Akbank, İş Bankası ve Vakıfbank’tan 0.55’ten Başlayan Faizlerle Ev Alışverişi Kredisi

birevim faizsiz kredi

Vakıfbank, Akbank, İş Bankası ve Albaraka Türk Katılım Bankası ev alışverişi kedisi ile beyaz eşyalarınızı yâda koltuk takımlarınızı yenileme şansı sunuyor.  Ödeme erteleme gibi avantajların yanı sıra uzun vade imkânları da var. Devlet bankalarınca başlatılan kampanyaya sonrasında özel bankalarda dâhil oldu.  Devlet bankalarının başlattığı kampanya büyük ilgi görüyor.

Tüm bankalar farklı isimler ile kampanyalar yapsa bile aslında ev eşyalarınızı yenilemeniz için yapılmış olan avantajlı faiz oranlarına sahip bir kampanyadır.

İhtiyacınızı belirleyerek kampanyaları değerlendirerek fırsatları yakalayın.  Üstelik yazlık, kışlık eviniz in eksikleri yâda yakınlarınıza hediye almak içinde bu cazip kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Akbank Ev Geliştirme Kredisi

Akbank tarafından sağlanan evine geliştirme kredisi ile müşteriler; ev tadilatı, bakım ve dekorasyon ihtiyaçları için bu kredi imkânlarından faydalanabiliyor. Akbank 36 ay vade ve 2.50 faiz oranı ile kredi verecek gibi görünüyor.

Kredi almak isteyen kişiler gelir belgesi ve kimlikleri ile başvuru yapabilirler. Kredi kullanımı Akbank tarafından taksit tutarı hane halkının gelirinin %50’sini geçmeyecek şekilde düzenleniyor.

Türkiye’nin sayılı büyük ve güvenilir sermayeye sahip bankası Akbank yeni evliler, borç kapatma, ev geliştirme kredisi gibi onlarca kampanyalı kredi ile pandemi döneminde vatandaşı destekliyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası Eşya Finansmanı

Banka müşterilerine 3 farklı çözüm sunuyor. Kısa vadeli ödemelerde düşük faiz oranı uyguluyor.  36 ay için % 0.92 ve 37-48 ay arası ödeme planı % 0.94 ve 49-60 ay arası ödeme planı ise % 0.98 olarak düzenlenmiştir.

Beyaz eşya, TV, projeksiyon cihazı, mobilya, ev tekstil, ofis gereçleri, aydınlatma ve ev aksesuarları gibi her türlü eşya ihtiyacını karşılayabiliyor.

Vakıfbank Sosyal Hayatı Destekleme Kredisi

Vakıfbank kampanya dâhilinde en uygun kredi veren bankadır. 0.55 faiz oranı ile ilkler arasında yer alıyor. Ancak küçük bir not ekleyelim, Vakıfbank anlaşmalı kurumlardan alındığında bu faiz oranını uyguluyor.  Eğer anlaşma olmayan bir firmadan alışveriş yapılırsa kredi faiz oranı 0.82 oluyor. Banka vade farksız işlem yapıyor. 6 ay ödemesiz ve 60 ay vadeli olarak kullanabiliyorsunuz.

İş Bankası Alışveriş Anında Kredi

İş bankası tarafından sağlanan anında kredi ile müşteriler 50.000 türk lirası kredi kullanabilirler. Kredi kullanımlarında % 0.89 faiz oranı ile geri ödeme yapacak vatandaşlar 60 ay vade imkânından yararlanacaklar… Kredi geri ödemelerinde pandemi göz önüne alınarak 3 ay erteleme fırsatı da sunuluyor.

Kredi alarak ürün almak istemiyoruz çünkü faiz oranları yüksek geliyor. Ancak bu düşük faizler ile beyaz eşya vb alımlarınızda düzenli ödemede zararınızı yok üstelik karlısınız. Çünkü düzenli ödemelerde kredi notunuz yükseliyor.  Dilediğiniz seçenek için istediğiniz bankanın şubelerine uğrayabilir yâda internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz.  Fırsatı değerlendirmek ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız 444 ile başlayan müşteri hizmetlerinden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

birevim

7 Comments

 • Üç bankanın ortak faizden alışveriş kredisi sunmaları çok güzel, ev alışverişi yapacaklar olanlar kaçırmasın bence

 • 0,55 faiziyle ev ihtiyaçları için kredi seçeneği sunmaları gerçekten güzel

  • Merhaba Cansu Hanım,
   0.55 faiz oranlı kredi kampanyası sonlanmıştır.

 • Faiz oranları 0,55 bir aralık kampanyaydı sanırım şu an bu oranlar yok çünkü hiç bir yerde

  • Merhaba Bekir Bey,
   0,55 faiz oranları ile kredi verilen kampanya sonlandı.

 • Bu kredi kampanyası bitti sanırım ama yenisini bekliyorum ben açıkçası 🙂

Leave a Comment

5 × 3 =