xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
Anasayfa / Blog / Eminevim’den BB Erzurumspor’a Şampiyonluk Primi

Eminevim’den BB Erzurumspor’a Şampiyonluk Primi

Eminevim, BB Erzurumspor’a Süper Lig yolunda destek olma kararı aldı. BB Erzurumspor’un şampiyon olması durumunda prim verileceğini açıkladı.

birevim-tasarruf-reklam

Eminevim’den yapılan açıklamada, 1. Lig ekiplerinden olan BB Erzurumspor’a şampiyon olması durumunda 300 bin TL prim verilecek. Eminevim yetkilileri, sezon boyunca destek oldukları kulübe, bu desteklerinin devam edeceğini bildirdi. Adım adım liderliğe ilerleyen ve başarılı bir sezon geçiren takım, Eminevim desteği ile yoluna devam ediyor. Eminevim, mavi beyazlı ekibin, 1. Lig şampiyonluğunu kazanıp, Süper Lig’e çıkması durumunda bu desteklerinin artarak devam edeceğini ve takıma 300 bin TL’lik prim vereceklerini duyurdu.

Erzurumspor Kulüp Başkanı Hüseyin Üneş, Eminevim’in bu desteğine teşekkür etti ve Erzurumspor’un şampiyonluğa odaklandığını söyledi. Hüseyin Üneş, açıklamasında, Erzurumspor’un Süper Lig’e çıkması için gereken her türlü çabayı vereceklerini söyledi.

Kulübün göğüs sponsorluğunu üstlenen Eminevim’in, Erzurumspor’un şampiyon olması halinde verilecek olan primin, kritik Bursaspor öncesi oyuncuların moral ve motivasyonunu arttırdığı açıklandı.

birevim-sabit-reklam

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ziraat Bankası Bireysel Emeklilik İptali Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası bireysel emeklilik iptali nasıl yapılır; 2018 yılından itibaren 45 ya altında olanlar, özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir