evde oturduğunuz takdirde çok daha güvende hissedersiniz. Tüm bu sebeplerden dolayı, insanlar her zaman başlarını sokacakları bir evlerinin olmasını istemektedir. Ancak, hem bugünün hem de geleceğin şekillendirilmesi adına önemli olan ev sahibi olma fikri ekonomik engellere takılmaktadır.

Ev satın almanın çok yüksek maliyetleri vardır. Bu yüzden, bu maliyetlerin altına giremeyeceğini düşünen insanlar, ev sahibi olma hayallerini devamlı olarak ertelerler. Kirada oturma fikri insanlara her zaman daha cazip gelmektedir. Fakat, yine de herkesin gönlünde bir aslan yatar. Ekonomik şartlara aldırış etmeden ev sahibi olmak isteyenler için en uygun çözüm Birevim’de bulunmaktadır.

Ayda 444 TL Ödeyerek Ev Sahibi Olma Fırsatı

Tokat kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için arayışlar içerisindeyseniz yolunuz Birevim’e düşmelidir. Başlıkta da söylediğimiz üzere ayda yalnızca 444 TL ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Türkiye şartlarında bu fırsatı size yalnızca Birevim sunmaktadır. Peşinat ödemeden ev sahibi olmanızı sağlayan Birevim; hayal ettiğiniz maddi şartları size sunmaktadır.

Birevim’de faiz ile ilgili hiçbir detaya rastlayamazsınız. Konut kredisi almak istediğiniz takdirde her bankanın belirlemiş olduğu faiz oranları yüzünden almış olduğunuz kredinin neredeyse iki katından fazlasını geri ödemek zorunda kalırsınız. Ancak, Birevim’de evinizin değeri ne ise onu ödersiniz. Tüm bunlara ek olarak, Birevim’de aylık ne kadar ödeyeceğinizi siz belirlersiniz. Birlikte tasarruf finansı adı altında kendine özgü ev alma yöntemini geliştiren Birevim; hem sıra tespitli hem de serbest tasarruf yöntemiyle beraber herkesin bütçesine uygun olarak ev sahibi olmasını sağlar.

Sıra tespitli tasarruf yönteminde ödeyebileceğiniz tutara uygun bir tasarruf grubuna katılmalısınız. 60 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan son derece geniş tasarruf grubu seçenekleri yalnızca Birevim’de bulunmaktadır. Serbest tasarruf planında ise aylık taksitlerinizi herhangi bir tasarruf grubuna katılmadan siz belirlersiniz. Bu sayede, evinizi ne zaman teslim alacağınız da yine sizin kararınıza göre şekillenmektedir.

Ev Sahibi Olmak İçin En Uygun Adres Birevim!

Birevim; yukarıdaki avantajlarının yanı sıra kısa sürede ev sahibi olmanız adına farklı avantajlar da sunmaktadır. Konut kredisi almayı tercih eden çoğu kişi ödemeleri sırasında zorlanmaktadır. Herkesin bildiği üzere konut kredisi verilirken satın alınacak olan ev ipotek altına alınmaktadır. Bu durumun ev sahibi için ciddi bir risk teşkil ettiğini söyleyebiliriz. Ödemelerini birkaç ay geciktiren kişilerin mahkemelik oldukları bilinmektedir. Hatta, banka tarafından eve el konma riski dahi bulunmaktadır. Birevim’de ise böyle bir riskin olmadığını söylemeliyiz.

birevim

3 Comments

  • Taksitle ev sahibi olabilmek ve bu taksitleri kendimiz belirleyebilmek gerçekten çok iyi

  • Kredisiz ev sahibi olabilmek çok güzel ama sistemin işleyişini tam öğrenmek gerekiyor bence

Leave a Comment

one × 2 =