Eminevim’den BB Erzurumspor’a Şampiyonluk Primi

birevim faizsiz kredi

Eminevim, BB Erzurumspor’a Süper Lig yolunda destek olma kararı aldı. BB Erzurumspor’un şampiyon olması durumunda prim verileceğini açıkladı.

Eminevim’den yapılan açıklamada, 1. Lig ekiplerinden olan BB Erzurumspor’a şampiyon olması durumunda 300 bin TL prim verilecek. Eminevim yetkilileri, sezon boyunca destek oldukları kulübe, bu desteklerinin devam edeceğini bildirdi. Adım adım liderliğe ilerleyen ve başarılı bir sezon geçiren takım, Eminevim desteği ile yoluna devam ediyor. Eminevim, mavi beyazlı ekibin, 1. Lig şampiyonluğunu kazanıp, Süper Lig’e çıkması durumunda bu desteklerinin artarak devam edeceğini ve takıma 300 bin TL’lik prim vereceklerini duyurdu.

Erzurumspor Kulüp Başkanı Hüseyin Üneş, Eminevim’in bu desteğine teşekkür etti ve Erzurumspor’un şampiyonluğa odaklandığını söyledi. Hüseyin Üneş, açıklamasında, Erzurumspor’un Süper Lig’e çıkması için gereken her türlü çabayı vereceklerini söyledi.

Kulübün göğüs sponsorluğunu üstlenen Eminevim’in, Erzurumspor’un şampiyon olması halinde verilecek olan primin, kritik Bursaspor öncesi oyuncuların moral ve motivasyonunu arttırdığı açıklandı.

birevim

Leave a Comment

7 + 1 =