Adana Konut Projeleri

birevim faizsiz kredi

Adana en gözde projelerle yükseliyor. İşte sizin seçtiklerimiz Adana konut projeleri;

Trilyum

Adana’nın Seyhan ilçesinde bulunan proje Adana’nın merkezinde yeni bir yaşam alanı sunuyor. İçerisinde toplam 72 daire barındıran konut projesi yaşam kalitesini yükseltiyor. 72 konutun daire tipi ise 2+1, 3+1’dir. Bu daireler ise 2+1 olanı 127 metrekare genişliğine sahip olup 3+1 daireleri ise 167 metrekare genişliğindedir. 4 bin 29 metrekare arsa alanına inşa edilen konut projeleri Sertaş İnşaat tarafından yapılmıştır. Normal emlak projelerinin aksine son derece mimari konuda zevkli bir tasarıma sahiptir. Emlak projesinin içerisinde 400 metrekare büyüklüğünde açık yüzme havuzu barındırır. 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti ile daima güvenli bir ortamı sağlar Trilyum Emlak Projesi. Bu eşsiz tasarıma sahip olan yapının fiyat aralığı ise 269 bin TL-410 bin TL arasındadır.

Işık Hanım Sitesi

Adana’nın merkezi ilçesi Seyhan’da bulunan emlak projesi E İnşaat tarafından yapılmıştır. Bu proje içerisinde toplam 66 konut bulunduruyor. Site olarak tasarlanan yer 3 blokludur. Adana konut projeleri arasında adı gibi parlayan Işık Hanım Sitesi sosyal yaşam alanları zengin bir yerdir. Konutlara sahip olan kişilerin araçlarını rahat bir şekilde park edebilmeleri için hem açık hem de kapalı otopark imkanı bulunur. 2+1 ve 4+1 daire tipi bulunan site 100 ile 156 metrekare genişliğini konutta oturanlar faydalanabiliyorlar. 2+1 dairlerin satış fiyatı 285 bin lira olup 4+1 daireler ise 410-420 bin lira arasında satış fiyatlarına sahiptir.

Kulak Kıyıboyu Evleri

3 daire tipi bulunan emlak projesi Adana’da ev almak isteyenlerin tercihi olan bir konumda, Seyhan’dadır. 2+1, 3+1, 4+1 tipinde daireleri olan Kulak Kıyıboyu Evleri içerisinde çok zengin sosyal yaşam alanlarını barındıran bir konut projesidir. 2+1 daireler 120 metrekare, 3+1 daireler 163 metrekare, 4+1 daireler ise 193 metrekare genişliğindedir. Hem kapalı hem de açık otopark alanı olan evlerin hamam, sauna gibi sağlık merkezleri de vardır. Kulak İnşaat tarafından yapılan bu emlak projesi 2+1 evlerini 350 bin liradan, 3+1 evlerini 450 bin liradan ve 4+1 evlerini de 500 bin liradan satışa sunuyor.

Ayrıntılı bilgi almak için Birevim Adana Seyhan Şubesinin 0322 502 14 94 numaralı telefonunu arayabilir ya da Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. No:63/B Seyhan / ADANA adresini ziyaret edebilirsiniz.

birevim

5 Comments

  • Işık hanım sitesinden bir tanıdığım ev aldı ve çok memnun kaldı çok şahane bir lokasyonda

  • Adana da yeni tarz konut projelerin yapılması ekonomik anlamda bir değer katmıştır diye düşünüyorum

  • Adana’da yapılan son zamanlardaki projeler gerçekten şahane oluyor, abim oradan ev aldı ve çok güzel evi

  • Adana’da arkadaşım var, çok yeni konut projeleri yapılmaya başladığını ve yapılanların fiyatları da lokasyonuna göre ideal fiyatta olduğunu söyledi

  • Adana’da çok güzel konutlar yapılıyor arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla fiyatlarıda uygunmuş

Leave a Comment

4 × 1 =